Sportief paar 50 jaar getrouwd Zondagmiddagconcert Witte Kerk Moeder strijdt al negen jaar voor vermiste zoon 11 INGEZONDEN BRIEF Opbrengst Hartweek vindt u tegen die tijd in de media. Jack Keijzer was dinsdag 14 juni te gast bij RTL Late Night en las daar een hartverscheurend gedicht voor over het verlies van zijn beide zonen. Na de dood van zijn in 2007 vermoorde zoon Pascal richtte hij de stichting ADS (Aandacht Doet Spreken) op. Onder andere Dhyan vindt veel steun in deze groep. Op 4 juni is er een gedichtenbundel gepresenteerd. De gedichten zijn geschreven door mensen die gelijk soortige situaties meegemaakt heb ben. Ook staan er mooie gedichten van Dhyan in, want schrijven helpt! De beste vissers Dag kipje Hartstichting UITKIJKPOST 2 2 JUNI 201 Nora en Kees de Bruyn. Van harte! Foto: Stip Fotografie HEILOO - De jaarlijkse Hartweek van de Hartstichting in Heiloo heeft dit jaar 4.888,38 opgele verd. De Hartstichting wil haar vrij willigers en collectanten van harte bedanken voor hun steun. Dankzij deze giften kan de Hartstichting nieuw onderzoek financieren naar het eerder her kennen van hart- en vaatziekten. Dhyan hoopt en strijdt nog altijd voor de waarheid, hoe hard hij ook zal zijn. Rob was een grappige, innemende man. Hij ging met zijn nichtjes naar K3 en was gek op zijn eigen kinderen; hij belde ze 10 keer per dag, waar ter wereld hij ook zat. Een van zijn favoriete muziek nummers was het liedje 'Als ik kon toveren' van Herman van Veen. Hoe ironisch; als Dhyan kon toveren, dan zou ze haar geliefde zoon allang terug getoverd hebben. De gedichtenbundel, genaamd 'Lint van Herinnering', is te bestel len via de website van de Landelijke Organisatie voor Nabestaanden Geweldslachtoffers (www.lovng.nl). Tekst: Margreeth Anema Naar aanleiding van de post op Facebook van de Uitkijkpost- online heeft een dame zich gemeld die rond de vermis singsdatum intensief met Rob omging. Ze vertelde dat ze de ochtend voor zijn vermissing nog telefonisch contact met Rob had. Hij vertelde haar dat hij 's middags nog een klusje had en de volgende dag naar Nederland zou komen, en vroeg haar of ze zin had om die avond in Bergen een borrel te gaan doen. Het is er nooit van gekomen, want hij is niet op komen dagen. Moeder Dhyan wil graag contact met haar om te horen wat er gezegd is en hoe hij zijn laatste ochtend beleefd heeft. Heeft u naar aanleiding van dit verhaal tips of welke informatie dan ook die van belang kan zijn voor het onderzoek, dan wordt u verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844. HEILOO - Op 20 juni 2016 is het 50 jaar geleden dat Kees (75) en Nora de Bruyn (70) in het huwe lijk traden. Reden genoeg voor dochter Jessica om contact op te nemen met de Uitkijkpost om te vragen of het mogelijk zou zijn om haar ouders die dag in het zonnetje te zetten met een foto en een stukje tekst in de krant. Echtpaar De Bruyn woont inmid dels 44 jaar in Heiloo, nadat zij verhuisd zijn vanuit Amsterdam. Na twee maal elders in Heiloo gewoond te hebben woont het echtpaar sinds 1987 op de Werkendelslaan in ons dorp. Het echtpaar is nog heerlijk actief bezig; mevrouw doet nog steeds aan klas siek ballet en meneer sport nog twee keer per week. Naast zijn baan als economisch onderzoe- ker bij een bank is meneer ook als vrijwilliger heel actief geweest, van penningmeester bij het Christelijk onderwijs (waaronder de Rehoboth-school) tot voorzitter bij KOOK Alkmaar. Momenteel doet meneer nog vrijwilligerswerk bij de Baptistengemeente in Alkmaar. Mevrouw heeft naast de zorg voor haar kinderen zich ook jaren inge zet als vrijwilligster. Zij is een aan tal jaren lid geweest van de ouder commissie van de Rehoboth-school en zes jaar heeft zij vrijwilligers werk verricht bij de Hobbyfarm. Ook nu is mevrouw nog een och tend per week vrijwilligster bij de Amberhof en is zij inmiddels al zo'n 25 jaar blokhoofd voor de Diabetes Stichting. Het echtpaar heeft 3 kin deren (2 jongens en 1 meisje) en 5 kleinkinderen. Tekst: Stip Fotografie HEILOO - Het winnende team van de bedrijvenviswedstrijd: team Huiberts. Bart Huiberts (de oudste en degene met de meeste vis) staat er niet op - hij was aan het vissen. Aangeleverde foto Menigmaal met de fiets op weg naar Alkmaar een zakje met fijn gemaakte cornflakes aan het Kennemerkipje gevoerd. Heb deze winter wel eens met de gedachte gespeeld om haar mee te nemen en in mijn tuintje los te laten. Maar wellicht behoorde het diertje aan iemand anders; nu denk ik had ik het maar gedaan hier was ze niet overreden. Ook ik ben benieuwd naar de eventuele eigenaar! Jammer ze is niet meer, was altijd een punt van herkenning op weg naar Alkmaar. J.J. Nijland, Heiloo In actie voor HEILOO - Op zondag 26 juni brengt het Puglia String Quartet in de prachtige akoestiek van de sfeervolle Witte Kerk in Heiloo een bijzonder programma. In de serie met alle strijkkwartetten van Dimitri Sjostakovitsj is dan zijn 7de kwartet aan de beurt. Ook klinken dan het tweede strijkkwartet van Benjamin Britten en het strijkkwartet op. 20 no. 4 van Joseph Haydn. Het Puglia String Quartet is spe ciaal voor deze gelegenheid samen gesteld door violist Joe Puglia, die in verschillende formaties al diverse malen in Heiloo te horen was. Hij maakte zijn solo-debuut in het Amsterdamse Concertgebouw tijdens het Holland Festival 2009. Recensies van het concert waren zeer positief, met krantenkoppen als 'Bijzonder debuut violist Puglia' (NRC Handelsblad) en 'Puglia doet de zaal koken' (De Volkskrant). Hij heeft in veel beroemde zalen gespeeld, onder andere in New York, Londen, Parijs, in Australië en op het Melbourne International Arts Festival. Na het beluisteren van een recital schreef cellist Anner Bijlsma: "Joey Puglia is the best." Zijn mede spelers zijn Emmy Storms (viool), Hannah Shaw (altviool) en Örs HEILOO - Begin juni is het negen jaar geleden dat de toen 39-jarige Rob Bouwmeester verdween. Rob was vader, echt genoot, broer, vriend, lieve lingsoom en de zoon van Dhyan Duijn, woonachtig in Heiloo. Rob was een ondernemend type en zou gaan werken in Spanje met een vriend. Alles was geregeld: Rob had een huis gehuurd en vanaf maandag moest er gewerkt gaan worden. Dhyan had haar zoon de vrijdag daarvoor nog aan de telefoon. Rob vertelde dat hij samen met zijn vriend die zondag een boottocht ging maken. Nog even een dagje genieten, voordat er hard gewerkt zou gaan worden. Dhyan eindigde dat telefoongesprek met de woor den: "Zorg goed voor jezelf." Dit waren de laatste woorden die zij tegen haar zoon zou zeggen. Pas acht dagen na de vermissing van haar zoon hoort Dhyan het verschrikkelijke bericht van haar dochter Mirjam. Omdat zowel de boot als de lichamen van de twee mannen nooit zijn teruggevonden, blijft er nog veel onzeker omtrent de vermissing. Er wordt gesproken over moord in het criminele cir cuit, maar de mannen kunnen ook slachtoffer zijn geworden van pira terij, zegt Dhyan. Vraagtekens zijn er ook omtrent het vertrek van een vriend van Rob naar Spanje, een dag na diens vermissing. Deze vriend regelde daar allerlei zaken met een advocaat, maar geeft Rob pas drie dagen later op bij de politie als zij nde vermist. Over het contact met de politie, in verband met de ver missing van haar zoon, heeft Dhyan geen goed woord over. Fout na fout wordt gemaakt, hetgeen veel onno dige onrust heeft veroorzaakt. Inmiddels zet Dhyan zich in voor nabestaanden en achterblijvers die hetzelfde hebben meegemaakt. Op 24 september organiseert zij samen met Jack Keijzer en haar dochter Mirjam een dag om geweldslachtof- fers te herdenken. Het is een beslo ten bijeenkomst. Meer hierover Köszeghy (cello). Kaarten kunt u reserveren via de website www.con- certenwittekerk.nl of 06 45184525. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Schrijverij, Heerenweg 199, Heiloo. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 15,- (jongeren 10,-). Een consumptie is inbegrepen. Na afloop kan onder het genot van een drankje worden nagepraat. U kunt de middag extra feestelijk afsluiten met een diner bij de 'Loocatie' (tegenover de Witte Kerk) tegen het gereduceerde tarief van 25,- op vertoon van uw toe gangsbewijs (wel even reserveren: 072-5333352). Aangeleverde foto Rob Bouwmeester. Puglia String Quartet. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 11