Marijke en Jelle lopen 100ste Vierdaagse voor St. Veldwerk Nepal Heiloo viert de start van het sportseizoen 'El Rappo Klappo' uit Heiloo rent voor KiKa SPORT 13 groot voorbeeld' Buurtsportcoach: 'Gemeente Heiloo Gezonde activiteiten kalender Meer informatie? Neem contact op met buurtsportcoach Heiloo: Pascale de Hoogh, p.dehoogh@ alkmaarsport.nl. Via Gladiola HEILOO - Ook uit Heiloo ren nen fanatiekelingen voor KiKa. Dit team stelt zich graag aan de lezers voor. www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 2 7 JULI 201 Nationale Sportweek: van 17 tot en met 25 september 2016. Aangeleverde foto HEILOO - Van 17 tot en met 25 september 2016 vindt de der tiende Nationale Sportweek plaats. Sportverenigingen, scho len, gemeenten en andere aan bieders van sport en bewegen vieren in het hele land de start van het sportseizoen en organi seren allerlei (sportieve) activi teiten. Zo kan iedereen ontdekken hoe leuk, gezond en vooral gezellig het is om te sporten. Ook Heiloo doet mee aan de Nationale Sportweek. Vorig jaar werden er tijdens de Nationale Sportweek in Heiloo zo'n tachtig sportactiviteiten door lokale sportaanbieders georganiseerd. Dit jaar sluit de Nationale Sportweek voor het eerst aan bij de Europese Week van de Sport. Hiermee ver huist de Nationale Sportweek van april naar september. De Nationale Sportweek wordt op 17 september groots geopend op sportpark het Vennewater met diverse (sport)activiteiten, een gezondheidsmarkt georganiseerd door Appeltje Eitje partners en de heropening van de gerenoveerde sporthal het Vennewater. Op 7 september verschijnt de Sportkrant als bijlage bij de Uitkijkpost met daarin alle informa tie over wat er te doen is tijdens de Nationale Sportweek. HEILOO - Marijke Bruin en Jelle Groot van de Nic. Beetsweg in Heiloo hebben het felbegeerde kruisje binnen. Ze hebben de Nijmeegse Vierdaagse doorstaan en liepen in 4 dagen 30 kilometer. Ze deden dat niet alleen voor zichzelf, maar liepen om geld in te zamelen voor Stichting Veldwerk Nepal. Omdat kinderen daar ook graag willen lopen... naar school! Lees meer over het goede doel op www.devierdaagsesponsorloop.nl/ lopers/marijke-bruin. Mooie prestatie Marijke en Jelle! Aangeleverde foto Buurtsportcoach Heiloo Pascale de Hoogh p.dehoogh@alkmaarsport.nl 06-11149728 "VHWl! "Wij zijn Team El Rappo Klappo uit Heiloo en steunen KiKa door middel van deelname aan de Run for KiKa Estafette. Dit is dé nieuwe loopuitdaging voor de hardloper. Als team moeten we 285 kilo meter afleggen in 3 dagen, van de start op 2 september in Groningen tot de finish op 4 september nabij het Prinses Maxima Centrum in Utrecht. Het doel is zoveel mogelijk geld ophalen voor KiKa. Ons team bestaat uit 5 hardlopers en 2 team begeleiders. Onze kinderen heten Sanne, Jikke, Bente, Julia, Sophie, Jochem, Ties, Eva en Ids. Ze zijn kerngezond en wij weten hoe dier baar dit is. En hoe breekbaar... Als team hadden we al besloten ons in te inschrijven voor deze estafette en toen kreeg ons doel ineens helaas een heel persoonlijk gezicht. Wij lopen voor Cees. Cees wordt behandeld voor de vreselijke ziek te kanker. Cees is pas 6 maanden jong. En... altijd vrolijk! Wij gunnen deze kanjer, en alle andere Cees'en in de wereld, een eerlijke kans. En wij gunnen Cees en zijn familie wat ze verdienen. Wij lopen voor alle Cees'en, maar vooral voor onze Cees. Steunt u ons? Doneer direct via: www.runforkikaestafette.nl/ el-rappo-klappo." In de afgelopen tien jaar is het genezingspercentage van kinder kanker gestegen van 70 naar 75 procent. Alle specialisten zijn het erover eens: er kan nog veel meer winst geboekt worden. KiKa streeft naar 95 procent genezing van alle kinderen met kanker in 2025. Door steeds betere behandelingen krijgen de kinderen bovendien minder last van bijwerkingen en gevolgen. Kijk voor meer informatie op: www.runforkikaestafette.nl en/ of volg ons op onze FB-pagina: www.facebook.com/elrappoklappo rentvoorKIKA/?fref=nf." Team El Rappo Klappo Aangeleverde foto Yes! Het programma 'Sport in de Buurt' wordt ook komende jaren voortgezet in onze gemeente. De buurtsportcoach is dé profes sional die handen en voeten geeft aan het gemeentelijk sportbe leid en meer en meer de rol als verwijzer invult. Gemeente Heiloo volgt hierin de landelijke trend en het advies van Minister Schippers. Een trend die zich nu ook binnen de andere BUCH gemeenten verspreid. In Bergen is dit voorjaar de buurtsportcoach gestart. Castricum was al iets eerder begonnen en nu gaat Uitgeest op korte termijn volgen. Onlangs mocht ik in Uitgeest een presen- n tatie geven aan verenigingen, wethouders en beleidsmede werkers over mijn werk als buurtsportcoach in Heiloo. Ik vind het een eer om namens Heiloo mijn kennis en ervaring met anderen te mogen delen. Waarom het wiel opnieuw uit vinden als ik op veel vraagstukken inmiddels een antwoord of oplossing heb gevonden? Begin dit jaar heb ik om die reden het periodieke regio overleg voor buurtsportcoaches opgestart. Zo kunnen we meer van elkaar leren en met elkaar delen om onze gemeenten nog beter van dienst te zijn op sportgebied. Pro-actief zijn, initiatief nemen en een voorbeeld zijn, ik geniet er zo van! Vrijdag 29 juli Biologische groente en fruit, Kapellaan 140. direct van de boer. Heiloogisch, Uitgifte 11.15 - 12.00 uur, heiloogisch@gmail.com

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13