Trias-atleet Stan Nijhuis wint zilver op NK Timardi Verhoeff op EK schaken (jeugd) in Praag Eindelijk winst voor Wim Verdonk SPORT 29 bewegen, ontspannen en ontmoeten nederland Gezond leven is... Gezonde activiteiten kalender Ward wint jeugdclubkampioenschappen TC Heiloo Dorssports voorbeeld' - www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 31 AUGUSTUS 201 HEILOO - In Amsterdam kwa men afgelopen weekend ver schillende Trias-atleten in actie tijdens de Nationale C-spelen (NK t/m 15 jaar). Hoogspringer Stan Nijhuis sprong 1.90 meter wat goed was voor een tweede plaats. De winnaar sprong even eens 1.90 meter maar had een poging minder nodig. Egmonder Nijhuis zal nu over 2 weken in actie komen bij de inter land tegen Duitsland. Deze gaat plaatsvinden in Gladbeck. De jong ste deelneemster Nienke Madderom (13 jaar) bereikte als enige eer stejaars keurig de finale op de 80 meter horden. Hierin werd Nienke zevende. RTA-atleet Casper Peterse werd eveneens zevende op de 1500 meter met hindernis. Xiorese Romero wist op de 80 meter en 150 meter de halve finales te bereiken maar kwam net tekort voor de fina les. Wel verbeterde Xiorese haar persoonlijke records. Timme Koster haalde ook als eerstejaars keurig de halve finale op de 100 horden. Hij wist zijn persoonlijk record te verbeteren met een halve seconde. Zijn nieuwe record tijd staat op 15.01 en uiteindelijk kreeg hij een twaalfde plaats. Alleskunner Jurre van Tiel kwam op de 100 horden, 300 horden en 100 meter in actie. Zijn deelname aan het kampioen schap was opmerkelijk, aange zien Jurre nog maar een jaar aan atletiek doet. Alle Nederlandse deelnemers en hun begeleiders. Timardi staat op de tweede rij, tweede van links. Aangeleverde foto HEILOO - De achttienjarige Timardi Verhoeff uit Heiloo, lid van de schaakvereniging Oppositie in Heiloo, nam onlangs in Praag deel aan de Europees Schaakkampioenschap voor de jeugd. Zij kwam uit in de categorie 'meis jes 18' en kwam veel tegenstanders tegen die de titel van schaakmees ter al veroverd hebben. Tot en met ronde zes deed Timardi het gewel dig. Ze had een voorlopige score van drie punten uit zes partijen en ze had al twee keer een schaak meester verslagen met ratings van 2042 en 2034, terwijl ze zelf op 1870 staat. Helaas gingen de laat ste drie ronden allemaal verloren zodat de eindscore blijft steken op 3,5 punt. Timardi werd, samen met de andere dertien deelnemers uit Nederland, begeleid door de veel voudige Nederlandse kampioene Zhaoqin Peng (zij is een van de tien vrouwelijke grootmeesters ter wereld) en Merijn van Delft, profes- sioneel schaaktrainer. Timardi was door de Koninklijke Nederlandse Schaakbond uitgenodigd om deel te nemen aan dit kampioen schap omdat zij bij de Nederlandse Schaakkampioenschappen in mei op de eerste plaats was geëindigd bij de meisjes onder de twintig jaar. Ze had daar niet één partij verlo ren; drie keer remise en vier keer gewonnen. Een geweldige prestatie. Voor wie de resultaten van Timardi in Praag wil volgen, zie www. eycc2016.eu. AKERSLOOT - Wim Verdonk heeft de wekelijkse donder dagavondwedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup op zijn naam geschreven. Dat deed hij op Sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot. Onder subtropische omstandigheden dien- den de deelnemers het volle uur te mountainbiken op het grootdeels beschutte parcours. Al in de twee de ronde nam de latere winnaar Wim Verdonk de koppositie over, bij afwezigheid van de rest van de familie. Eenmaal vanuit die positie kon de jongste van de Verdonken aan een niet meer te overbruggen voorsprong bouwen. Chris Kemp (Egmond aan den Hoef) en Henk Louwe streden om de resterende podiumplekken, die in het voor deel werd beslist door Alkmaarder Louwe. Uitslag: 1. Wim Verdonk uit Egmond aan den Hoef, 2. Henk Louwe uit Alkmaar, 3. Chris Kemp uit Egmond aan den Hoef, 4. Jacco Kemp uit Egmond aan den Hoef, 5. Piet Veldt uit Akersloot. Dit alles is mogelijk in Sport Bewegingscentrum Dorssports. Ons centrum biedt kwalitatief hoogwaardige persoonlijke beweeg- en ontspanningsprogramma's o.l. v. gekwalificeerde instructeurs. Dorssports is Preventiecentrum voor mensen met: Dementie, NAH (niet aangeboren hersenletsel), diabetes, en voor iedereen die een gezondere leefstijl voor de langere termijn nastreeft. Knappe prestatie van Stan Nijhuis. Aangeleverde foto www.dorssports.nl tel. 072-533 04 03 HEILOO - De grote winnaar van de jeugdclubkampioenschappen bij TC Heiloo United is wederom Ward Dzialiner. Ward mocht de strijd aangaan tegen zijn broertje Maarten, hoe leuk is dat! Na een overtuigende winst is Ward drie keer op rij de jeugdclubkampioen. Het was een fantastische week met naast het tennissen nog vele andere leuke activiteiten waaraan alle kinderen enthousiast deelnamen. Aangeleverde foto shops gegeven waar je als lid aan deel kunt nemen o.a. diverse lezingen over voeding en sporten, interactieve workshops over houding en beweging en hartslagmeting bij training e.d. Kijk op de website: dorssports.nl. Ons team heet u van harte welkom! Donderdag 1 september Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Tevens worden er diverse work- Maak een afspraak met één van onze coaches en kom een week lang gratis ken nismaken en sfeer proeven in ons cen trum, waarbij gebruik gemaakt kan worden van al onze facilitei ten: groepslessen, fitness, healthbar, kin deropvang, sauna en zonnebank!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 29