Spetterende afsluiting seizoen voor judoka's van Dojo 't Loo Ci Vediamo voetgolf-toernooi opnieuw succesvol Tennistoernooi voor stichting Kirsten groot succes SPORT 21 UITKIJKPOST 2 0 JULI 201 HEILOO - Normaal vindt de judoles plaats in keurig witte pakken op de tatami. Ter gele genheid van de afsluiting van het seizoen hadden de wed strijdjudoka's van Dojo 't Loo zich voor de laatste les verza meld op het strand van Egmond. Na de warming-up volgde een spetterende les waarbij de kinde ren in deze speciale omgeving nog meer plezier hadden dan normaal. Voor deze keer was het ook niet erg dat de pakken een beetje vies wer den. Aan het eind van de les kon het natuurlijk ook niet uitblijven dat een aantal judoka's, maar ook docenten, met pak en al het water in gingen. Moe maar voldaan na deze speciale les ging de groep weer terug naar de dojo. Daar kon de hongerige jeugd de aanval inzetten op de barbecue. Tot slot nam wedstrijdtrainer Kars Zoon nog even het woord. Hij blikte terug op een aantal mooie momen ten in het bijzonder succesvolle sei zoen. Er werden heel veel prijzen behaald op diverse toernooien. Ook werd het jeugdteam kampioen in de West Friese Judo Jeugdcompetitie. Volgens traditie werden ook de Beloften en Judoka's van het jaar bekend gemaakt. Als Beloften wer den May Witjes en Job Kroon in het zonnetje gezet. Op basis van hun behaalde prestaties werden Sija Coolegem en Otto Bosch ver kozen tot Judoka's van het jaar. Sija had de prijs dinsdag al in de les gekregen omdat ze vrijdag al met vakantie was. Met veel vertrouwen kijkt iedereen uit naar het nieuwe seizoen, maar eerst gaat iedereen genieten van een welverdiende vakantie. HEILOO - Het Ci Vediamo voetgolf-toernooi werd voor de derde georganiseerd door Stichting KEES. Een recordaan tal van 225 deelnemers streden om de felbegeerde wisselbokaal. Onder een stralende zon probeer den de deelnemers het parcours in zo min mogelijk schoten af te ronden. Onderweg werden de deel nemers door Brasserie in 't Groen voorzien van hamburgers en pizza's, want op een lege maag kun je ten slotte niet uitblinken. Bij de man nen was het Jasmin Sisanovic en bij de vrouwen Yvon Weel die zich tot beste voetgolfer van 2016 lieten kronen. Yvon werd uiteindelijk tot overall winnaar uitgeroepen. De opbrengst van maar liefst 6.000,- komt ook dit jaar weer ten goede aan verschillende sporters met beperking en de verenigin gen die deze sporters begeleiden. Daarnaast gaat Stichting Kees het komend jaar weer een mooie droom uit laten komen, geïnspireerd door de droom van Dennis Hof die in april de halve marathon van New York liep. Meer informatie vindt u op www.stichtingkees.nl. Stichting KEES bedankt de sponsoren, vrij willigers en HSV voor alle inzet om het CI Vediamo voetgolf-toernooi weer mogelijk te maken. Tekst: Jeroen Haanstra Johan Leering (Stichting Kees) en Wim Leering (voorzitter HSV). Foto: Jeroen Haanstra HEILOO - Trias-atleet Job Beintema heeft afgelopen week in België uitstekend gepresteerd. De zilveren medaille winnaar van het afgelopen NK liep tijdens internationale wedstrijden in Heusden op de 110 meter horden wederom onder de 14 secon den. Dit keer stond de tijd stil op 13.94 seconden. De 21-jarige Beintema zal aankomende zaterdag aan de start verschijnen in Ninove België. Foto: Sven Ootjers Foto: Fred Stevenson AKERSLOOT - Het tennistoer nooi bij tennisvereniging De Kijf in Akersloot was gisteren een groot succes, met prachtig weer en heel hoge opkomst. Er hebben zich circa 35 (tennis dubbel)teams ingeschreven om deel te nemen aan het toernooi. De finales werden gespeeld rond 16.30 uur, gevolg door de loterij met de prachtige prijzen.Iedereen deed belangeloos mee en alles is door sponsoren gratis ter beschikking gesteld (inclusief alle loterijprijzen). Er was veel vertier voor de kinde ren. Er werden taartjes gemaakt, op springkussens gesprongen, gezicht jes geschminkt en nog veel meer. Het evenement trok veel publiek, en ook Kirsten zelf genoot met volle teugen: "Dit geeft mij wel zo'n onwijze boost en optimisme!" Kijk voor meer informa tie op www.facebook.com/ stichtingkirsten. De kinderen mochten taartjes maken. Foto: Vincent Bloothoofd De laatse judoles vond plaats op het strand van Egmond aan Zee. LV^srdochcquC t 500,03 voor

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21