Heiloocontact Collectanten gezocht 0 Meer informatie? Bel! Bouwen en Wonen 12 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Evenementen Welzijn Burgerzaken Sportvereniging TIOS, dé sportvereniging van Limmen e.o. voor turnen, gymnastiek, bodyfit en dans is op zoek naar een (ca. 2-4 uur per week) voor de planning en organisatie van diverse activiteiten in samenwerking met docenten, leden, vrijwilligers en bestuur. Kijk voor de volledige beschrijving van de taken op: www.tioslimmen.nl Ben jij de enthousiaste, sportieve en flexibele organisator die we zoeken, stuur dan je motivatie en CV vóór 1/10/2016 naar de secretaris van TIOS, Sandra Leijen-Beentjes: secretariaat@tioslimmen.nl UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2016 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Evenementenvergunningen De burgemeester heeft vergunning verleend voor het houden van: - BMX Topcompetitie Wedstrijd op zondag 9 oktober van 08:00 tot 17:00 uur op sportpark 't Vennewater in Heiloo. Daarnaast is ontheffing verleend om versterkte popmuziek ten gehore te brengen en zwakalcoholhoudende drank te schenken (verzending brief: 26-08-2016). - Burendag aan de Sandecamplaan op zaterdag 24 september van 15:00 tot 00:00 uur. Daarnaast is ontheffing ver leend om versterkte popmuziek ten gehore te brengen (verzending brief: 26-08-2016). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Gemeente waardeert mantelzorgers met cadeaubon Iedere inwoner van Heiloo die hulp of zorg krijgt van een mantelzorger, kan voor hem of haar een 'mantelzorgwaar dering' aanvragen. Inwoners van wie de gemeente denkt dat zij mantelzorg krijgen, hebben daarover inmiddels een brief ontvangen. Wie kan de mantelzorgwaardering 2016 aanvragen? De waardering is bedoeld voor man- telzorgers die in 2016 minstens drie maanden intensief voor een ander hebben gezorgd. De aanvrager moet in Heiloo wonen. Ook mensen van wie de gemeente niet weet dat zij mantelzorg krijgen, kunnen iemand voordragen. De mantelzorger(s) mogen ook buiten Heiloo wonen. Wat ontvangt de mantelzorger? De 'mantelzorgwaardering' is geen vergoeding voor onkosten, maar een waardering voor de ondersteuning en zorg die de mantelzorgers in 2016 hebben geboden. De gemeente toetst eerst de aanvraag. Is de aanvraag terecht, dan ontvangt de mantelzorger Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Hoogeweg 26k, zaaknummer 16 08640, plaatsenw erfafscheiding met poort, ontvangen: 31 augustus 2016, - Heerenweg 32, zaaknummer 16 08661, plaatsen informatiebord bij de Witte Kerk, ontvangen: 30 augustus 2016 - Laan van Frans 14, zaaknummer 16 08613, vergroten zadeldak op bestaande garage, ontvangen: 29 augustus 2016 Geweigerde vergunningen - De Waard 11 zaaknummer 16 06986, vergroten dakkapel op voordakvlak woning, verzonden: 15 augustus 2016 Verleende vergunningen - Liguster 23, zaaknummer 16 08056, veranderen kozijnindeling linker zijgevel woning, verzonden: 1 september 2016 - Zomerlinde 12, zaaknummer 16 07679, plaatsen erfafscheiding, ver zonden: 1 september 2016 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. rond 10 november, de landelijke Dag van de Mantelzorg, een cadeaubon als blijk van waardering voor zijn of haar goede zorgen. De hoogte van de cadeaubon wordt in oktober bepaald. Registratie van mantelzorgers Veel mensen die ernstig of langdurig ziek zijn, worden belangeloos geholpen door een ander, een mantelzorger. Met al hun inzet zorgen de mantelzorgers ervoor dat mensen (langer) in hun eigen omgeving kunnen blijven wonen. Ze zijn onmisbaar in de samenleving. Alle mantelzorgers die worden aange meld voor de mantelzorgwaardering 2016, registreert de gemeente als mantelzorger. Zo willen wij een beter beeld krijgen van hoe groot de groep mantelzorgers is, hoe zwaar ze worden belast en hoe de gemeente hen kan ondersteunen en helpen. Uiterlijk 1 oktober aanmelden Degene die de mantelzorg krijgt, kan op het formulier een of meerdere mantelzorgers aanmelden. Er wordt maximaal 1 cadeaubon per woonadres verstrekt. Formulieren kunt u krijgen bij het Sociaal Team van de gemeente en via de website www.heiloo.nl. Het formu lier moet voor 1 oktober worden opge stuurd naar de gemeente. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Sociaal Team, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand Jadey N. Mooy d.v. A. Mooy en tot en met 3 september D.C.M. Bal Teun G. Ranzijn z.v. M. Ranzijn en Geboren M.T. van der Meer Tygo B. Kraakman z.v. H.W. Kraakman en C.M.W. van Tricht Huwelijk geregistreerd Mick Mossel z.v. R.C. Mossel en partnerschap R.E.M. Levering F.G.J. Pepping en M. Wiessenberg Indy A.J. Jacobs d.v. P.A. Jacobs R.A. Grootjans en I. de Vries en B. Baarda Jens P. Houtzager z.v. M. Houtzager Overleden en C. Babonnick E. Smit Jason W. Morsch z.v. C.N. Morsch R. Staartjes en D.R. Thijssen J.H. Linnekamp Lauren Bovendorp d.v. S.P. A.A.M. Pankras-de Boer Bovendorp en M. Zeegers H.K. Dekker-Weijerstrass Skylar A. Hoebe d.v. F.J. Hoebe en W.J.M. van der Sluijs I.I. Bakkum G. Lamie R.W. Bakker www.heiloo.nl Paco ging deze zomer voor het eerst met het vliegtuig. Dat was gelijk zijn laatste reis. De Dierenbescherming komt op voor vergeten dieren. Ook in uw regio. Help mee en meld u aan als collectant voor de jaarlijkse collecteweek rond 4 oktober. Ga naar www.dierenbescherming.nl/collecte of bel (088) 8113 000.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12