Kanaalweg vanaf 2 juli weer gedeeltelijk open Tien vragen aan... Jaarmarktconcerten in Ter Coulsterkerk en Witte Kerk Pieter Sengers 3 W)& SqdOÖ fT Nieuw in de digitale bibliotheek: audiolezen IS JT Ter Coulsterkerk - 11.00 uur Witte kerk - 13.30 uur Annika Glimmerveen sopraan Melissa Venematrompet Erica Vogeldwarsfluit Hans Dijkgraafbariton Ronald Willemsenbariton Dub de Vriesorgel Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 2 9 JUNI 201 HEILOO - De werkzaamhe den aan de Kanaalweg lopen voorspoedig en naderen het einde voor de zomerstop. Vanaf 2 juli is de Kanaalweg vanaf de Kennemerstraatweg tot en met de afslag naar bedrijventer rein Boekelermeer Heiloo weer toegankelijk voor al het ver keer. Na de zomerperiode star ten de laatste werkzaamheden aan de Kanaalweg vanaf het kruispunt Kennemerstraatweg tot aan de kruising Rosendaal. Bereikbaarheid Tot en met 15 juli wordt nog aan de Kanaalweg gewerkt om de verkeersveiligheid, doorstroming en het rijcomfort te verbeteren. De werkzaamheden gebeu ren in fasen. Per fase verandert daardoor de bereikbaarheid. HEILOO - Boeken geven je toe gang tot een nieuwe wereld. Een boek laat je genieten. Dat plezier gunnen we iedereen. Ook mensen die minder goed zien, dyslectisch zijn of een andere beperking hebben waardoor lezen moeilijk is. Daarom heeft de Bibliotheek, in samenwerking met de Bibliotheekservice Passend Lezen, iets nieuws: audiolezen. Op www.bibliotheek.nl/passend vindt u 45.000 gesproken boeken, voor jong en oud! Deze service is exclusief voor iedereen met een leesbeperking. Meer weten? Vraag een van onze medewerkers, kijk op www.bibli- otheek.nl/passend, of kom dins dag 5 juli tussen 17.00 en 19.30 uur naar Bibliotheek Heiloo voor uitleg of een demonstratie. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Nieuwe Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 I 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5330175 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. - Vanaf zaterdag 2 juli is de Kanaalweg vanaf kruispunt Rosendaal tot en met bedrijventer rein Boekelermeer Heiloo weer toe gankelijk voor doorgaand verkeer. - Vanaf maandag 4 tot en met 15 juli is het gedeelte vanaf het bedrijventerrein tot aan het kruis punt richting Akersloot/Alkmaar afgesloten. Het bedrijventerrein Boekelermeer Heiloo is hierdoor alleen vanuit Heiloo bereikbaar en niet meer vanuit Alkmaar. - In de laatste week van de werk zaamheden van 11 tot en met 15 juli sluit gemeente Castricum ook de kruising Kanaalweg - Boekel - Boekelerdijk voor doorgaand verkeer af. Zij richten het kruis punt verkeersveiliger in en ver nieuwen het asfalt. Het is dan niet mogelijk om van Akersloot over de Boekelerdijk naar Alkmaar te rijden of omgekeerd. - Tijdens de zomerperiode (16 juli tot en met 21 augustus) is de hele Kanaalweg toegankelijk voor al het verkeer. - Vanaf 22 augustus tot en met 23 september vinden de werkzaam heden in het laatste wegvak plaats. De Kanaalweg is dan afgesloten vanaf de Kennemerstraatweg tot aan de kruising Rosendaal. Het verkeer rijdt via Rosendaal en Ypesteinerlaan. Voor fietsers is de Kanaalweg tijdens alle werkzaamheden toe gankelijk. Omleidingsroutes staan aangegeven met borden. Meer informatie over de werk zaamheden, omleidingsroutes en achtergronden vindt u op www. heiloo.nl/home/kanaalweg_44928/. HEILOO - De jaarmarktcon certen van 6 juli a.s. te Heiloo zijn om 11.00 uur in de Ter Coulsterkerk en 13.30 uur Witte Kerk. Ook dit jaar zullen de deuren van beide kerken tijdens de jaarmarkt weer geopend zijn voor het publiek. Er is dan volop muziek met deze inloopconcerten. Muzikale medewerking wordt verleend door Melissa Venema (trompet), Annika Glimmerveen (sopraan), Ronald Willemsen (bari ton), Hans Dijkgraaf (bariton), Erica Vogel (dwarsfluit), en Dub de Vries (orgel). De muziek die zij ten gehore brengen varieert in genre van klas siek tot populair. Op het plein voor de Ter Coulsterkerk zal, zoals ieder jaar, een terras worden ingericht waar de bezoekers een kopje thee of koffie zal worden aangeboden. Ook staat er weer een kraam op de jaarmarkt. Volg de Uitkijkpost ook op :og De jaarmarktconcerten vinden plaats in de Ter Coulsterkerk en in de Witte Kerk op 6 juli. Aangeleverde foto 1. Waar ben je geboren en getogen? In Heiloo, aan de Westerweg, in het gedeelte tussen de Schuine Hondsbosschelaan en de Zeeweg. 2. Als hobby je werk was, welk beroep zou je nu hebben? Mijn werk is eigenlijk altijd mijn hobby geweest. Ik ben vanuit mijn passie voor het reizen 25 jaar geleden een succesvolle touropera- torbedrijf gestart. Vorig jaar heb ik mijn aandelen van dat bedrijf verkocht. In al die jaren heb ik vele landen mogen bezoeken met name Australië, Nieuw-Zeeland, de Pacific en Afrika. 3. Wie zou je graag ontmoeten? De koning van Tonga; het enige Koninkrijk in de Pacific. Zelf heb ik al meerdere malen deze fascinerende en paradijselijke eilanden groep bezocht. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Spelen in het prachtige gebied achter ons huis, grenzend aan het land van boer Thijs Maat. Helaas is dit gebied al decennia geleden volgebouwd met woningen en hallen voor diverse bedrijven. Ook herinner ik me de vele jaren van mijn jeugd toen ik tijdens de schoolvakanties bij mijn familie op de boerderij 'Cranenbroek' aan de Westerweg mee mocht werken. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Dat zijn er velen, maar om er een paar te noemen: het Heilooër Bos en de westelijke buitenrand van ons prachtige dorp. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Een heerlijk bord porridge bij een Afrikaans kampvuur, vooraf gaand aan een gamedrive. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik verkeer in de gelukkige omstandigheid, dat ik omringd ben door een paar goede vrienden met wie ik af en toe lekker kan sparren. Zij houden mij scherp! 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van je? Dat ik na ruim 32 jaar werken in Amsterdam nu mijn werkzaamhe den uitvoer in mijn geboortedorp Heiloo. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik erger me de laatste tijd vaak aan de vele zakken gevuld met plastic afval die soms dagenlang aan de diverse palen in het dorp hangen. Het wordt er op deze manier niet mooier op. Zelf ben ik, mede door mijn werk, bezig met het milieu. Ik zou beter naar de inwoners van Heiloo communiceren dat de zakken alleen de avond voor de ophaaldag buiten opgehangen mogen worden. 10. Persoonlijke vraag aan Pieter Sengers: na ruim 25 jaar ervaring in de reisbranche ben je van start gegaan met een kleinschalige reisorganisatie die gespecialiseerd is in maat- werkreizen naar het zuidelijk halfrond. Kan je daar iets meer over vertellen? Ja, in oktober 2015 ben ik een nieuwe reisorganisatie gestart onder de naam 'Southern Cross Reizen', een kleinschalige gespeciali seerde touroperator naar Australië, Nieuw-Zeeland, de Pacific en Afrika. Met mijn enthousiasme, passie en ruim 35 jaar aan reiser varing kan ik met de door mij geselecteerde lokale agenten en de wensen van de klant een unieke reis verzorgen. Binnenkort open ik mijn kantoor op een geweldige locatie hier in Heiloo. Mijn bedrijfs- slogan luidt: wij zijn pas tevreden als u het bent! Ik wil nomineer Guus de Jong voor de volgende 10 vragen. Mijn persoonlijke vraag aan hem is: "Je bent nog steeds druk bezig na de verkoop van jouw Installatie bedrijf Borst/Guus de Jong, wat doe je nu zoal en waar haal je de energie vandaan?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 3