whatsapp 'burgeralert Limmen' actief 'Overblijfmoeders' in het zonnetje Timmerdorp-kinderen willen graag post Leegstand Oosterzijweg 8 in Limmen Ook in Limmen buurtpreventie: NIEUWS UIT DE REGIO WhatsApp buurtpreventie Kerkkoor New Voice sluit seizoen af regio 19 Vanaf augustus werkt De Boswaid met een continurooster. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - Overblijven bij de openbare basisschool De Boswaid in Egmond aan den Hoef is verle den tijd! Vanaf augustus werkt De Boswaid met een continu- rooster: leerlingen lunchen voortaan in de klas met hun leerkracht. Reden voor de kinderen en leer krachten om donderdag 7 juli de 'overblijfmoeders', zoals ze liefko- EGMOND AAN DEN HOEF - Timmerdorp Egmond aan den Hoef heeft een mooi verzoek aan de ouders, opa's, oma's en overige familie en kennis sen van de kinderen van het Timmerdorp. Verras uw (klein) kind met post, gestuurd naar hun zelfgebouwde dorp. Het is weer bijna vakantie en dan begint maandag 18 juli voor een groot aantal kinderen hun Timmerdorpweek. Vier dagen lang hard werken: hout sjouwen, timme ren, zagen en wat er allemaal meer bij komt kijken om een mooie hut te bouwen met je vriendjes en vrien dinnetjes. Traditioneel wordt er ook bij iedere hut een prachtige brieven bus gemaakt. Deze moet natuur lijk vol! Stuurt u post? Het adres is Timmerdorp p/a Pr Marijkelaan 1, 1934 EA, Egmond aan den Hoef. Vrijwilligers gezocht De Timmerdorpwerkgroep heeft versterking nodig. Wilt u ook dat dit mooie evenement ook volgende jaar weer doorgaat? U kunt zich aanmelden bij Jakob Pronk op het Timmerdorp-terrein of via telefoon nummer 06-100 204 60. zend worden genoemd, in het zon netje te zetten. Deze enthousiaste moeders zorgden er immers jaren lang voor dat leerlingen in een fijne sfeer konden lunchen op school. Voor overblijfcoördinator Monique de Vos was het een gedenkwaardige dag. Zij deed dit werk ruim tien jaar met veel des kundigheid en plezier, samen met andere enthousiaste (groot)ouders van (oud-)leerlingen. Tijdens een feestelijke lunch met maar liefst zestig kinderen boden Lynn, Amy, Roos, Bjarne en Isa de overblijfmoe- ders als dank een bloemetje aan. Aanleiding voor de invoering van het continurooster is de uitkomst van een enquête. Daaruit blijkt dat 71% van de Boswaid-ouders voor stander is van een continurooster. Meer informatie over het continu- rooster en de schooltijden staat op www.boswaid.nl. LIMMEN - Een aantal beheer ders van de website 'Je bent Limmer als...' heeft enige tijd geleden het initiatief genomen om te komen tot de oprich ting van een Facebook-pagina 'BurgerAlert Limmen'. De pagi na kent inmiddels al ruim 125 deelnemers. Het doel van de BurgerAlert is om bijvoorbeeld verdachte situaties, pogingen tot inbraak en inbraken een halt toe te roepen. De deelne mers kunnen bijvoorbeeld inciden ten, vandalisme, verdachte situa ties, valse collectanten/colporteurs, pogingen tot oplichting met bank- pasjes en pogingen om bij iemand binnen te komen met een smoesje direct via de App melden. Ook moe ten ze dit direct doen bij de politie middels de bekende telefoonnum mers: 0900 8844 en/of het alarm nummer 112 bij ernstige situaties. Zodra iemand iets meldt, wor den de overige deelnemers direct gealarmeerd en kan iedereen uit kijken naar bijvoorbeeld verdachte personen en auto's. Het is van groot belang dat bij een melding de plaats en straatnaam worden genoemd en het tijdstip en de situatie. Wat is er aan de hand, wat ziet u op dat moment, zijn er vervoermiddelen bij betrokken, wat zijn de kentekens en kunt u wellicht een foto maken? Maar let op! Breng uzelf of anderen niet in gevaar: treedt niet zelfhande- lend op. Al wat u slechts behoeft te doen om deel te nemen aan deze WhatsApp is aanmelden via het e-mailadres marjan.weurding63@ gmail.com. Vermeldt daarbij uw naam, adres en mobiele (06) tele- LIMMEN - Aan de Oosterzijweg 8 in Limmen is nog steeds leegstand in een deel van het eerste gebouw en in het middelste gebouw waar eerder het Kleurenorkest was geves tigd. Het gehele terrein van 6,5 hectare valt onder Zandzoom en heeft de bestemming wonen waarbij over circa 5 jaar er een andere invulling gaat komen voor permanente woningen. Enerzijds is leegstand heel ver velend voor het gebouw en voor de leefbaarheid. Anderzijds is er enorm behoefte aan tijdelijk wonen. Rotteveel M4 is daarom bezig met een initiatief voor een invulling met flexwonen voor zowel men sen die tijdelijk woonruimte nodig hebben als voor statushouders. Voor wat betreft het begrip status houders zijn dat mensen die als vluchteling naar Nederland zijn gekomen en inmiddels geaccep teerd zijn als Nederlander en drin gend op zoek zijn naar woonruimte. foonnummer en u krijgt vanzelf bericht zodra uw aanmelding afge rond is. Bij uw aanmelding krijgt u gelijktijdig duidelijke 'gebruiks aanwijzingen en spelregels' toege stuurd. Limmen kent ruim 6.500 inwo ners, dus hoe meer mensen hieraan gaan meedoen, des te groter wordt de dekking over ons mooie dorp. En veilig willen wij het toch voor elkaar houden, nietwaar? Vooral in de vakantietijd is het dieven gilde graag actief, dus let erop dat uw huis er 'bewoond' uitziet bij uw afwezigheid. Samen met familie, buren of vrienden kunt u ervoor zorgen dat uw huis erbij staat alsof u gewoon thuis bent. Heel veel nuttige tips hierom trent kunt u vinden op de website www.maakhetzeniettemakkelijk.nl. Kijk ook op de gemeentelijke website www.castricum.nl/ veiligopvakantie. Ga met een goed gevoel van huis, weten de dat u er alles aan gedaan heeft om uw bezittingen goed achter te laten. 'Een goede buur in deze is beter dan een verre vriend', zegt het bekende spreekwoord. BurgerAlert Limmen wenst u een fijne en veilige vakantie, maar wil er met elkaar voor zorgen dat u het jaarrond in een veilige omge ving woont en werkt. Doe mee en meld u aan! Elke gemeente dient een X aantal mensen te huisvesten. Rotteveel M4 zal voor de buurt op 6 juli a.s. een nadere toelichting geven op de plan nen en daarna een formeel verzoek indienen bij de gemeente Castricum voor een tijdelijke gebruikswijzi- ging. Voor vragen of nadere informatie kunt u bellen met Bert Rotteveel op 072-5410941 of mailen naar b.rotteveel@rotteveelm4.nl. ADVERTENTIE 1 advertenties y vormgeving V 1 opmaak Tanja Verwer S 06-14412476 De brievenbus moet vol! Helpt u mee? Aangeleverde foto Asa®

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 17