Carolien ter Linden bij Alta Roma 2016 Gemeente neemt exploitatie De Beun over Zienswijze Bergen aansluiting A9 Tien vragen aan 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 2 0 JULI 201 HEILOO - Carolien ter Linden had de eer om vorig weekend tij dens Alta Roma te werken met de Nederlandse Ambassadeur Joep Wijnands bij de Residence van de Nederlandse Ambassade in Rome. Alta Roma is de modeweek van de Italiaanse hoofdstad, waar Heiloose modeontwerper Addy van den Krommenacker op de officiële kalender stond. Addy toonde in de prachtige tuin zijn Couture Show, een op het werk van Jheronimus Bosch en diens meesterwerk 'Tuin der Lusten' geïn spireerde collectie. Met trots liep een aantal modellen van Caroliens modellenbureau Passareha Moda ook mee. Carolien presenteerde samen met de ambassadeur Joep Wijnands voor een geweldige opkomst, waaronder Prins Jaime en Prinses Viktória; het prinselijk paar zat op de eerste rij. Prins Jaime de Bourbon de Parme is sinds oktober 2014 Nederlandse Ambassadeur bij de 'Heilig stoel, zoals het Vaticaan in diplomatieke taal heet. Verder waren er vele internationale Ambassadeurs, celebrities, klanten en heel veel pers. Bijzonder om te zien was dat vele mensen emotioneel raakten tijdens en na de show. De dag kon niet meer stuk en werd afgesloten met culinaire hapjes en cocktails. Carolien blijft voorlopig werken met deze warme Italiaanse tem peraturen, want 2 september is alweer het volgende evenement dat plaats gaat vinden in Venetië, tijdens het Venetië filmfestival. Met haar bedrijf Passarella Moda is Carolien partner van het 'Venice Red Carpet Fashion' event, waar internationale designers hun collectie tonen in de prachtige tuin van het Casino met uitzicht over het water met de gondels. Aansluitend is er een galadiner voor de gasten. Meer informatie: carohen@passarehamoda. com. Voor foto's van de show: www.passarellamoda.com, Facebookpagina: Passarella Moda Models, Instagram: @carolienterlindepassareUamoda, Twitter: @PassarellaModa_ Carolien ter Linden met de Nederlandse Ambassadeur Joep Wijnands. Aangeleverde foto De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. H et wee kb lad U it ki j kpost wo rd t ge p rod u cee rd o p ee n wate rloos -Sroffset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Jiiiurilh Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur HEILOO - Per 1 september neemt de gemeente Heiloo de exploitatie van Theater De Beun over van Stichting Theater De Beun tot het moment dat er een nieuwe exploitant is gevon den. Theater De Beun behoudt daarmee zijn huidige manager Hans van Beenen. De gemeente nam dit besluit omdat zij het belangrijk vindt dat het theater, dat zo'n prominente plek inneemt in het dorp, blijft bestaan. Het bestuur van Stichting Theater De Beun zag geen mogelijk heid meer de exploitatie te continu eren. Zij werd 1 januari 2016 gecon fronteerd met een huurverhoging. Eind augustus draagt het bestuur de werkzaamheden over aan de gemeente. De gemeente bedankt het bestuur van Stichting Theater De Beun voor haar jarenlange inzet. De gemeente onderhoudt nauw contact met de gebruikers van het theater en de Stichting Vrienden van De Beun, die samen de programme ring in het theater verzorgen. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5330175 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op :u_j BERGEN/HEILOO - De gemeen te Bergen dient een zienswij ze in bij de gemeente Heiloo over de aansluiting van de A9 op Heiloo. Veel bewoners van Egmond-Binnen zijn bevreesd dat de verkeersveiligheid en leefbaarheid binnen deze kern verslechtert door deze aanslui ting. Volgens het verkeersonderzoek dat Heiloo heeft laten verrich ten, treden door de aansluiting met de A9 lokale effecten op voor Egmond-Binnen, zo laat de gemeente Bergen op haar web site weten. De verwachting is dat de Vennewatersweg ter hoogte van Egmond-Binnen drukker wordt. Daarnaast bestaat volgens de gemeente het risico dat in het weekend meer autoverkeer van en naar de kust door Egmond-Binnen gaat. Dat is voor de gemeente Bergen onacceptabel. Overigens heeft de gemeente Bergen op een aantal locaties permanente telpun- ten ingericht, zodat het effect van de aansluiting op de A9 op autover keer door Egmond-Binnen gemeten kan worden. Willem de Boer woont samen met Helga en heeft een dochter. Na eerst achttien jaar in de hifi/video gewerkt te hebben is hij voor zichzelf begonnen met zijn bedrijf WDB Trading. Vanaf dat moment heeft hij al vele klanten en bedrijven van advies over computers mogen voorzien. Tegenwoordig maakt hij ook com plete plannen voor wifi op locaties met grotere afstanden. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en getogen in ons prachtige dorp Heiloo en geniet daar al 57 jaar van. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je nu hebben? Mijn hobby is mijn werk geworden, maar als ik nu zou moeten kiezen dan zou ik mijn grootste hobby videobewerken nu wel als beroep willen hebben. Door mijn drukke winkeltje heb ik daar nu niet of nauwelijks tijd voor. 3. Wie zou je graag ontmoeten? Louis van Gaal en dan zou ik tegen hem zeggen dat hij het Neder lands elftal maar weer onder zijn hoede moet nemen zodat we een Nederlandse voetballoze zomer zoals het afgelopen EK niet meer hoeven mee te maken. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Dat is toch wel mijn tijd in de Buk Buk, als discjockey en mede werker heb ik het daar altijd enorm naar mijn zin gehad. Het is dan ook heel jammer dat zoiets als de Buk Buk er nu niet meer is voor de jeugd. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Het Maalwater en de rust die daarvan uitgaat. Vele mooie foto's van het Maalwater op diverse media bevestigen dit iedere keer weer. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Liever niet wakker maken als ik slaap maar als het dan toch moet dan het liefst met de mededeling dat ik na 20 jaar hard werken in mijn winkeltje een jaartje lang vakantie mag vieren. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Dat is vooral jezelf blijven en geïnteresseerd in je medemens. Het beste advies van mijn moeder was nooit met lege handen lopen met andere woorden "je handen uit de mouwen steken". 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van je? Er is volgens mij niet veel wat Heilooërs niet van mij weten. Door het sociale en persoonlijke contact in mijn winkeltje is het meeste wel bekend. Misschien is er nog een klein detail dat ik klussen in en aan het huis erg leuk vind. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou niet zoveel veranderen op een paar kleine puntjes na. Zoals bovenstaand al gezegd meer gelegenheden voor de jeugd zoals er vroeger de Buk Buk was. Ik zou willen dat de groenstroken weer gemaaid werden en het politiebureau en de agenten weer op het oude niveau teruggebracht worden. In deze tijd van inbraken en soms respectloos gedrag naar anderen lijkt mij dit een goede optie. 10. Persoonlijke vraag aan Willem: 'hoe lang houden jullie het nog vol in zo'n klein winkeltje gezien de drukte?' Ik wil het vooral gezellig en persoonlijk houden maar dat neemt niet weg dat we ook wel vaak aan een grotere winkel denken. Een breder aanbod van multimedia en aanverwante artikelen zoals domotica en beveiliging zouden dan tot de mogelijkheden behoren. Ook lijkt het ons leuk om onze kennis over te brengen met betrek king tot het werken en bedienen van de computer/laptop/tablet aan onze klanten. Ik nomineer Mariska Hoetmer voor de volgende 10 vragen. Mijn persoonlijke vraag aan Mariska is: Hoe heb je na alle tegenvallers en personeelswisselingen in je bedrijf toch weer de boel op de rit gekregen en ben je er zo positief in blijven staan?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 3