mm Verdachten van mishandeling in bos naar Pieter Baan Centrum Bi Mm. Vleermuisexcursie in Heiloo TTj|I 8 uARd Guard zoekt mannen en vrouwen met initiatief voor de beveiliging! INGEZONDEN MEDEDELING Massagepraktijk De Blauwe Vlinder Praktijk voor massage en persoonlijke ontwikkeling Nostalgische straatmarkt Dompvloetlaan KORTOM Doe mee met Do-In Collecte Stichting Help Ons Heiloo rookt 4,4 sigaretten per dag Stationsweg 98 1852 LN Heiloo voor een afspraak: Tel: 072-533 60 03 bosmanhairfashion nl UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2016 PI A HEILOO - In het dagelijks leven zitten we allemaal wel eens niet lekker in ons vel. Dit kan komen door lichamelijke klachten, vermoeidheid, stress, burn-out of misschien wel wat anders. Met een combinatie van massage, lichaamswerk, systemisch werken, NLP en oplossingsgericht werk creëer je ontspanning en samen komen we tot de juiste vorm van behandeling. Het vermindert stress en angst en helpt je bewuster te worden van je eigen lichaam en geest. Je krijgt inzicht in je patronen en overtuigingen en dus verandering. Zie voor meer informatie www.massagepraktljkdeblauwevlinder.nl. HEILOO - Liefhebbers van ouderwetse gezelligheid kunnen zondag 4 september hun hart ophalen tijdens een nostalgische straatmarkt. De bewoners van de Dompvloetlaan in Heiloo hebben hun zolders en garages opgeruimd. Ze verkopen him spullen tussen 10.00 en 16.00 uur. De Heilooër Dompvloetlaan is deze dag gevuld met tafels, kleden en kraampjes vol spullen voor jong en oud. Te koop zijn boeken, speelgoed, potten, pannen en snuisterijen. Daarnaast vindt u er ook kleding, elektri sche apparaten en meer voor huis, tuin, hobby en vrije tijd. Lekker struinen, lqjken en kopen dus, en ook tijd en gelegenheid om elkaar te ontmoeten en gezellig een praatje te maken. Tijdens de straat markt is de Dompvloetlaan het domein van voetganger^ en afgesloten voor al het andere verkeer. Meer informatie is verkrijgbaar via telefoonnummer 072-533 53 26. HEILOO - De twee mannen die ervan worden verdacht een groep van vijf bevriende tie ners ernstig te hebben mishan deld, moeten voor psychologisch onderzoek naar het Pieter Baan Centrum. De 22-jarige Luca M. uit Alphen aan den Rijn en de 20-jarige Mike U., zonder vaste woon- of verblijf plaats, kregen dat donderdag te horen van de rechter. Mike U. heeft laten weten niet te willen meewer ken en beriep zich eerder ook al op zijn zwijgrecht. In de nacht van 6 op 7 mei wer den vijf jongens beroofd en mis handeld toen zij in de buurt van de Kattenburg op een open plek in het Heilooërbos bos rondhingen. De overvallers bedreigden de jongens met een schroevendraaier en sta ken daar ook mee. Ook werden de slachtoffers geslagen, geschopt en bedreigd met een brandende tak. Frans, de vader van één van de slachtoffers, is blij dat de twee daders langer vast blijven zitten. Hij denkt dat de posteractie die hij op touw zette om de verdachten achter slot en grendel te krijgen, de zaak in stroomversnelling heeft gebracht. De volgende pro-formazitting is op 8 november. Bron: RTV Noord-Holland HEILOO - Vleermuiswerkgroep Noord-Holland organiseert zaterdag 27 augustus de vleer muisexcursie op Landgoed Ter Coulster in Heiloo. Dit is een jaarlijks terugkerend evene ment van de Europese Nacht van de Vleermuis. "Er vliegen er meer rond dan veel mensen den ken", aldus de organisatie. Door de prachtige oude bomen op de landgoederen kent Heiloo een grote verscheidenheid aan vleer muizen. Deze vliegende zoogdieren kunnen zich in het volledige donker oriënteren. Vleermuizen jagen op insecten en eten soms wel een paar duizend mugjes per nacht. Speciale apparatuur kan het geluid van de jagende vleermuizen hoorbaar maken. De vleermuisexcursie begint tjjdens de schemering, om 20.15 uur, vlak voordat de zon onder gaat. Verzamelen kan by de ingang van Ter Coulster aan de Kennemerstraatweg 432 in Heiloo. De gratis wandeling duurt onge veer anderhalf uur en er kunnen maximaal 20 deelnemers mee. U loopt in het donker over niet- verharde paden. Er is geen leef tijdsgrens en de excursie is niet speciaal voor kinderen bedoeld. Bij slecht weer (regen of harde wind) vliegen er geen vleermui zen en gaat de excursie niet door. De Vleermuiswerkgroep Noord Holland stuurt dan een afbericht. Vooraf aanmelden is verplicht en kan via meerjvleermuizen@xs4all. nl onder vermelding van het aantal personen dat mee wil doen. HEILOO - Do-In is gebaseerd op de Oosterse geneeskunde met onder andere het Yin-Yang prin cipe. Elk orgaan in ons lichaam is verbonden met een specifieke meridiaan. Afhankelijk van het uur van de dag is een bepaald orgaan extra actief. De lessen worden daarop aangepast en de oefeningen ondersteunen de natuurlijke, genezende kracht die in elk mens aanwezig is. Do-In is een unieke methode om conditie en bewustzijn van het lichaam te bevorderen. Door de kleine groe pen krijgt iedereen veel persoon lijke aandacht. Bel voor meer informatie John Compas op 06-46318915. HEILOO - Stichting Help Ons col lecteert huis aan huis in Heiloo. Dit doen zij van maandag 29 augustus tot en met zaterdag 3 september. De opbrengst gaat naar de meest armen in Roemenië. Naast voedsel en kle ding krijgen de mensen die het absoluut niet kunnen betalen geld voor het kopen van onder andere medicijnen en andere noodzake lijke aankopen. Meer informatie: www.stichtinghelpons.nu. HEILOO - Mensen roken in Heiloo gemiddeld 4,4 sigaret ten per dag, ook als ze niet daadwerkelijk roken. Dat meldt Milieudefensie. De organisa tie geeft een overzicht van de geschatte gemiddelde aantallen meegerookte sigaretten per dag door luchtvervuiling per stad en per provincie. Ook Heiloo staat in het overzicht. De gezondheids schade die veroorzaakt wordt door het inademen van vervuilde lucht is goed vergelijkbaar met het effect van het meeroken van sigaretten. In Nederland roken we gemiddeld 5,3 sigaretten per dag mee. De hele lijst met gemeenten en provincies is te vinden op de website van Milieudefensie. Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie van theorie en praktijk. Een uitdagende opleiding en een goede stap naar een nieuwe toekomst. In de wereld van de beveiliging. Guard Academy houdt op zaterdag 10 september 2016 een speciale selectie- en adviesdag voor de opleiding MBO beveiliger 2 op haar vestigingen te Amsterdam, Deventer, Dordrecht en Nijmegen. Wie de opleiding met succes afrondt, is vrijwel zeker van een toekomstrijke job. Ruim 80% van de cursisten heeft na het behalen van het beveiligingsdiploma binnen 2 b 3 maanden een even aantrekkelijk als uitdagende baan. De vraag naar beveiligers is namelijk nog steeds groot. Guard heeft in de loop der jaren honderden beveiligers opgeleid. De opleiding is intensief en duurt een half jaar. Vaak wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke mannen. Niets is minder waar. Ook aan vrouwen in -de beveiliging is een groeiende behoefte. Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de selectie- en adviesdag verplicht. Vanzelfsprekend mag een cursist geen strafblad hebben. Inschrijven voorde selectie- en adviesdag voorzaterdaa 10 september 2016 kan via de website van Guard Academy, www.auardacademv.nl. Om te mogen werken in de beveiliging is een MBO niveau 2 diploma vereist. Uniek is dat Guard dé theorieopleiding combineert met een zeer gevarieerd praktijkgedeelte. Zo kunnen cursisten ruime werkervaring opdoen en in de volle breedte kennismaken met het vakgebied. Tevens kan op veel momenten in de week stage worden gelopen. Ook in de weekenden. Als resultaat van de uitgebreide selectie en screening kent Guard vrijwel geen uitvallers. EEN TOEKOMST IN DE BEVEILIGING WERKT EN LOONT Studeren kost helaas geld. Ook bij Guard. Aspirant-cursisten willen en kunnen vaak niet wachten op een bijdrage van bijvoorbeeld het UWV of de gemeente en investeren zelf in hun eigen toekomst. Dat kan via het eigen Guard-studiefinancieringsfonds. Een handreiking die de opleiding voor gemotiveerde kandidaten toegankelijk en betaalbaar maakt. (t o. het station, naast Kuyper Blom makelaars)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 8