Wij feliciteren alle 196 prijswinnaars van onze kassabonnenspaaractie! 12 Categorie 250,- Categorie 500,- Categorie 1.000,- kassabonnen gespaard kassabonnen gespaard kassabonnen gespaard De winkeliers van Heiloo bedanken u voor de enthousiaste deelname aan onze kassabonnenspaaractie. Vanuit alle ingeleverde bonnenzakjes konden we afgelopen zaterdag 196 prijswinnaars verrassen met kleine en grote prijzen. Bovendien verzorgde wethouder Fred Dellemijn de trekking en de uitreiking van de categorieprijzen. De onderstaande negen klanten konden wij extra blij maken. Wij feliciteren de prijswinnaars en bedanken u allemaal voor uw klandizie. Wij zien u graag in onze winkels! Bestuur en adviesraad Stichting Ik winkel in Heiloo Eugene Rozing - Rozing Wonen Dromen, Carina Pielage - Wassalon de Wals, Kees Burger - Slagerij Burger, René Groot - De Ontdekking, Paulien Alleman - Alleman mode, Gerard Bakker - Radio Bakker, Niels Kaandorp - AH Het Hoekstuk, Joop van der Steen - Van der Steen autobedrjf, Willem van den Berg - Kaashuis Tromp, Jan Jaap Bakker - De Binnentuin, Johan van Bennekom - Aalsmeerse Plantenhal 1e prijs G. Brouwer Sterenborg Helikoptervlucht boven Heiloo 2e prijs Mevr. de Jong Rayban zonnebril t.w.v. 119,- (Zonneveld Optiek) 3e prijs J. Dunselman Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Marsha Kaandorp Weekendje weg voor 2 personen (Fletcher Hotels) 2e prijs Owen Kaandorp 1 dag gratis huurauto Citroën C1 met volle tank (Huurauto-Heiloo) 3e prijs Annet Schotborgh Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs J.C. de Groot Putter Green Egg 2e prijs Inge Zuurbuur Eén jaar lang elke week 3 broden (Bakkerij Kaandorp) 3e prijs E. Wolf Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) www.ikwinkelinheiloo.nl UITKIJKPOST 2 2 JUNI 201 Helikoptervlucht boven Heiloo m$üft y 2tfug&at- Like ons op Facebook www.facebook.com/ikwinkelinheiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12