Vrijwilligers gezocht voor de verkeersbrigade Appeltaarthoofdprijs voor De Trog Bezorger worden van deze krant? Iedereen is welkom in Dromenland 15 Barbecuegeuren bij Melange7 Heilooër zusjes Molenaar alle drie geslaagd www.uitkijkpost.nl 0226 333311 eens op onze website www.uitkijkpost.nl Kent u de glijbaan De Ark/ De Duif nog? UITKIJKPOST 2 9 JUNI 201 HEILOO - De jongens van de barbecue weten er wel raad mee! Spiesjes, hamburgers, gamba's, kalfsentrecote, chipolataworstjes - ze roosterden het moeiteloos afgelopen zondag bij Melange7. De barbecue werd geopend met een zomerse Prosecco. Het weer leende zich uitstekend voor een avondje op het terras. In een marinade van chili en zatar werd vlees en vis voorbereid. De wel bekende barbecuegeur hoort bij de zomer en bij Melange7 kunt u een avond heerlijk vertoeven. "Heerlijk gegeten en gezeten," aldus een tevreden gast. Aangeleverde foto HEILOO - Uw kind gaat naar de Springschans of de Radboudschool en kan nu vei lig de Stationsweg oversteken omdat daar de vertrouwde ver- keersbrigade staat... Dit gaat het komende seizoen wellicht veranderen. Door vertrek van een aantal verkeersouders kunnen wij niet meer garanderen dat er elke dag klaarovers zijn in de ochtenduren. De middaguren zijn al eerder geschrapt door een tekort aan ouders. De verkeersbri- gade, bestaande uit ouders/verzor gers van de Radboudschool en de Springschans, heeft daarom met spoed volwassenen nodig die zich tijdens schooldagen één keer per week twintig minuten willen inzet ten als verkeersbrigadier. Dat kunt u zelf zijn, maar het kan ook een familielid zijn of iemand uit uw ken nissenkring. Alle brigadiers krijgen vooraf een opleiding van de poli tie. Deze staat gepland op 6 juli. De benodigde kleding en materialen worden ter beschikking gesteld en er wordt een verzekering afgeslo ten. Wilt u de verkeersbrigade onder steunen? Contact opnemen kan via de school of met de coördinator Marjolijn Peters: 06-25032684. Wij hopen op uw steun te mogen rekenen en hopen dat onze kin deren ook volgend jaar veilig en vertrouwd de Stationsweg kunnen oversteken! HEILOO - Het team van De Trog op het GGZ-terrein kreeg afgelopen vrijdag bezoek van Iva van Schagen, die als mede organisator van de uitermate geslaagde Trefpunt Braderie de hoofdprijs kwam overhandigen van de Appeltaartwedstrijd. De deskundige jury had een hele kluif gehad aan het vellen van een rechtvaardig oordeel. De winnende appeltaart bleek te zijn ingezon den door het team van De Trog. Zij hebben daarmee de hoofdprijs ver diend en hebben nu recht op een gratis week verblijf op het vakantie park Happy Hill (met zwembad) in Tsjechië. De Trefpunt-braderie had een groot aantal belangstellenden getrokken. Velen van hen lieten de kans niet lopen om te genieten van een kop koffie met appelpunt. De hele dag door was het een drukte van belang bij alle demonstraties en informatie- en verkoopkraampjes. De vrolijke tonen uit het keyboard Het team van De Trog bakte de lekkerste appeltaart. Aangeleverde foto van Henk Vasbinder droegen het hunne bij aan de plezierige sfeer. RODI HEILOO - Een bijzondere week hebben de zussen Molenaar uit Heiloo achter de rug. Alle drie zijn ze namelijk geslaagd voor een lerarenopleiding. Oudste zus Marit Molenaar slaagde op 23 juni aan de HvA voor eerstegraads bevoegdheid Master Nederlands. Tweelingzusjes Inge en Lian Molenaar, net als Marit oud-leer lingen van de Willibrordusschool en het PCC Heiloo/Alkmaar, zijn een dag eerder, op 22 juni, geslaagd aan de HvA ALO voor opleiding tot leraar eerste graad in Lichamelijke Opvoeding. Gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Waar ligt de grens tussen droom en nachtmerrie? Zijn dromen bedrog? Of moe ten we juist geloven in onze dromen? Afgelopen donderdag speelde Groep 8 van basisschool Elckerlyc hun eindmusical in een volle Beun. werden begeleid door aanstekelijk vrolijke muziek. Traditiegetrouw was de musi cal een volledig eigen productie; een fantastische inzet van kinde- ren, ouders en leerkrachten. Door de jaren heen zijn de kinderen hier echt naartoe gegroeid. De ervaring met teksten schrijven, presenteren en samenwerken wierp duidelijk zijn vruchten af. In fantasievolle dromen werden verschillende thema's uitgebeeld, zoals pinguïns die het zo heet had den, terwijl de ijsschots onder hun flippers langzaam afbrak. Marsmannetjes vertelden hoe hun wereld was vergaan en hoopten hier een nieuwe plek te vinden. Als een rode draad werd steeds het muziekdoosje met slaapliedjes weer opgewonden en probeerden grijze mannetjes de dromen te van gen. De spectaculaire act met kleu rige kostuums en blacklight leek haast tovenarij en het meisje met de viool ontroerde. Een levensgrote eenhoorn barstte uit in fantasti- De pinguïns hadden het heet... Foto: Susanne Oudejans sche dans. Aandoenlijke stemmen HEILOO - Deze foto maakte veel reacties los op Facebook. "Wist u dat dat Truus Menger deze prachtige draak heeft gemaakt? Van deze draak zijn veel kinderen gegleden bij De Ark/De Duif in Mariënstein. Truus was verzetsstrijder (samen met Hannie Schaft) en is zaterdag op 92-jarige leeftijd overleden. Aan het leven van de glijbaan is helaas al eerder een eind gekomen." Foto: Joop Tulp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 15