Mannen Terriërs naar eerste klasse Nieuwe organisatiecommissie Kuyper&Blom Makelaars Open Moeizame zege mountainbiker Wim Mandemakers Piet Glas - Vennewatertoernooi 2016 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Buurtsportcoach Heiloo: Buiten de comfort zone! Gezonde activiteiten kalender www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo 'E>LOo Kuyper Blom Open: nog meer sfeer en beleving. Aangeleverde foto HEILOO - Van zondag 3 t/m zondag 10 juli 2016 vindt op het park van TC Heiloo United het jaarlijkse Kuyper Blom Makelaars Open plaats. Na jarenlange inzet van de oude commissie is met ingang van dit jaar een nieuwe organisatiecommissie aangesteld. Negen jonge enthou siastelingen zijn dit jaar begonnen het toernooi nog aantrekkelijker te maken en daarmee naar een hoger niveau te tillen. Speerpunten zijn verhoging van de sfeer en de bele ving op het park. De hoofdsponsor (makelaarskantoor Kuyper Blom) steunt deze ambitie door zich ook dit jaar weer aan het toernooi te verbinden. De nieuwe commissie heeft de oude bedankt de oude voor de jarenlange inzet en de kans die ze krijgt om het toernooi een nieuwe impuls te geven. Inschrijven is vanaf nu mogelijk in een van de vele categorieën. Dit kan via www.toernooi.nl - Kuyper Blom Makelaars Heiloo Open 2016. U kunt ook het toernooi vol gen via facebook om op de hoogte te blijven: Kuyper Blom Open Tennistoernooi. HEILOO - Het mannenteam van hockeyvereniging De Terriërs is gepromoveerd naar de eerste klasse. Door een gelijkspel tegen Haarlem (1-1) in de laatste wedstrijd van het seizoen werd weliswaar het kampioenschap gemist, maar de promotie kwam niet in gevaar. "Het is natuurlijk jammer dat we geen kampioen zijn geworden, maar we bouwen toch een feestje," aldus trainer/coach Jisse Waasdorp. Aan het begin van het seizoen werd een hecht en hard werkend team gecre- eerd, waarna na de winterstoppro motie als doelstelling werd gesteld - en dat is dus gelukt. De eerste klasse zal volgens Waasdorp zwaar worden. De ploeg komt voor dit niveau vooral fysie ke kracht tekort en daar zal in de voorbereiding extra aandacht aan besteed worden. Bovendien komt er versterking. Uit de jeugd zijn Twan Heidemann en Paul Bruijn rijp voor het eerste en van Alkmaar komen keeper Martijn van der Zee en ex-Terriër Boy Mossel over. HEtLOO Foto: Beat FM Buurtsportcoach Heiloo Pascale de Hoogh p. dehoogh@alkmaarsport. nl T. 06-11149728 AKERSLOOT - Wim Mandemakers uit Heiloo is er donderdagavond in geslaagd de volle winst te pakken in de wekelijkse wedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup in Akersloot. Al in de eerste ronde op Sportcomplex de Cloppenburgh maakte een trio zich los van de rest. Wim Mandemakers (Heiloo), Wim Verdonk (Egmond aan de Hoef) en Ferry Karssen (Alkmaar) bouwden vrij snel aan een niet meer te over bruggen voorsprong. Henk Louwe (Alkmaar), Dirk Dekker (Egmond aan Zee) en Henk Jan Verdonk seni or (Egmond aan de Hoef) werden veroordeeld tot een achtervolging, die alleen tot doel had buiten schot te blijven van Chris Kemp (Egmond aan de Hoef) en Job van Dam (Alkmaar), die op gepaste afstand van hen reden. Lange tijd bleef het leidende trio bij elkaar, maar een plotselinge splijtende demarrage van Wim Mandemakers maakte een einde aan de samenwerking. Het werd een man-tegen-man-gevecht, waar Wim Verdonk het slachtoffer van werd. Zelfs toen Mandemakers een gat had van honderd meter, knakte de moraal bij Ferry Karssen niet. Integendeel, het lukte hem weer in het wiel van Wim Mandemakers terug te komen en ook nog de kop over te nemen. De laatste omlo pen werden besteed aan het elkaar aftasten, zodat het er op leek dat Wim Verdonk nog een rol kon spe len, maar dat bleek schijn. Nooit was het een tegenstander gelukt samen met Mandemakers de laatste ronde in te gaan. Deze eer kwam toe aan Ferry Karssen, maar moest zich wel tevreden stellen met de tweede plek achter Wim Mandemakers. Uitslag: 1. Wim Mandemakers, Heiloo; 2. Ferry Karssen, Alkmaar; 3. Wim Verdonk, Egmond aan de Hoef; 4. Henk Jan Verdonk seni or, Egmond aan de Hoef; 5. Henk Louwe, Alkmaar. Wat vliegt de tijd toch als je het leuk hebt. Alweer bijna 2 jaar ben ik aan het werk als buurtsportcoach Heiloo. Tijd om even tot bezinning te komen. Afgelopen weekend heb ik mijn hiking schoenen aangetrokken en ben ik volledig buiten mijn comfort zone gegaan. Twee Zwitserse bergen overwinnen in 48 uur. Waar ben ik aan begonnen?! Maar wat was het gaaf! Een overweldigende erva ring om op de top van de Faulhorn te staan met mijn voetjes in de sneeuw. Ik besef mij daar hoe tof het is om bijna twee jaar mijn werk te mogen doen voor Heiloo. Door regelmatig uit mijn comfort zone te komen ontstaan er mooie samen werkingen en leuke activitei ten/evenementen. Ik ben klaar voor mijn derde jaar als buurtsport coach. Met een brede smile en een trots gevoel start ik met de afdaling van de Faulhorn. Dag 2 afzien moet dan nog beginnen, maar niemand maakt mij nog wat. Buiten mijn comfort zone zijn, maakt mij happy! HEILOO - Het jaarlijkse, bij velen zeer populaire biljarttoer- nooi, wordt voor de drieëntwin tigste maal georganiseerd en gehouden in Sportcentrum Het Vennewater in Heiloo. De speeldata van het Vennewatertoernooi zijn vastge steld op 19 en 20 augustus 2016. Op vrijdagavond en zaterdagochtend worden er zgn. voorwedstrijden gespeeld, waarna de beste 32 spe- lers verder gaan naar de volgende ronde met 'knock out'-systeem. Naar verwachting zal de finaleronde plaatsvinden op zaterdag omstreeks 17.00 uur. Wie een moyenne speelt vanaf minimaal 1.00 kan zich opgeven bij: Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19, 1851XL Heiloo, tel. 072-5331864, e-mail: nlapere@quicknet.nl of Henk v.d. Veer, Warmoezierslaan 10, 1851NZ Heiloo, tel. 072-8503696, e-mail: h.vanderveer@hotmail.com. Het inschrijfgeld bedraagt 10,00. De sluitingsdatum van inschrijving is 7 augustus 2016. Donderdag 16 juni Biologische markt 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Vrijdag 17 juni Workshop Gezond ontbijten 9.30 - 11.30 uur, Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zaterdag 18 juni Heiloo Olympics, dé sportdag voor iedereen! 11.00 - 15.30 uur, atletiekbaan Trias Dinsdag 21 juni Mindful wandelen 20.00 - 22.00 uur Chi-balans in Heiloo (www.chi-balans.nl)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19