Bolten Verf Wand, Wonen Eindmusical Radboudschool groot succes Elckerlyc schoolband op tv in de BZT-show BEDRIJF BELICHT 5 Naast het uitgebreide assortiment verf, van merken als Sigma, Sikkens en Wijzonol, staat Bolten Verf Wand voor veel meer. Je kunt er terecht voor de nieuwste trends op het gebied van behang, raamdecoratie, gordijnstoffen, tapijt, laminaat, pvc vloeren en zon wering. Ondernemer Chris blijft in beweging. Inmiddels verschuift het accent meer en meer naar woninginrichting in het algemeen. Dat blijkt ook uit de slogan 'woonversierder' op de bedrijfsbus. Bolten Verf Wand is het juiste adres voor zowel particulieren als bedrijven. Chris benadrukt dat de prijzen van verf en mengverf con currerend zijn met internetprijzen. Chris: "Je bent dus niet duurder uit dan bij bijvoorbeeld de bouwmarkt of online. Wij gaan veelal mee met de stuntprijzen en dat kan soms oplopen tot 40% korting". Archeologisch onderzoek Jaap-Wim van der Horst UITKIJKPOST 13 JULI 2016 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Westerweg 259, Heiloo, telefoon: 072-5321990, website: www.boltenverfenwand.nl, e-mail: boltenvw@xs4all.nl, openingstijden: maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 18.00 uur, zaterdag 9.00 - 17.00 uur HEILOO - De grote winkel van Bolten Verf Wand op de Westerweg, tegenover de bibliotheek, is al jaren een begrip in Heiloo. De zaak, van oorsprong een familiebedrijf, wordt sinds geruime tijd gerund door ondernemer Chris Asma uit Haarlem. Chris (47) nam in 2000 de winkel over van de fami lie Bolten. Toch is Joke Bolten, naast vaste adviseur Charel van Doorn, nog geregeld in de zaak te vinden. Het team staat garant voor service, kwaliteit en advies op maat. Chris is zelf vaak buiten de winkel bezig, samen met vaste schilder Marcel Philips. Zowel in als buiten Heiloo worden alle pro ducten naar wens gelegd, behangen of geschilderd. Veel meer dan verf alleen Meerdere bedrijven onder 1 dak Niet iedereen weet misschien dat in het enorme pand (600 m2) ook een aantal andere bedrijven gevestigd zijn. Chris: "Veel van onze producten worden tegenwoordig op maat en op bestelling geleverd en zo is het niet altijd nodig om een grote voorraad in de winkel te hebben. Die ontwikkeling heb ik kunnen gebruiken om andere ondernemers een plek in het pand te bieden. Al ruim 5 jaar heeft kapper Tom Beentjes zijn zaak achterin, en sinds een jaar is ook Pccentraal van Lambert Meuleman hier gevestigd." Op dit moment is ook een selectie woonaccessoires en meubels met krijtverf te koop van 'Von de la Mar' uit Haarlem. De locatie is tevens DHL afhaalservice-punt. Chris Asma is altijd op zoek naar manieren om zijn zaak een nieuwe invulling te geven. Hij staat open voor onder nemers die ideeën hebben voor samenwerking in het pand. HEILOO - Na weken repete ren was het donderdag 30 juni eindelijk zover, de afscheids- musical van groep 8 van de Radboudschool. Deze werd niet zoals voorgaande jaren in de aula van school opgevoerd, maar in Theater de Beun. men namelijk de kinderen van de groepen 1 tot en met 7 kijken naar de musical. Er werd door het publiek hard gelachen en gezellig meegeklapt. 's Avonds werd de musical nog een keer opgevoerd, nu voor een zaal vol vaders, moeders, broers, zussen, opa's en oma's. Ook nu kregen de kinderen een staande ovatie en dat hadden ze zeker verdiend. Iedere leerling schitterde op zijn eigen moment in deze bijzondere afscheidsmusical. Het was een dag waar de kinderen met een trots gevoel op terug kunnen kijken. De 46 kinderen van groep 8 waren al weken druk aan het repeteren. Het oefenen van de liedjes, het leren van de teksten, het maken van het decor en natuurlijk ook het beden ken van dansjes werd met groot enthousiasme door de kinderen aangepakt. Vanaf het begin deden ze allemaal hun best om van de musi cal, Herrie op het Eiland een succes te maken. En dat is gelukt. Donderdag 30 juni waren de kin deren al op tijd in het theater. Er werd nog het een en ander geoe fend en iedereen zorgde ervoor op zijn/haar best uit te zien. De schmink en het haar kregen de laatste finishing touch zodat de kinderen klaar waren voor het eerste optreden. 's Middags kwa- HEILOO - Na het eerste optre den van de Elckerlyc school- band, tijdens een benefietvoor stelling op het schoolplein ten bate van vluchtelingenkinderen, werden video-opnames hiervan ingestuurd naar de muziekwed- strijd van de BZT-Show (een televisieprogramma van NPO Zapp). Een van de redenen om met de schoolband te starten was het ini tiatief 'Meer muziek in de klas'. Onderdeel hiervan is de BZTband XXL, waarvoor de BZT-muziekshow dit najaar in tien tv-afleveringen op zoek gaat naar groepen die deel uit gaan maken van deze band. Aan het eind van het jaar zal BZTband XXL op een speciaal kerstgala spelen voor koningin Maxima. Meer dan 400 scholen in Nederland hadden zich aangemeld en de verrassing was groot toen Elckerlyc een uitnodiging kreeg om auditie te komen doen in Hilversum. Bandleden Sierra, Febe, Timo, Wieke, Rover en Steven mochten 14 juni met heel groep 7 naar de audi ties. De hele klas heeft de weken daarvoor met bandcoach Amanda hard gewerkt om de muziekact extra vorm te geven door decor te bedenken en te schilderen. Een ietwat zenuwachtige band mocht haar kunsten vertonen aan de strenge BZT jury, met onder andere zangeres Krystl. De jury had lovende woorden, maar ook wat kritische noten. Nog 89 andere scholen deden later die week audi- tie en het aftellen kon beginnen. Woensdag 29 juni was het dan ein delijk zover. In een videoboodschap vertelde Pepijn van de BZT-show dat de Elckerlycband door was: 4 november mag de klas weer naar Hilversum en worden de opnames gemaakt, die 5 november worden uitgezonden. Hoe cool is dat! Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - Maandag 4 juli is gestart met oriënterend archeologisch onderzoek aan de oostzijde van de A9 ter hoogte van de Lagelaan. Dat meldt de gemeente Heiloo. Op deze locatie wordt straks de afrit in de vorm van een half klaverblad gerealiseerd. Allereerst moet een bestaande watertransportleiding worden verlegd. Hierbij wordt de oude leiding verwijderd en wordt er een nieuw tracé voor de leiding gegraven. Het onderzoek bestaat uit het graven van enkele proef- sleuven om te onderzoeken wat er in de bodem zit. Zo nodig kunnen aanvullende voorschriften ten aanzien van archeologie worden verbonden aan de vergunning die wordt verleend voor het verleggen van de watertransportleiding. - IN MEMO RIAM - Met leedwezen vernamen wij het bericht van het overlijden van In de jaren na het overlijden van directeur Jan Mars is hij van grote betekenis geweest voor het bedrijf. In de nieuw te vormen samenstelling was hij het hoofd van de redactie en uitgeverij en verder een steun voor directie en medewerkers in een moeilijke tijd. Ook was hij altijd te vinden voor het organiseren van een personeelsfeestje, etentje of anderszins. Zo verraste hij menigeen toen hij als kerstman tijdens het kerstdiner van de Uitkijkpost verscheen en cadeautjes uitdeelde. Later legde hij zich meer toe op het schrijven van boeken en zette zijn loopbaan bij andere uitgevers voort. Ook dat deed hij weer heel bevlogen en met een grote betrokkenheid. Helaas was hij de laatste jaren ernstig ziek en is hem geen tijd meer gegeven. Wij zijn hem dankbaar voor zijn inzet destijds en hij zal in onze herinnering blijven voortleven. Directie Uitkijkpost Media Foto: Natalie Bottemanne Een staande ovatie voor de kinderen van groep 8. Aangeleverde foto De Elckerlyckband, Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5