Center Design Center Care Botsauto's en kaneelstokken: De kermis komt eraan! Rozing ART Lifestyle Event BEDRIJF BELICHT 5 Twee bedrijfjes onder één dak UITKIJKPOST 2 9 JUNI 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Slimpad 36, 1851 LB, Heiloo, tel. 072 - 533 49 06, www.centerdesign.nl,centerdisc@kpnmail.nl HEILOO - 'Unieke woonaccessoires' luidt de eigenlijke subtitel van Center Design, maar eigenzinnige eigenaar Wim Sinnige vroeg speci aal voor deze rubriek om een speelse variant. Dat je die slogan vaker leest, deert 'm niet. 'Die paar woorden zeggen iets over de nering alhier...' Hoe die oogt, valt te bewonderen in het gastvrije vertrek aan het Heiloose Slimpad. Daar waar jarenlang vakken vol cd's stonden, vond drie jaar terug een ware metamorfose plaats. Nu stiefelt de winkelbezoeker er tussen bijzon dere huisraad door, om zich te verwonderen over de verrassende variëteit aan artikelen. Of beter gezegd producten, want veel bij Center Design is van de creatieve hand van Wim Sinnige. Gedurende het gesprek blijkt de man al even uniek als zijn woonaccessoires. "Als ik te veel praat, zeg je 't maar hoor. Er valt genoeg te vertellen en het is ook best nogal een verhaal. Passie Soms, eens in de zoveel tijd, manifesteert zich een ondernemer die vrijwel direct doet vergeten dat het om zakendoen gaat. Bij zulke mensen draait het met name om passie. Lees: liefde voor wat ze leuk vinden, waar ze redelijk goed in zijn en de weg die ze derhalve ooit zijn ingeslagen. Dan mag het volgens menigeen misschien niet altijd een logische keuze zijn, maar voor de persoon in kwestie is 't het volgen van je hart. Bij zó'n iemand kom je bij Center Design over de vloer. "Tja jongen, als ik terugdenk aan toen we hier cd's verkochten. Vanuit loondienst begonnen mijn toenmalige vrouw en ik Center Disc. Het was de guldentijd en vinyl maakte plaats voor cd's, waar legio muziekliefhebbers er de nodige van kochten. In december stonden we hier jaarlijks met z'n vijven!" Flierefluiter Wims vrouw overleed negen jaar terug door een ernstige ziekte, waarna niet veel later mede door crisis en internet de cd-handel als een kaartenhuis ineen stortte. Zoals ook met Wims gemoedstoestand was gebeurd. Maar hij krab belde op. "Al dertig jaar vermaak ik me hobbymatig met timmeren, metselen en overig technisch werk. M'n ogen zien iets en dan gaan m'n handen ermee aan de slag. Omdat ik ook graag markten afstruin, besloot ik een brocanterie te beginnen. Dus ik naar van die inkoopcentra, maar dat viel niet mee. Het was eigenlijk ietwat te tuttig." Tot de in Heiloo alom bekende Flierefluiter hem tipte op écht oude spullen over te gaan. De rest is geschiedenis, want de win kel staat er vol mee. Lampen, lijsten, kaarsenstandaards en vooral veel meu beltjes. Stoelen, krukjes, tafels, kasten enzovoort. Merendeels door Wim opge knapt. Daarnaast levert hij ook op bestelling. "Tevens doe ik restauratiewerk. Mensen komen werkelijk met van alles aanzetten om te laten opknappen." Center Care Bijzondere en welkome wending was voor Wim ook de ontmoeting met zijn huidige partner Kung, tijdens een buitenlandse reis. "We hadden een klik, zijn steeds meer naar elkaar toe gegroeid en inmiddels heeft ze hierboven Center Care. Ze verzorgt traditionele, warme massage met onder meer hot stones en kruidenstempels, is pedicure én manicure. Zo hebben we hier nu twee bedrijf jes onder één dak. Geen rijkdom als uit de cd-tijd, maar hoe 't hier reilt en zeilt stemt ons tevreden." HEILOO - Bij Rozing Dromen Wonen start vrijdagavond 1 juli het ART Lifestyle Event. Hier tonen 13 kunstenaars divers werk: sieraden, schilderijen, glasobjecten, bronzen en stenen beelden en keramiek. Het is een aanrader voor kunstminnend publiek! De opening wordt vrijdag 1 juli om 19.30 uur verricht door Burgemeester Hans Romeyn. Aansluitend is er een spetterende modeshow door diverse onder nemers uit de regio: Mascotte Mode, Isis ondermode, Bar Boots, Alleman herenmode en Alittlecowsdream. Zij showen hun merken uit de winkel: lingerie, kle ding, schoenen en tassen. Dit alles vindt plaats op de muziek van DJ Carlo met daarnaast een saxofonist. Op zaterdag en zondag is er een wijnproeverij van De Ontdekking en zijn er Italiaanse hapjes van Remco Ylenia Borsato. De 13 kunstenaars die hun werk exposeren zijn: Theo Leering: zijn schilderijen zijn fantasierijk, hebben een melan cholische uitstraling en brengen een glimlach met zich mee. Marget Heeremans: (schil derijen) brengt de olieverf dik of transparant op, gebruikt daarbij ver schillende materialen. Zo ontstaat de ruige, weerbarstige verfhuid die kenmerkend is voor de abstracte schilderijen. Kitty Meijering: met dynami sche streken worden de vrouwfi guren op haar schilderijen weerge geven. Vaak in warme kleuren zijn deze vrouwen mijmerend of dan send afgebeeld. Marjan Smit: (glas - sandcas- ting) maakt gegoten glasobjecten met spetterende kleuren: Hier word je vrolijk van! Sarah Kobak: (sieraden) - haar werk kenmerkt zicht door het gebruik van granules en diverse soorten edelstenen. Annet Bentvelzen: (keramiek) - haar keramiek is geïnspireerd door de oudheid. Anneke Harting: (keramiek) taal in al haar facetten is een bin dend en een herkenbaar element in het werk. De plastische eigenschap pen van klei worden benut om vorm te geven aan bijzondere objecten HEILOO - Is Heiloo er klaar voor? Donderdag 30 juni begint aan de Omloop de jaarlijkse kermis van Heiloo. Met diverse attracties voor alle leeftijden is de kermis weer een feest om te bezoeken. zaterdag en zondag vanaf 14.00 uur. Voor extra voordelig kermisvieren kijkt u op www.kermisheiloo.nl. Ook worden er bij diverse winkels weer de welbekende kortingsboek jes verspreid. De attracties die komen zijn onder andere de botsauto's, Party Wip, Discotrain, het reuzenrad, trampolines, een draaimolen, een vliegtuigmolen, de City hopper, diverse spellen en natuurlijk de kaneelstokken, oliebollen en suiker spinnen. Vrijdag 1 juli wordt er op het veld achter de kermis ook weer een mooi vuurwerk aangeboden. Dit zal omstreeks 22.00 uur afge stoken worden,afhankelijk van het weer (als het nog te licht is zal het een half uur later worden). De ope ningstijden van de kermis zijn don derdag en vrijdag vanaf 15.00 uur en Kermis Heiloo: 30 juni t/m 3 juli. Foto: Heiloo-Online Nel Rood: (keramiek) maakt paarden met ridders,vrouwen uit de tijd van vroeger en nu met een tikje humor. Marijke in den Bosch: (beel den) de begrippen OER en PUUR zijn van toepassing op haar werk. Marian Daems: (keramiek) bouwt voertuigen en vaartuigen, mensen en gebouwen uit platen klei. Hierbij voegt ze verschillende soorten klei samen, maar ook aller lei materialen om de klei mee te bewerken. Dit geeft de haar ken merkende textuur aan haar werk. Haar inspiratie is een mix uit het leven die ze met humor neerzet. Lida Dijkstra: Pastoor (glasfu- sing) toont haar heldere en prachtig gekleurde glasobjecten. Thema's: glazen stadjes, catwalks, bloemen velden en abstracte objecten. Martin Griek: (stenen beelden) maakt gestileerd figuratieve beel den, geïnspireerd door de natuur. Wilma Hoebee: (brons) de essentie van haar werk is de natuur, de plek van mens en dier in de natuurlijke orde. Zij weet als geen ander haar vogels en andere die ren hun persoonlijke uitstraling te geven. Het Rozing ART Lifestyle Event is tijdens winkelopeningstijden te bezoeken. Zaterdag: 9.30 - 17.00 uur. Zondag: 12.00 - 17.00 uur. Maandag: gesloten. Di t/m vrijdag: 9.00 - 17.30 uur. Rozing Wonen Dromen, Westerweg 261 te Heiloo. www.rozing.nl. Meer informatie over het ART Lifestyle Event bij Lida Dijkstra: 06-20571436. Een greep uit het werk van de diverse exposerende kunstenaars. Aangeleverde foto's Kung en Wim in hun sas aan het Slimpad. Foto: Arjan Hoogvorst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5