Beerse Brood Se Banket w BEDRIJF BELICHT De synergie van Melange 7 Restaurant Shopping: Bakkerij Zoon organi seert unieke fietstocht rondom 'spelt' Heilooër Bridgeclub zoekt leden INGEZONDEN MEDEDELING Presentatie roman: 'Reddende engelen' Inschrijving Veteranen Open Dubbel toernooi Kom gezellig proefspelen bij Kits Oonlie UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2016 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Claudia Lampis is een van de gezichten van Beerse Brood Banket. Foto: Arjan Hoogvorst Kennemerstraatweg 99-103, 1851 BC in Heiloo Telefoon: 072-5325376 (restaurant) en 072-5331199 (shopping) Meer informatie op www.melange7.nl en www.bakkeri.jbeerse.nl HEILOO - Melange 7 Restaurant Shopping is een bijzonder concept, dat onder één dak van alles te bieden heeft. Naast het sfeervolle restaurantgedeelte met ruim en gezellig terras is er de winkel met onder meer kleding, sieraden, huisraad en allerlei andere artikelen. Beerse Brood Banket heeft er een eigen bakkerijwinkel, met dagelijks superverse en sma kelijke producten uit eigen bakkerij. Wie het pand van Melange 7 aan de Heilooër Kennemerstraatweg binnenloopt, betreedt een haast ongekende belevingswereld waar alles draait om verrassend leuk winkelen en even onbezorgd genie ten van een hapje en drankje. Misschien wel het best bewaarde geheim van Heiloo, dat de laatste tijd door een groeiend aantal mensen wordt ontdekt. Onderdeel daarvan vormt Beerse Brood Banket, dat alle aangeboden producten aanbiedt in zowel de eigen winkel als in het restaurant van Melange 7. Eigen identiteit De sfeer en energie hebben iets eigens bij Melange 7, zowel binnen als buiten op het door groen omsloten ruime terras. "Een tame lijk uniek adres, waar de combinatie van veelzijdige winkelruimte en gezellige brasserie het geheel een nogal eigen identiteit geeft", vertelt Hein Beerse, directeur-eigenaar van genoemde bakkerij. "Dagelijks verzorgen wij hier een behoorlijk breed scala aan brood en banket. Brood en kleinbrood, taart, gebak, cake, koek, zoete en hartige lekkernijen... van alles is hier elke dag supervers te ver krijgen in onze winkel. Wie neerstrijkt in het restaurant kan daar bovendien veel van onze bakkerijproducten op het bord terugvin den." Synergie Dat alles maakt Melange 7 Restaurant Shopping tot een bijzonde re ideeënwinkel, waar de combinatie met culinaire verwennerij en gevarieerd assortiment brood en banket bezoekers de buitenwereld even doet vergeten. Een speciale synergie die liefhebbers van kwali teit en gastvrijheid zich er helemaal doet thuis voelen. Het valt allemaal te beleven, dagelijks vanaf negen uur en zondag vanaf elf uur 's morgens. HEILOO - Bakkerij Zoon gunt klanten en geïnteresseerden graag een kijkje in de wereld van 'hun' spelt. Hoe en waar wordt het spelt geteeld en verwerkt? En hoe wordt dat spelt dan weer zo'n heerlijk broodje? Op zondag 4 september organiseert de bakke rij een unieke spelt-fietstocht en krijgt u antwoord op uw vragen. De dag begint rond 10.00 uur met een rondleiding in de bakkerij in 't Loo in Heiloo. Daarna wordt er zo'n 35 kilometer gefietst naar het speltveld van Boer Ted in Grootschermer (www.boerted. nl). Hier komt het spelt dat de bakkerij in haar producten gebruikt vandaan. Bjj Boer Ted wordt eveneens een heerlijke lunch met speltproducten genut tigd. Na de lunch wordt een stuk je door de maalderij gefietst, om het proces in werking te zien. Van de maalderij gaat de tocht verder voor een VIP-bezoek aan het kleinste huisje van Schermerhom en het Koe-hotel in Zuidschermer voor een exclusieve rondleiding. Rond 15.30 uur wordt de dag met een koele versnapering afgesloten bjj Bakkerij Zoon, waar nog even rustig nagepraat kan worden. Bakkerij Zoon biedt u deze bij zondere fietstocht geheel gratis aan. U kunt zich opgeven in de winkel, telefonisch (via 072 5330032) of per e-mail (info@ bakkerijzoon.nl). Er kunnen maximaal veertig personen aan deze unieke dag deelnemen en vol is vol, dus wees er snel bjj. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub start 8 september het nieuwe sei zoen met een ledenvergadering. De vereniging heeft ruimte voor nieuwe leden. Hans Ruljes: "Dinsdag 13 en donderdag 15 september zijn de eerste speelavonden. De eerste maanden sluiten we af met.een Kerstdrive en de laat ste maanden met een gezellige Einddrive. Wij gebruiken een zaal in De Strandwal op het Landgoed Willibrordus naast de Cultuurkoepel. Als u het op prijs stelt, helpt een van onze leden u de eerste dinsdag- of donder dagavonden op weg met tips en biedadvies. Kunt u zich moeilijk verplaatsen, dan zoeken en vin den we met elkaar een oplossing. Voor meer informatie zie: www. heilooërbridgeclub.nl of bel het secretariaat 072 5334779." HEILOO - Herman Burger uit Heiloo presenteert en signeert zijn debuut roman: 'Reddende engelen'. Dat doet hfj vrijdag 2 september tussen 14.00 en 17.00 uur in Herberg Jan in Heiloo. 'Reddende engelen' is een span nend liefdesverhaal dat zich geheel afspeelt in Italië. Plaatsen als Verona, Rome, het eiland Sicilië en niet te vergeten Venetië komen elk aan bod in dit fantasierijke verhaal. Vanaf de eerste bladzijde wordt u het verhaal bin nengezogen, om het zinderend tot de verrassende eindplot te beleven. Het boek kost slechts 13,50 en kan tijdens de presentatie worden gekocht en gesignëerd. HEILOO - Tennisvereniging TC Heiloo United organiseert van 4 tot en met 11 september het gezellige Eiland de Wild Keukens 40+ en 55+ dubbel veteranentoemooi. Na het geweldige succes van voorgaande jaren kunnen de tennissers zich inschrijven in de categorieën 5, 6, 7 en 8. Er wordt gespeeld in poules en daarna volgens een afvalsysteem. Iedere speler is dus verzekerd van meerdere wedstrijden. Liefhebbers kunnen zich via www.toemooi.nl nog inschrijven tol en met zondag 21 augustus of tot het maximale aantal deel nemers is bereikt. Evenals vorig jaar ontvangt iedere speler een zogenaam de eetbon. Hiermee kunnen de deelnemers op de woensdag, donderdag of vrijdagavond van een heerlijke maaltijd genieten. Tevens ontvangt elke deelnemer een lof waarmee prachtige prijzen, beschikbaar gesteld door de sponsor, zijn te winnen. De loterij is bestemd voor een goed doel. Voorts zal er een fraaie Weber tafelbarbecue worden verloot onder de aanwezige deelnemende tennissers bij de prijsuitreiking. HEILOO - Kits Oonlie biedt veiligheid, structuur en mogelijkheden tot ont wikkeling, maar vooral: plezier! Wat bij Kits Oonlie centraal staat is betrok kenheid. De leiding bekijkt samen met u hoe zij uw kind het best kunnen begeleiden en wat u, als ouder, belangrijk vindt rondom de opvang. Wanneer u uw kind toevertrouwt aan de kinderopvang, dan is dat een hele stap. Om de stap naar de opvang makkelijker te maken opent kin derdagverblijf en peuteropvang Boekenstein in Heiloo (Boekenstein 46) op woensdag 31 augustus haar deuren voor alle kinderen tussen de 0 en 4 jaar. U kunt uw kind(eren) op deze dag laten proefspelen tussen 10.00 en 12.00 uur of tussen 14.00 en 16.00 uur. Door middel van het sturen van een e-mail naar info@kits-oonlie.nl kunt u uw kind(eren) aanmelden voor het proefspelen op 31 augustus. Telefonisch aanmelden kan uiteraard ook door te bellen naar 072-5323576. Het bestuur zit klaar voor de nieuwe entree. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5