i Gouden Dagen Heiloo Medewerkers Kits Oonlie gecertificeerd Uk Puk Een nalatenschap wat nu? Muziek op 't plein 9 Alkmaarse Vierdaagse liep 'dag van Heiloo' Gemeente Heiloo pleit voor BUCH programma indeling Wonen in het Open Huis UITKIJKPOST 22 JUNI 2016 HEILOO - De afwikkeling van een nalatenschap kan ingewik keld zijn. Emoties, geld, onbe grip, familieverhoudingen en de onbekende materie kunnen het proces complex maken. "Als gecertificeerd nalatenschaps- coach begeleid ik erfgenamen en executeurs bij de afwikkeling van nalatenschappen. Met als doel om op een constructieve en respectvol le manier de erfenis te verdelen en af te ronden." Wat te regelen bij overlijden? "Er is een familielid of naaste overleden. De uitvaart is geregeld of heeft net plaatsgevonden. Een emo tionele periode. En dan is er ook nog de nalatenschap die afgewik keld moet worden door de erfgena men. Een moeilijke taak waar veel bij komt kijken, want waar begint u? Wie zijn de erfgenamen eigen lijk en hoe komt u daarachter? Wat moet er fiscaal, juridisch en prak- tisch allemaal geregeld worden? Waar moet u rekening mee houden bij de verdeling van de erfenis? Wat als er meningsverschillen tussen de erfgenamen zijn? Is aanvaarding van de nalatenschap verstandig als er schulden zijn? Kiest u in dat geval voor beneficiaire aanvaarding of verwerping? Mogen er al spul len uit het huis gehaald worden? Hoe werkt het opzeggen van abon nementen en verzekeringen? Het zijn vragen waarbij ik u als nalaten- schapscoach help. Als raadgever, sparringpartner, bemiddelaar en door praktische zaken uit handen te nemen." Meer weten over nalaten- schapscoaching? Ga naar www. hansrietbroek.nl voor meer infor matie of het maken van een vrijblij vend kennismakingsgesprek. Nalatenschapscoach Hans Rietbroek, info@hansrietbroek.nl, 06-13939262 HEILOO - Zaterdag 21 mei jl. heeft Gouden Dagen de wens van mevrouw Lubbers vervuld. Mevrouw Lubbers woont in de Loet en hoopt in september de mooie leeftijd van 90 jaar te berei ken. Zij is echter slecht ter been en daardoor kan ze niet meer zelf op pad. Haar moeder was Egmondse en ze wilde heel graag naar de Abdij in Egmond. Ook had mevrouw Lubbers de wens om de bloem- bollenvelden te zien en hoopte zij op een bezichtiging van museum Kranenburg in Bergen. Het hele dagje viel nog bijna in het water, want ze was een paar dagen ervoor gevallen en had behoorlijk veel pijn. Kranig liet zij het uitje niet aan zich voorbijgaan en met een paar extra paracetamol ging ze moedig op pad. Juist op deze dag was er markt HEILOO - Na een trainings periode van twee jaar zijn de medewerkers van de kinderdag verblijven en peuteropvanglo- caties van Kits Oonlie allemaal gecertificeerd voor het VVE- programma Uk Puk. Interne trainer Marijke Struijf vertelt trots dat ze de medewerkers enorm heeft zien groeien de afge lopen twee jaar. Uk Puk is een totaalprogramma waarbij de activi teiten de spraak- en taalvaardigheid, de sociaal-emotionele en de moto rische en zintuiglijke vaardigheden bij de Abdij en ze genoot van de gezelligheid. De bloembollen waren helaas al op hun retour, maar bij Kranenburg heeft zij weer volop genoten van de tentoonstelling 'Silence out loud'. Deze expositie was nog samengesteld door Joost Zwagerman, vlak voor zijn dood. Het was prachtig en het weer was goed, waardoor er ook nog een kijk je werd genomen in de beeldentuin. Mevrouw Lubbers vond het een Gouden dag! Een paar dagen later belde ze nog om te bedanken. Ingezonden door Christa. Wensbegeleider Gouden Dagen Heiloo. Bent u een oudere en woont u in Heiloo? En heeft u ook een wens? Kijk eens op www.goudendagen.nl of kom langs bij Het Trefpunt, Abraham de Bois-hof 2. stimuleren. Het programma werkt doelgericht aan de doorgaande ontwikkeling van kinderen van 0 tot 4 jaar, waardoor Uk Puk een stevige basis is voor het basison derwijs. De medewerkers van Kits Oonlie zorgen tijdens de activiteiten voor emotionele ondersteuning, leg gen uit, bieden structuur en stellen grenzen. Wilt u meer informatie of een keer komen kijken op een vesti ging? Neem gerust contact op met Kits Oonlie op telefoonnummer 072-5323576, of stuur een e-mail naar info@kits-oonlie.nl. HEILOO - Op de derde dag van de Plus Wandel4daagse Alkmaar lopen de wandelaars traditie getrouw door Heiloo. Daarom wordt deze derde dag inmiddels ook wel 'de dag van Heiloo' genoemd. De gemeente Heiloo en haar inwoners deden hun best om deze dag voor de lopers tot een waar feestje te maken. Inwoners langs de wandelroute werd gevraagd om de vlag uit te steken. Ook dit jaar bruiste het Loo-plein van de gezelligheid. Met dit mooie weer zaten de picknicktafels goed vol. Terwijl de benen en voeten even rustten, werd er gezellig meege zongen met de livemuziek. Even rust voor de benen. Foto: Uitkijkpost Media HEILOO - De gemeente Heiloo wil de gemeenteraad voorstel len om de programma-indeling voor de begroting van 2017 alvast aan te passen aan de voorge nomen indeling die de BUCH- samenwerking gaat gebruiken. Het doel is om daarmee alvast gelijkluidende besluitvorming met de gemeenten Uitgeest, Castricum en Bergen te realise ren. Als de gemeenteraad besluit tot een uniforme programma-inde ling voor de BUCH-gemeenten kan er efficiënter en doelmatiger gewerkt worden in de nieuwe werkorganisatie. Programma onderdelen van de indeling zijn 'sociale en vitale gemeente', 'aan trekkelijke gemeente', 'leefbare gemeente' en 'financieel gezonde gemeente'. Deze indeling is een afspiegeling van de doelstellingen en gewenste handelswijze van de gemeenten en de organisaties en stelt de inwoners en ondernemers centraal. Bron: BeatF Hans Rietbroek. Aangeleverde foto De medewerkers van de kinderdagverblijven en peuteropvang- locaties van Kits Oonlie. Aangeleverde foto HEILOO - Project ontwikke laars C. Frank Beheer BV en VDK Vastgoed BV hebben het voormalig zalencentrum het Open Huis in Heiloo van de gemeente gekocht. De project ontwikkelaars gaan het cen trum verbouwen tot 5 appar tementen en 5 maisonnettes. Het zalencentrum ligt boven win kelcentrum 't Loo aan de kant van restaurant de Loocatie en werd tot september 2012 geëxploiteerd door stichting Open Huis. Omdat het zalencentrum vanaf 2012 niet meer werd verhuurd, is de verant woordelijkheid voor het object Het Open Huis wordt verbouwd tot 5 appartementen en 5 maisonnettes. Foto: Uitkijkpost Media weer terug over gegaan naar de gemeente. Omdat het Open Huis niet tot nauwelijks werd gebruikt, heeft de gemeente het pand ver kocht. De projectontwikkelaars hopen in het najaar met de start van de bouw te kunnen begin nen. Het ligt in de planning om de eerste appartementen vanaf de zomer van 2017 op te leveren. HEILOO - Muziekvereniging Eensgezindheid, Heilooër Harmonie-orkest Caecilia, Fanfare Showband Heiloo en de Boerenhofkapel De Kinkeluters presenteren Muziek op 't plein. Zaterdag 25 juni wordt het muziekspektakel gehouden bij Winkelcentrum 't Loo. Heiloo heeft een aantal zeer ver schillende muziekverenigingen met allemaal een unieke uitstra ling, klank en repertoire. Muziek zorgt voor gezelligheid, iets wat met anderen te delen valt. Zaterdag 25 juni zal het volledige muziekaan bod van de Heilooër verenigingen worden gepresenteerd. Tijdens het gratis non-stop muzikale pro gramma krijgt iedereen de kans om niet alleen te genieten van prach tige muziek, maar ook om zich te oriënteren wat Heiloo allemaal aan muziek te bieden heeft. Om 12.00 uur wordt het program ma op een spectaculaire manier geopend door een orkest van ruim 100 muzikanten. Na het ope ningsstuk zullen Eensgezindheid, Caecilia en Fanfare Showband Heiloo ieder gedurende ongeveer drie kwartier gevarieerde muziek stukken uit eigen repertoire spe len. Hierbij worden zij steeds afgewisseld door stukken van de Boerenhofkapel De Kinkeluters. 's Middags rond 15.30 uur wordt gezamenlijk afgesloten, wederom met het 100-koppig orkest.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9