DE FORESTERS GIRLPOWER Lisanne de Witte naar EK Succesvol NK voor AV Trias FCC de Boscrossers huldigen wereldkampioen BMX Estafette- en trimloop: inschrijving geopend All Blacks Ambassadeurs in Castricum Zeer geslaagd Megategeltoernooi SPORT 21 Foresters Dames 1 zoekt nieuwe speelsters Twitter) Foto: Björn Parée i UITKIJKPOST 2 2 JUNI 201 HEILOO - Het gaat fantastisch met het meisjesvoetbal bij De Foresters, maar de dames van het eerste elftal kunnen nog extra speelsters gebrui ken. Ben jij 19 jaar of ouder? Heb je altijd al willen voetballen, of wil je het weer oppakken? Hou je van gezelligheid? Stuur dan een email naar meidencoordinator@deforesters.nl. Bij De Foresters kun je al voetballen als je vier jaar oud bent. Mail vrij blijvend met de ledenadministratie voor informatie: ledenadministratie@ deforesters.nl. Op zaterdag 27 augustus vindt de jaarlijkse Kick off van De Egels plaats. HEILOO - Afgelopen weekend mochten Lisanne Laura de Witte en Job Beintema in het Olympisch stadion het NK podi um beklimmen. De zusjes De Witte deden dat op hun geliefde 400 meter en Job Beintema op de 110 meter horden. De zusjes De Witte wisten zich met gemak te plaatsen voor de halve finale en finale. In de finale was het een grote zusjes-De-Witte- show. Hoewel Laura het lang span nend maakte, was het Lisanne die het sterkste eindschot had en dus naar de gouden medaille liep. Jongere zus Laura was uiteindelijk tevreden met haar zilveren medail le. Over twee weken zal Lisanne tijdens het EK in Amsterdam uitko men op de 400 meter individueel en hoogstwaarschijnlijk ook op de 4 x 400 meter met onder andere Laura. Op de 110 meter horden was het Job Beintema die naar zijn eer ste senioren medaille liep. Na een matige start wist Job ijzersterk terug te komen, wat resulteerde in Wat een prachtige zustertwist op de 400 meter NK atletiek giste ren. Lisanne wint en gaat naar het EK. (Bron: Pieter Dijkman op HEILOO - Op 12 juni reden de Boscrossers op hun thuisbaan meerdere manches en finales voor NHC 2016. Er was op deze dag extra aandacht voor de wereldkampioen en alle begin nende rijders en rijdsters. Met trots kunnen de Boscrossers weer een wereldkampioen huldigen. Robin van der Kolk is twee weken geleden in het Zuid Amerikaanse Colombia wereldkampioen BMX 25+ geworden. Robin werd ont haald door alle rijders en rijdsters van de vereniging. Bastiaan Kroes en wethouder Fred Dellemijn zet ten Robin extra in het zonnetje. Isabel en Tessa fleurden de setting op met een mooie en huisvullende bos bloemen. Na een korte fotos- hoot nam Robin de tijd om hand tekeningen uit te delen aan zijn fans. De dag werd vervolgens afgesloten met de finales waar voor veel beginnende Boscrossers zich hadden geplaatst. Na het pas seren van de finish deelde trai ner Rob Drissen bekers uit aan Djaimy Heijm, Vincent Bliek, Féline Denneman, Sterre Bloetjes, Mike Neus, Stijn van Gulick, Dean Laagwater, Neal Smith, Lucas Haasnoot, Daan Oppel en Ian Smith. De genoemde rijders en rijdsters reden voor het eerst een officiële wedstrijd op hun thuisbaan. De groep boscrossers, Bastiaan, Robin, en wethouder Fred Dellemijn. Aangeleverde foto een nieuw persoonlijk record van 14.11 seconden. Bij het speerwer pen was Dennis Barnhoorn tijdens de NK kwalificatie's superieur door zijn persoonlijk (en clubrecord) te verbeteren. Voor de tweede keer ooit wierp de sterke Dennis over de 70 meter: 70.22 meter. In de finale wist Dennis niet het juiste gevoel te krijgen waardoor hij helaas niet naar Heiloo kon terugkeren met een medaille. Op de 400 meter deed ook oud meerkampster Nicole Berghouwer mee. Na een goede start wist Nicole zich helaas niet naar de halve finale te lopen. Andere Trias-succesen waren er voor Dave Wesselink in de categorie t/m 17 jaar, die in Dronten de overwinning pakte en het Nederlands record 110 meter horden benaderde met 1 tiende. In Hoorn won Nienke Madderom in de categorie tot en met 15 jaar de bokaal voor de beste presatie van de dag. Dit deed ze door de 80 meter horde met overmacht te AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (AMAK) orga niseert op zondag 3 juli de 11e estafette- en trimloop. De esta fetteloop staat open voor ieder een. Teams van atletiekverenigingen, bedrijfsteams, gelegenheidsteams, familieteams, alsook gemengde teams mogen meedoen. Individuele lopers kunnen meedoen aan de trimloop. De voorinschrijving (alleen voor de estafetteloop) is inmiddels geopend. Voor de snelste estafetteteams per categorie zijn er prijzen beschikbaar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5.4 kilometer. Na aankomst van de vierde loper loopt het gehele team nog een extra ronde van 3,5 kilome ter. De finishtijd van de derde loper geldt vervolgens als de totaaltijd van het team. Het is ook mogelijk om als indi viduele loper mee te doen aan het evenement. Deze lopers kunnen maximaal zes keer een ronde van 3.5 kilometer lopen. De start voor de teams is om 10.30 uur, voor de individuele lopers is dit 10.35 uur. Start- en finishlocatie is hand- balvereniging Meervogels (t. o. v. Boschweg 26) in Akersloot. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Inschrijven (alleen voor de estafette) kan vooraf via www.amak.nu. De kosten zijn 16,- per team en kunnen over gemaakt worden op rek.nr. NL02INGB0004106770 t.n.v. AMAK te Akersloot o.v.v. estafette. Op de dag van het evenement is inschrij ven aan de start ook mogelijk. De kosten blijven dan voor de esta fette 16,- en voor de trimloop 4,-. Informatie via www.amak.nu of 075- 6871474 ('s avonds). CASTRICUM - De wedstrijd tussen het Nederlands team en de All Blacks Ambassadors werd gespeeld op sportpark Wouterland in Castricum. Het aantrekken van het ambas sadeurs team met Nieuw-Zeelandse profs was om meer publiek enthou siast te maken voor de toprugby. Twee jaar geleden was het bezoek van de All Blacks sevens ook al een daverend succes met een hoge opkomst. Ook dit jaar was er veel animo voor de wedstrijd. De tribu nes rond het veld zaten vol. Na het uitvoeren van de Haka begon de wedstrijd waarin het Nederlands team al snel op voorsprong kwam. Uiteindelijk was het team van Nieuw-Zeeland te sterk voor het Nederlands team. Nieuw Zeeland was sterker dan Nederland. Foto: Paul Huisman HEILOO - Dat het in de sport niet alleen draait om de top prestaties van Nederlandse toppers, werd maar weer eens bewezen tijdens het Megategel judotoernooi van Dojo 't Loo. Verdeeld over de dag waren zo'n 225 jonge judoka's van 24 ver enigingen uit heel Noord-Holland naar de dojo aan de Bergeonstraat gekomen. Ondanks het warme weer werd er met grote inzet volop gestreden om de prijzen. Uiteraard werden de kinderen in de leeftijd van 4 tot 14 jaar op sportieve wijze aangemoedigd door de trainers en familieleden. Dojo 't Loo was zelf zeer goed vertegenwoordigd op hun eigen toernooi. Maar liefst 55 eigen leden hadden zich hiervoor ingeschre ven. Daarmee werden dan ook vele medailles in de wacht gesleept in deze thuiswedstrijd. Eerste prij zen waren er voor Sil Elfring, Tyler Le Loux, Victor Hoogeveen, Job Kroon, Elvin Groefsema en Yesper Brunekreef. De foto's zijn te zien op www.dojotloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21