BEDRIJF BELICHT update Hoe staan o Memorial Gedenktekens Isis Ondermode mm Kt Dames- en herenkapsalon DE ZAKEN WÈt-W iip% UPDATE UPDATE UPDATE UPDATE Wilt u met uw bedrijf ook verschijnen op de Bedrijf Belicht Update pagina, mail dan naar: verkoop@uitkijkpost.nl. V X Stationsweg 102 1852 LN Heiloo t: 072 - 532 24 20 f: 072 - 532 16 15 e: info@kbmakelaars.nl Frederik Hendriklaan 10 1814 JP Alkmaar www.isisondermode.nl 072 - 5116606 http://facebook.com/isisondermo ALKMAAR - Zestien jaar geleden zette Hilda de Waard de grote stap naar zelfstan dig ondernemerschap, samen met haar doch ters Daphne en Maddy. Het resultaat: Isis Ondermode. Sinds zes jaar heeft het bedrijf een vestiging in Alkmaar. Isis Ondermode is nog een van de weinige echte speciaalzaken in dames- én herenondermode, nacht- en bad- mode. De winkel aan de Frederik Hendriklaan is goed bereikbaar; het ligt net even buiten de binnenstad en heeft volop parkeergelegen heid pal voor de deur. m Hilda: "Je kunt beter een goed zittende, comfortabel dragende bh aanschaffen dan een heel duur T-shirt. Met ondermode die de juiste pasvorm heeft, zit ieder T-shirt als gegoten." Van dames met zo'n enorme passie voor hun vak kunt u er zeker van zijn dat je bij Isis Ondermode goed geholpen wordt. Hilda: "Ondergoed draag je een hele dag. Je mag het dus niet voelen, maar het moet wel stevigheid bieden." Daarom wordt bij Isis Ondermode veel aandacht besteed aan nauwkeurig meten. De collectie is gevarieerd: van prachtige, luxe lingeriesetjes van exclusieve merken tot dagelijks ondergoed in verschillende kleuren en stijlen, en van klassiek, hip en modieus tot 'dress to impress'. Voor vrouwen die elders moeite hebben de juiste bh te vinden, biedt Isis Ondermode ook in de grotere maten (tot en met J) volop keuze. Isis Ondermode biedt nog zelfs nog meer. Naast een breed assorti ment in nachtmode en kousen is de collectie in badmode op volle zomersterkte, met tal van leuke, bijpassende accessoires. Op de facebookpagina staan de nieuwste items, aan biedingen en acties. Het gaat erg goed met Isis Ondermode. "Vooral de regionale aantrekkingskracht groeit gestaag," vertelt Hilda. Het assorti ment lingerie wordt regelmatig aangevuld met nieuwe collecties van alle merken. Het aanbod badmode (bikini's, tankini's en badpakken) is zeer gevarieerd wat betreft vormgeving en prints. Verder is de collectie nachtmode het laatste halfjaar fors uitgebreid. Om bij te blijven, bezoeken de dames van Isis Ondermode beurzen en houden ze de ontwikkelingen in de branche goed in de gaten. Daarnaast is het contact met collega's van belang. En de toekomst? Die zien ze positief tegemoet: "De consu ment heeft weer zin in het aanschaffen van lingerie! Daarom hebben we op 1 juli aanstaande een spetterende lingerieshow, bij de opening van het lifestyle-event bij Rozing in Heiloo. En tot slot: met de zomer in aantocht hebben we een mooie en uitgebreide badmodecollectie in de winkel. Zeer de moeite waard om een bezoek te brengen!" tM w cv X Boekel 37a 1921 CE Akersloot Telefoon: 072 533 06 91 E-mail: info@memorialgedenktekens.nl AKERSLOOT - Memorial Gedenktekens is al twaalf jaar een begrip in Noord-Holland. Van grafmonumenten tot grafzuilen met ornamenten, gedenkboekjes in natuursteen, gedenksieraden, urnen en handgemaakte bronzen beelden: het assortiment is enorm. Bij het betreden van de ruime toonzaal valt de lichte inrichting met natuurlijke materialen en de rustgevende entourage op. Op de ruime bovenverdieping vindt men een uitgebreide collectie urnen, urnmonumenten en urnsiera den. Veel is handgemaakt door verschillende kunstenaars. Buiten staan vele prachtige ruwe natuurstenen monumenten tentoongesteld. Het ongepolijste natuursteen straalt waar digheid en oneindigheid uit; elk uniek in zijn vorm en kleurstelling. Bij het deskundige team van Memorial Gedenktekens staan aandacht, persoonlijke begeleiding en een eerlijk advies voorop om in deze moeilijke tijd bij de keuze uit de vele mogelijkheden van dienst te zijn. Sonja Kooy van Memorial: "Door te luiste ren en van gedachten te wisselen kunnen wij helpen een monument te creëren; variërend van heel eenvoudig tot iets zeer persoonlijks. Een monument kan heel veel zeggen over de overleden dierbare. Als mensen de voorkeur hebben om gecremeerd te worden, is het voor de nabestaanden vaak een troost dat ze naar een plaats kunnen, waar de urn is bijgezet of is begraven. Het plaatsen van een monu ment hierbij is in Nederland steeds meer in opkomst. Ook hierin zijn de mogelijkheden zeer uitgebreid; alle wensen zijn bespreek baar. Een gedenkteken kan variëren van klein tot groot, van natuursteen tot keramiek, glas, hout of roestvrij staal." Ageeth is tevreden: "Het gaat heel goed met de kapsalon. Zelfs boven verwachting! Vorig jaar ben ik van één dag naar vier openingsda gen gegaan en dat is een groot succes geble ken. Buiten de bewoners van de Loet weten steeds meer mensen vanuit heel Heiloo de weg naar de kapsalon te vinden." Ondertussen volgt ze trainingen en bezoekt beurzen om op de hoogte te blijven van alle nieuwe ontwik kelingen. Ageeth: "Zo houd ik mijn kennis up to date." Op het moment is Ageeth druk bezig om een goede oplossing te vinden voor haar klanten - zowel dames als heren - met haar uitval of dunner wordend haar. "Dat kan in de vorm van haarstukjes en haaraanvullingen van echt haar; ook dit met de visie 'goede kwaliteit voor een betaalbare prijs'." Steeds meer mensen weten de laagdrempelige kapsa lon te vinden. "We zijn voor iedereen toegan kelijk", zegt Ageeth. "Jong en oud, en goed of slecht ter been. En altijd met veel persoonlijke aandacht!" Openingstijden: dinsdag: 9.00 tot 17.00 uur donderdag: 9.00 tot 14.30 uur vrijdag: 9.00 tot 17.00 uur zaterdag: 9.00 tot 16.00 uur. telefoonnummer tijdens openingstijden: 072-5825078 buiten openingstijden: 06-13419719 Vorig jaar bestond Kuyper Blom 10 jaar en dat werd groots gevierd met de geruchtmakende ijsjesactie. Het bedrijf is inmiddels sterk uit de huizencrisis geko men. "Gelukkig hebben wij tijdens de crisisjaren evengoed de markt in bewe ging kunnen houden. De markt is nu sterk aan het herstellen en verbeteren, waar wij uiteraard ook op mee varen." Stilstaan is er dan ook niet bij. "Wij willen haantje de voorste blijven en zijn continu in beweging om nieuwe zaken te bedenken waar de kopers en verkopers om vragen. Denk dan bijvoorbeeld aan een virtuele rondleiding door de woning door middel van een video. Ook werken we op dit moment hard om weer een nieuwe website, layout, brochures en etalagemateriaal dit jaar te presenteren." En, met een blik op de toekomst: "Door blijven gaan met waar wij mee bezig zijn en dat vasthouden. En zorgen dat er de toekomstige nieuwbouwprojecten ver kocht gaan worden, waar de ondernemers in Heiloo ook de vruchten van kunnen plukken." HEILOO - Onder de naam Kuyper Blom Makelaars zijn Ronald Blom en Bas Kuyper elf jaar geleden aan de Stationsweg 102 begonnen. Inmiddels zijn ze met vijf collega's: Mariëlle Mul (kandidaat makelaar-taxateur), Moniek van Leeuwen (commerciële binnen dienst) en Sabrina van Roemburg (commer ciële binnendienst) Zowel Kuyper als Blom is lid van de NVM en registermakelaar/taxateur o.z. Dit betekent dat zij woningen waarderen en rapport naar de bank mogen doen uitgaan en voldoen aan de hoogste opleidingseisen. Ze vinden het belangrijk dat de belangen van de verkoper voorop staan, maar geven aan de potentiële kopers een zo goed mogelijk beeld en goede informatieverstrekking om een koopbeslissing te kunnen nemen. Presentatie staat bij Kuyper Blom Makelaars hoog in het vaandel, dat is duidelijk zichtbaar. Het kantoorpand is open, vriende lijk en zeer laagdrempelig. Ook aan de pre sentatie van alle woningen in de etalage en op internet wordt veel aandacht besteed. "Wij denken mee met potentiële kopers en stellen open vragen om een goed beeld te vormen van de gedachtegang van de kijker." Kuyper Blom is als innovatieve makelaar boven dien volop actief in de social media, heeft een eigen Youtube-kanaal en voert een doelgroep gerichte campagne voor opdrachtgevers. Voor een optimale presentatie werkt Kuyper Blom met een professionele fotograaf en is de informatieverstrekking zeer uitgebreid. Memorial Gedenktekens groeit en blijft zich vernieuwen. De persoonlijke manier van werken en de service worden als zeer fijn ervaren. Ook het feit dat een mooi en eigen grafmonument niet duur hoeft te zijn, wordt erg gewaardeerd. Afgelopen jaar is de bovenverdieping geheel ver nieuwd. Ook vernieuwt Memorial haar benedenverdieping, waar alle grafmonu menten liggen, zeer regelmatig. Verder werd het team vorig jaar uitgebreid met collega Anita Volwater, die jarenlange ervaring in het vak heeft. Door deelname aan cursussen wordt het kennisniveau hoog gehouden: van bladgoud inleggen tot up to date blijven in de digitale wereld. Sonja Kooy: "Omdat wij elke vernieuwing binnen ons vakge bied op de voet volgen, zijn wij er als een van de eerste bij om deze toe te passen." Ondanks de afsluiting van de Kanaalweg (tot juli) is Memorial Gedenkstenen via Alkmaar of Limmen goed bereikbaar, op de fiets zelfs gewoon via de Kanaalweg. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 10.00 17.00 uur, zaterdag tot 16.00 uur. Buiten de vaste openingtijden op afspraak: 072 533 06 91. Neemt u eens een kijkje op onze website www.memorialgedenktekens.nl. De Loet 1, 1851 CR Heiloo, telefoon 072 - 582 50 78 06 - 13 41 97 19, e-mail: kapsalondeloet@outlook.com "Goed hoeft niet altijd duur te zijn," is het motto van Ageeth Put (37). Ze heeft al ruim twintig jaar ervaring als kapper en is sinds 2015 de trotse eigenaar van Kapsalon De Loet. Hier zijn niet alleen de bewoners van De Loet welkom, maar iedereen in Heiloo. Ageeth is van alle markten thuis. "Wassen, knippen, verven, permanenten of watergolven, ik doe het allemaal met plezier. Ik vind het heerlijk om met verschillende mensen te werken: dames en heren, jong en oud. De ene keer knip ik een meneer die in De Loet woont en de volgende keer help ik bijvoorbeeld zijn kleindochter die haar haar paars wil laten verven. Dat kan! Net als invlechten of opsteken, voor wie een bijzonder kap sel wil, om eens extra mooi te zijn." De Loet is een toegankelijk gebouw zonder drempels. Handig voor wie een scootmobiel heeft, of een kinderwagen. De kapsalon is gesitueerd vlak bij de entree. Ageeth vindt gastvrijheid belang rijk en heeft onder andere gezorgd voor een luxe koffiemachine. "Ik heb verschil lende soorten koffie en thee, en in de winter ook warme chocolademelk." De muziek die de klanten horen in de kapsa lon, komt uit de geluidsinstallatie van De Loet zelf. "En soms hebben we op vrijdag livemuziek in het restaurant. Dan kunnen de klanten hier meegenieten!" Dames en heren laten zich knippen voor slechts 18 euro. Met wassen en dro gen erbij betaalt men 25 euro. Uiteraard verkoopt Ageeth ook professionele haar- verzorgingsmiddelen, zoals shampoos en stylingproducten. Ook hier geldt: een prima product voor een prettige prijs!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7