Kunstmarkt in Egmond aan den Hoef de keukenzaak met oprechte interesse in haar klanten Rob Huijsmans opnieuw beste makreelroker van Nederland REGIO 11 INGEZONDEN MEDEDELING De Abdij van Egmond leeft In de Abdijwinkel vindt u producten uit verschillende kloosters, zoals kaas, jam, thee, keramiek of kaarsen uit onze eigen abdij. Ook is er een groot assortiment boeken, dvd's en cd's. Kom langs en kijk rustig rond en maak gebruik van de leestafel om alvast een spiritueel voorproefje te nemen. Indian Summer-collectie van Laura Vita bij Mels Eiland de Wild keukens: ALKMAAR - Bij Eiland De Wild Keukens gaan creativiteit en functionaliteit samen hand in hand. De keukens van Eiland de Wild zijn naast ware eyecat chers tevens het optimale werk terrein voor het hele gezin. Kinderwandelingen door Alkmaar Afscheid juf Karin en juf Debbie UITKIJKPOST 27 JULI 2016 EGMOND - De Abdij van Egmond is een historische plek. Hier wonen wonen en werken inmiddels zestien Benedictijner monniken en een aantal aspirant-monniken. Met hulp van vrijwilligers organiseren zij talloze acti viteiten voor groot en klein, zoals retraites, kerkdiensten, exposities, lezin gen en rondleidingen. Ook de kaarsenmakerij, het museum, het restaurant en de winkel van de Abdij staan open voor bezoekers. Abdijwinkel Kloosterlunch Geniet van de heerlijke lunch, gemaakt door de monniken! Komt u een kopje koffie drinken op ons terras in de Abdijtuin? Of heeft u liever een kop thee met kruiden uit onze kruidentuin? Wij bieden u een gevarieerd aanbod. Kom langs en ontdek de Abdij van Egmond! EGMOND AAN DEN HOEF - Zondag 31 juli a.s. is de tweede kunstmarkt achter restaurant Smakelijk in de tuin bij de Koffiemolen in Egmond aan den Hoef. De markt wordt gehouden van 11.00 uur tot 17.00 uur. Er staan 25 kramen die gevuld worden met diverse kunst. Tevens is er in de middag 'live'muziek aan wezig. Op het terrein is er voldoen de gratis parkeergelegenheid en de toegang is gratis! U komt toch ook even een kijkje nemen? Restaurant Smakelijk is gelegen aan de Egmonderstraatweg 34 te Egmond aan den Hoef. Er zijn nog twee kramen vrij. Voor informa tie kunt u contact opnemen met Roderick Taylor op 06-57537430. EGMOND AAN ZEE - Vanaf deze week heeft Mels de prachtige nazomer collectie binnen van het Franse merk Laura Vita. Mels: "We startten een aantal jaren geleden met de verkoop van dit merk als enige in Nederland. Intussen hebben we er zo'n grote klantenkring mee opgebouwd dat we een hele uitgebreide collectie kunnen laten zien. De verscheidenheid in modellen, kleuren en hakhoogtes was nog nooit zo groot. En dat alles met de voor hun bekende Franse frivole slag." Nieuw dit seizoen is de collectie van het merk Papucei, ontworpen door een Roemeense ontwerpster. Dit zijn prachtige handgemaakte laarsjes met bijpassende tas voor wie echt iets aparts wil. U vindt een groot gedeelte van de collecties van beide merken vinden op de website en in de winkel. Kom gezellig langs! Mels, Voorstraat 77, Egmond aan Zee. Website: www.melsschoenmode.nl. ALKMAAR - Dit seizoen is het voor iedereen mogelijk mee te gaan met de doorgewinterde gidsen en de verrassende verha len over Alkmaar te ontdekken. Nieuw zijn dit jaar de speciale kinderwandelingen door het his torische centrum. Een enthousiaste gids gaat met de kids op stap en vertelt hen in een uurtje de boeiende verhalen uit de geschiedenis van Alkmaar. Deze toffe wandelingen worden vier keer op een woensdag geor ganiseerd, namelijk op 13, 20 en 27 juli en op 3 augustus vanaf 14.00 uur. Wees er snel bij, er kunnen maxi maal 20 personen mee! De kosten bedragen 3,50 per volwassene. Kinderen (tot 15 jaar, max. 3 per volwassene) mogen gratis mee. Neem de tijd voor oriëntatie wan neer u kiest voor een nieuwe keu ken, dat doen ze bij Eiland De Wild Keukens ook. Uw nieuwe keuken plaatsen op dezelfde plek als de oude? Dat hoeft lang niet altijd! Het verleggen van leidingen en moderne apparatuur biedt nieuwe perspec tieven. Wellicht behoort dat kookei- land dus tóch tot de mogelijkheden. Passend budget Een keuken is een investering die u doet voor de komende 15 tot 20 jaar. In zo'n periode kan veel veranderen. De mensen van Eiland De Wild Keukens helpen u inzicht te krijgen in uw huidige én toekom stige wensen. Zij informeren u over uw mogelijkheden, helpen u bij de Het team van Eiland de Wild Keukens adviseert de klant over keukens. Aangeleverde foto PETTEN/LIMMEN - Rob Huijsmans uit Limmen is voor de derde keer op rij Nederlands Kampioen Makreelroken. Zowel in 2014 als in 2015 was hij de beste van Nederland, en nu dus ook in 2016. In het zonovergoten Petten was er dit jaar een deelnemersaantal van 39 rokers ten strijde getrokken om de beste makreel te roken bij de 40ste editie van het Nederlands Kampioenschap Makreelroken. Op het prachtig vernieuwde Plein 1945 stonden de rookovens tot stipt half twaalf te wachten om aangesto ken te mogen worden. De meeste makrelen hingen al om 11.00 uur aan de speten tot ze in een roke rige omgeving mochten rusten. Om exact 16.30 uur moesten de deelne mers de beste makreel inleveren. Toen kon de deskundige jury direct aan slag. Rob bleek opnieuw onverslaan baar Makreelroken is voor hem een geweldige hobby waar hij al zijn passie en energie inlegt. De juiste houtkeuze voor het vuurtje, de eigen mix van eiken, beuken en vuren om te roken en zijn perfect schoongemaakte en gepekelde makrelen laten iedereen watertan den. Rob Huijsmans, opnieuw kampioen makreelroken. Aangeleverde foto juiste keuzen in materialen en appa ratuur, en zorgen voor een vlekkelo ze plaatsing van uw droomkeuken. Eiland De Wild is er voor functio nele keukens voor de starter tot de meest exclusieve woonkeukens. EGMOND AAN DEN HOEF - Juf Karin en juf Debbie namen vori ge week vrijdag afscheid van de Sint Jozefschool in Egmond aan den Hoef. Beide juffen werkten jarenlang op deze school. Te mid den van alle kinderen, die zich elk op hun eigen manier lieten zien, namen de dames feestelijk afscheid. De leerlingen en leer krachten gaan de juffen missen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 11