Ouderwets lekker eten bij Zorgcirkel Prins Hendrik en Agnes Vijfhoek Kom Banen zwemmen rn HeT pracHTiGe verwarmoe 50 meTer BurTenzwemBao. www.zwembadhetbaafje.nl Zorgcirkel Werken 24/25/26 1 expositie juni in de Witte Kerk en Hutkoffer A vrienden van de Ruimte voor herdenken, condoleren en afscheid nemen Parlan zoekt nieuwe pleeggezinnen Wij bieden een uitdagende baan, gezellige werksfeer en de gelegenheid om aan je carrière te werken! Wij zijn onder andere op zoek naar verzorgenden ic verpleegkundigen zorgcoördinatoren vakantiemedewerkers huishouding, thuiszorg, verpleging en verzorging Nieuwsgierig? Ga naar onze website voor meer vacatures en informatie! www.zorgcirkel.com/zcwerk 088 - 55 99 500 klantenservice@zorgcirkel.com WWW.Z0RCCIRKEL.COM De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. EGMOND - "We zijn er helemaal klaar voor!" José Zonneveld kan het wel van de daken schreeuwen. Als Hoofd Hoteldienst van de Zorgcirkel-vestigingen Prins Hendrik en Agnes, beide gevestigd in Egmond aan Zee, verwelkomt zij steeds meer cliënten die ouderwets lekker willen eten. Daarnaast heeft ze de indruk dat dit bij een deel van de Egmonders (nog) niet of onvoldoende bekend is. En dat is jammer. Zeker in het geval Prins Hendrik, waar het interieur van het grand café is veranderd en aan gezelligheid heeft gewonnen. Men kan er tussen 12.00 en 13.30 uur en van 17.00 tot 18.30 uur lekker uit eten voor een vriendelijke prijs. Er is keuze uit een dagmenu en a la carte. Natuurlijk kan men er ook terecht voor een drankje, een heerlijk broodje of een lek kere snack. Bijkomend extraatje in het statige Prins Hendrik is dat er om de week op woensdagavond wisselende themamaaltijden worden geserveerd. "Zonder meer een aanrader!" In het restaurant van Zorgcirkel Agnes bent u van harte welkom tussen 12.00 en 13.30 uur. Ook op deze locatie, pal tegen de duinen aan, is de prijs allervriendelijkst en de smaak voortreffelijk. Bent u niet in de gelegenheid om naar Prins Hendrik of Agnes te komen, of u eet sowieso het liefst thuis, dan is de maaltijdservice aan huis een optie. De maaltijden worden dagelijks vers in de eigen ambachtelijke keuken bereid en door vrijwilligers bezorgd in Egmond Binnen, Egmond aan den Hoef en Egmond aan Zee. Aanmelden voor deze service kan bij de receptie van Agnes. Dan is er ook nog de activiteit 'Open tafels'. Hier kunt u gezellig aanschui ven en samen met dorpsgenoten genieten van een warme maaltijd. Dit ini tiatief wordt in samenwerking met Stichting Welzijn Bergen georganiseerd in Egmond aan den Hoef en Egmond Binnen. Voor degenen die het lastig vinden om met eigen vervoer te komen, is de haal- en brengservice. Voor meer informatie kunt u bellen of langskomen in Prins Hendrik of Agnes. Prins Hendrik staat aan de Voorstraat 41. Het telefoonnummer is 088 55 91 300. Zorgcirkel Agnes is gevestigd aan de Rooseveltstraat 1 en telefo nisch bereikbaar via 088-55 91 350. AF5CHEIDSCENTRUM Afscheidscentrum de Swaen Schipperslaan 4k 1906 BG Limmen www.afscheidscentrumdeswaen.nl Telefoon: 072 202 90 64 Email: info@afscheidscentrumdeswaen.nl Het Grand Café van Prins Hendrik is recent dusdanig veranderd, dat het flink aan gezelligheid heeft gewonnen. Aangeleverde foto Sinds eind vorig jaar neemt het aantal aanmeldingen van kinderen voor pleegzorg toe. Aangeleverde foto REGIO - Pleegouders kunnen door heel gewoon te doen iets bij zonders voor een kind betekenen, in het weekend, in de vakantie, een paar dagen per week, of full time, korte tijd of langer. Sinds eind vorig jaar neemt het aantal aanmeldingen van kinde ren voor pleegzorg toe. Meggelien de Weijer, leidinggevende pleeg- zorg bij Parlan Jeugdhulp: "Waar voorheen vooral jonge kinderen voor pleegzorg werden aange meld, zien we sinds eind 2015 een toename van aanmeldingen van kinderen boven 10 jaar en broertjes en zusjes die graag bij elkaar blijven. Wij vinden dat kinderen het beste in een veilige en gezonde gezinssituatie kunnen opgroeien. Dat gunnen we deze kinderen ook." Geïnteresseerd? Kom ook naar de info-avond op 4 juli. Aanmelden kan op www.pleegzorgparlan.nl. werken aan je - - conorne? Deel opbrengst kunstexpositie gaat naar nieuwe loungeplek voor de kinderen. Meer info op www.kunstmetsmaak.nl en www.vriendenvandevijfhoek.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12