Kermisrun 2016: Run and Fun REGIO 17 INGEZONDEN MEDEDELING Workshop: Olieverf Grootmoeders servies Kappersvakschool leert u knippen Jaarmarkt Limmen UITKIJKPOST 2 2 JUNI 201 ■=*"L CASTRICUM - Op vrijdag 1 juli geeft Mieke Rozing een workshop met het thema 'grootmoeders servies'. Leeftijd en ervaring zijn onbelangrijk; u wordt professioneel door haar begeleid. Mieke heeft zich gespecialiseerd in de techniek van olieverf. Tijdens de workshop ligt de nadruk op het mengen van kleuren, het opzetten van een schilderij, textuur, sjablonen, paletmes en allerlei gereedschap en materiaaltechnieken. De workshop: op vrijdag 1 juli van 10.00 tot 15.00 uur. Kosten: 80,- incl. alle materialen en een heerlijke lunch. Aanmelden: lijstenmakerij Bij Bakker, Dorpsstraat 102, Castricum, 0251-673977 of info@miekerozing.nl LIMMEN - Op 10 september wordt ook dit jaar weer de Kermisrun gehouden. De orga nisatie en bedrijven uit Limmen hebben volop ideeën en inspi ratie voor spectaculaire, leuke en sportieve hindernissen. De Kermisrun is niet alleen hard lopen, maar een uitdagend par cours vol hindernissen waarbij wordt geklommen, gezwommen en getijgerd. U blijft zeker niet droog en wordt wel vies, fysiek intensief uitgedaagd, muzikaal aangemoedigd, en u beleeft de leukste run van het jaar. De start is op een nieuwe plek en belooft weer heel bijzonder te worden. De route is ook vernieuwd. Kortom: geen herhaling van zet ten, maar een nieuwe uitdaging die u niet wilt missen. Eén ronde bij de Kermisrun is circa 2,5 kilo meter en tijdens de run kunt u nog zelf bepalen of u de ronde 1, 2 of 3 keer loopt. Wanneer u voor de prij zen gaat, moet u alle rondes lopen - maar deelname op zich en iedere persoonlijke overwinning worden natuurlijk even hard gevierd tijdens de aansluitende borrel en diner. Iedere deelnemer of team met de meest originele outfit die in ieder geval na één ronde de finish bereikt maakt kans op de prestigieuze titel 'meest originele Kermisrun loper 2016'. Deelnemers vanaf 12 jaar kunnen al meedoen. Ook belangrijk: veiligheid staat voorop! Daarom worden alle hin dernissen streng geïnspecteerd en getest op veiligheid door de Kermisrun organisatie. Het doel is om iedereen moe maar heel over de finish te krijgen. De Kermisrun staat vooral in het teken van fun! De deelnamekosten bedragen 30,- per persoon. Dit is inclusief startnum mer, tijdchip waarmee u persoon lijke rondetijden kunt meten, en een aansluitend diner. De Kermisrun heeft geen winstbelang. De moge lijke opbrengst wordt gedoneerd aan een goed doel: 'de ouderen van Limmen'. De inschrijving is inmid dels gestart en al 100 deel nemers hebben zich inge schreven. Aanmelden kan via www.kermisrun.nl. U blijft zeker niet droog bij de Kermisrun! Aangeleverde foto ALKMAAR - Sinds 1985 biedt De Kappersvakschool een beroepsopleiding aan die opleidt tot allround haarverzorger. Daarnaast zijn er ook korte knipcursussen van 6 of 12 maanden. De opleidingen zijn bedoeld voor een breed publiek van 16 jaar tot en met 55 plus. Individueel, praktijkgericht onderwijs en kleine groepen zijn de kenmerken van de opleidingen. Op ieder moment kan gestart worden. Mocht u nieuwsgierig zijn geworden, dan bent u van harte uitgenodigd om een bezoek te brengen aan de open dag op zaterdag 25 juni van 10.00 tot 15.00 uur. Adres: Bellinistraat 81 te Alkmaar. LIMMEN - Op de laatste woensdag van juni is er van 14.00 tot 21.00 uur in Limmen altijd de Jaarmarkt. In het centrum, rond de Vuurbaak-Kerkweg en Dusseldorperweg staan 120 kramen opgesteld met allerlei verschillende waar. Diverse verenigingen en stichtingen laten zich ook zien. Zo zal vanaf 19.00 uur muziekvereniging Excelsior bij De Vredeburg verschillen optredens geven en heeft sportvereniging Tios een heel beweegplein om jong en oud sportief uit te dagen. Nieuw is het kratstapelen, dat voor de kerk wordt gedaan. Zo zijn er nog meer leuke, lekkere en onverwachtse verrassingen op de markt. Laat u dus 29 juni eens verrassen en bezoek de Jaarmarkt in Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 17