BEDRIJF BELICHT ^update WereldwinkeljHeiloo Dichtbij en Fair! Webretum - WebTdesign Online Marketing DICX auto nrftïrffWfaa-q. (3i0SSï@(3!l UPDATE UPDATE UPDATE yUPDATE 0 rx* i_ .1 n Stationsweg 105,1852 LN Heiloo T: 072 - 533 94 43 E: info@wereldwinkel-heiloo.nl I. www.heiloo.wereldwinkels.nl Tim Sombroek, De Oude Werf 11 1851 PW Heiloo T. 072 - 8200355 I. www.webreturn.nl E. info@webreturn.nl Hogeweg 141 1906 CG Limmen t. 0800-5251234/ 06-50648499 E. dicxrijschool.nl I. www.dicxrijschool.nl i- IC Ingrid Stroobach, Boomweijdt 8, 1851 EL Heiloo T. 06-44061260 In 2016 is Wereldwinkel Heiloo in een nieuw jasje gestoken. De frisse kleuren en de nieuwe indeling leveren veel posi tieve reacties op bij klanten en vrijwilli gers. Ook is het assortiment uitgebreid. Nog meer nieuwe unieke fair trade en smaakvolle producten zijn te koop in de winkel. Zoals sieraden uit Kenia: handge maakte en beschilderde kralen van kera miek of Ocean Sole-dieren, gemaakt van aangespoelde teenslippers. Naast de ver trouwde koffie van Cerro Azul vindt u in de winkel de favoriete Tony Chocolonely chocolade. Bij de Wereldwinkel Heiloo zijn alle smaken verkrijgbaar. viert: Wereldwinkel Heiloo haar Ulhjnrig jubileum met feestelijke nrtivtMuten pu ntxicM. dit, in uw iLsendu! Volg de website en Facebookpagina voor het laatste nieuws en breng vooral een bezoekje aan Wereldwinkel Heiloo: dé fair trade cadeauwinkel van Heiloo! Wereldwinkel Heiloo is geopend op maan dag (13.30-17.30 uur), dinsdag t/m vrijdag (9.30-17.30 uur) en zaterdag (10.00-17.00 uur). De winkel heeft ook een webshop, zie www.heiloo.wereldwinkels.nl. Wereldwinkel Heiloo richt zich op eerlijke handel (Fair Trade) en duurzaamheid. En met succes. Steeds meer mensen kopen produc ten van producenten uit ontwikkelingslan den. die met respect voor het milieu te werk gaan en daarvoor een leefbaar loon krijgen. Komt u ook eens kijken in de winkel aan de Stationsweg 105? U vindt hier een groot assor timent fairtrade-producten uit Afrika, Latjjns- Amerika en Azië. De riadrukt ligt op steeds wisselende collec ties bijzondere cadeau-artikelen, zoals sier voorwerpen, beelden, sieraden, serviesgoed, sfeerverlichting, sjaals en kaarten. Steeds vaker worden de producten .gemaakt van gerecycled materiaal. Verder verkoopt de Wereldwinkel eten en drinken, zoals koffie en thee. U heeft vaak net iets meer keus en er zijn andere smaken in het aanbod fair trade voedingsmiddelen in vergelijking met super markten. De Wereldwinkel Heiloo is distribu-, tiepunt van Odin, het biologisch groente- en fruitabonnement Ook is de winkel inzamel punt van Gered Gereedschap, de stichting die oud gereedschap opknapt voor leer- en werk projecten in ontwikkelingslanden. Het reilen en zeilen in de winkel vindt plaats door de inzet van vele vrijwilligers waarvan velen er al jaren werkzaam zijn. Webretum heeft in de regio inmiddels een brede klantenkring opgebouwd, ruim vijftig websites en dertig webshops zijn ontwikkeld en in beheer. Evenals een net werk van specialisten die het bedrijf ver sterken, zodat Webretum klanten op alle vlakken optimaal van dienst kan zijn. Tim Sombroek: "Onze kracht ligt in het goed vindbaar maken van websites binnen Google. Dit is een investering die flink veel rendement kan opleveren, zowel op korte als lange termijn. Om dit aan te tonen, zijn wij onlangs door Google gecertificeerd. Onze websites zijn goed te zien op elk apparaat en zijn eenvoudig zelf aan te pas sen. Wjj trainen klanten om te werken met het CMS en hebben handige instructievi deo's over het gebruik van het CMS ont wikkeld." De vraag naar webshops is de afgelopen jaren nog veel groter geworden en de eisen van de klant worden steeds hoger. "Bedrijven willen tegenwoordig zoveel mogelijk automatiseren, denk aan facturatie en een koppeling met Google Shopping." Service staat ook hoog in het vaandel. "Wij verdiepen ons in de achter liggende bedrijfstak, volgen de laatste ont wikkelingen op de voet en denken vanuit onze marketingvisie en ervaring graag met klanten mee en in oplossingen. Niet alleen tijdens de ontwikkeling, maar ook daarna. Gezamenlijk werken we doorlopend aan een topresultaat" HEILOO - Webretum maakt professione le, klant- en gebruiksvriendelijke websites en webshops die goed vindbaar zijn in Google. Webretum biedt met verschillende pakketten, van basis websites tot websites met zoekma chine optimalisatie en emailmarketing, oplos singen voor bedrijven. De pakketkeuze is afhankelijk van de groeistrategie van de klant. Door online marketing-methoden te koppe len aan de website kunnen ondernemers zeer doeltreffend hun doelgroep bereiken en extra klanten binnenhalen. Bedrijven die niet of nauwelijks zichtbaar zjjn online, missen kan sen om hun boodschap te tonen. Webdesign en online marketing zijn vaak afhankelijk van elkaar en indien goed ingezet kunnen deze elkaar versterken. Klanten kunnen via het CMS-systeem zelf de website beheren of dit aan Webretum overlaten. De websites wor den altijd gebouwd vanuit een doel, of dit nu een directe bestelling, een contactopname of een online offerte-aanvraag is. Webretum realiseert webshops met Magento. Dit plat form biedt bedrijven alle mogelijkheden van voorraadbeheer tot marketing en aftersales. Magento is geschikt voor groei en voor kleine én grote webshops. Webretum wil dat klanten middels een resultaatgerichte website of web shop rendement uit hun investering halen: (Web)Retum on investment. DICX auto- motorrijschool is vorig jaar uitgebreid met Stefan Watermulder, de derde auto-rij-instructeur. Naast de reeds bekende instructeurs Dick Sassen en Els Melker gaat Stefan zich bezighouden met het opleiden van nieuwe automobi listen. Hij wil hen graag de fijne kneepjes van het 'nieuwe rij den' bijbrengen. Stefan is reeds elf jaar bezig als rij-instructeur en wil zijn ervaring maar wat graag overbrengen op zijn leer lingen. Door de uitbreiding met Stefan als extra instructeur, zijn wachttijden verleden tyd en kunnen nieuwe kandidaten per direct starten. Omdat Stefan zijn collega's ontlast, kunnen meer mensen worden opgeleid voor het motorrijbewijs. Dus ook toekomstige motorrijders kunnen volop profiteren van de uitbreiding by DICX auto- motorrijschool. Meer weten? Bezoek de website www.dicx- ryschool.nl. Direct aanmelden via de website is mogelijk. DICX rijschool neemt dan zo spoedig mogelijk contact met u op voor het maken van en afspraak. DICX autorijschool en motorrijschool is sinds 2005 actief in de regio Heiloo, Limmen Akersloot, Castricum e.o. De rijschool richt zich vooral op service, kwaliteit en vooruitstre vendheid. Kwaliteit uit zich vooral in een boven gemiddeld slagingspercentage voor het auto- ryexamen. De instructeurs van DICX geven hun leerlingen meer mee dan alleen dat wat nodig is om te slagen. Hierdoor ligt bijvoorbeeld het slagingsper centage voor het motor-ryexamen boven de 95%. De zeer ervaren motor-ryinstructeur Dick Sassen brengt zyn passie vol verve oyer op zyn leerlingen. Vooruitstrevendheid blykt uit het- online ryles- reserveringsysteem waar iedere leerling zelf online een ryles kan boeken op een zelfgekozen tydstip. Betalen kan via dit systeem eventueel direct door middel van Ideal. Dus geen gedoe meer met con tante betalingen in de auto of tydens de motorrijles. Vooruitstrevend is ook de ryles-app van DICX die binnenkort gebruikt gaat worden. Leerlingen van DICX autorijschool en motorrijschool kunnen op hun smartphone zien of er een ryles beschikbaar is en kunnen deze direct boeken als er bijvoorbeeld een tussenuur op school is. Ook op het gebied van service is DICX ryschool een voorbeeld in de rijschoolbran che. Als er byvoorbeeld geen rijlessen meer beschik baar staan in de online-rylesagenda, dan zoekt de rijschool samen met de leerling naar een passen de oplossing. En wanneer de leerling een rijles pakket heeft aangeschaft en er zyn na het slagen nog enkele rijlessen over, dan worden de resterende rijlesuren gewoon terugbetaald. Deining biedt meerdere keren per jaar mind- fulness-trainingen aan in Heiloo. Op 30 sep tember 2016 start weer een 8 weekse training op de vrijdagochtend van 9.30 uur tot 12.00 uur. Er zyn nog enkele plaatsen vry. Deining krijgt steeds meer bekendheid in Heiloo en omstreken. De deelnemers vinden het aanbod niet alleen via mond-op-mond reclame, maar ook via de site van de beroeps vereniging voor mindfulnesstrainers. Ingrid is VMBN 1 gecertificeerd mindfulness-trai- ner en dat kan je zien als een kwaliteitskeur merk. Iedereen mag zich mindfulnesstrainer noemen, maar alleen gecertificeerde trainers hebben een gedegen opleiding gevolgd en kunnen daarom lid zyn van de beroepsvereni ging. Als een beroep gedaan wordt op vergoe ding door de zorgverzekeraar is lidmaatschap van de VMBN een vereiste. Overigens nemen steeds meer zorgverzeke raars de mindfulness-training op in hun (aanvullende) vergoedingenpakket. Voor meer informatie, zie www.counselingpraktykdeining.nl Deining is een praktyk voor mindfulness, coaching en counseling. Ingrid Stroobach is gecertificeerd mindfulnesstrainèr, coach en counselor. Zy biedt mindfulnesstrainin- gen aan in Heiloo en Alkmaar. Daarnaast is zy werkzaam als ondologiewykveipleeg- kundige. Mindfulness is een manier om je vermogen om aandachtig te zyn te oefe nen: wanneer je je aandacht op iets kunt concentreren, vallen de kritische gedach ten stil. Het gaat erom je aandacht ook naar binnen te richten, een stapje achteruit te doen en je gedachten te bekyken zonder je gebruikelyke commentaar erop. Tydens de mmdfulnesstraining oefen je deze opmerkzaamheid. Wanneer je mindfulness toepast, leer je om de dingen te accepte ren zoals ze zyn. De mmdfulnesstraining is bewezen effectief by onder andere stress en pynklachten. Oefening baart kunst, aan de hand van een werkboek en cd's ga je thuis aan de slag om mindfulness te beoe fenen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 4