Picturae geeft Foresters Girlpower flinke zet in de rug Feestelijke opening nieuw kunstgrasveld HSV Flashing: clinic van oud- basketbalinternational Henk Pieterse HM sport 21 C 5li tfSfe V SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Eerste SwimRunFun voor het goede doel een succes - A Cees Warmer T. 06-44924765 www. stopeasymetroken. nl www. stoprokencoach. nl nP7ond leven is..- eenvoudig stoppen met iasertherap.e! J Gezonde activiteiten kalender www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo <pM 7 SEPTEMBER 2016 ■I'j - 'Deo q Bij het tekenen van het contract staan speelsters Nadeche van Alphen en Esmé Lindeman achter Walter Tromp en Mark Lindeman van Picturae en Arnt Blei van De Foresters. Foto: Marc Brunekreef HEILOO - De meisjes van De Foresters hebben dit seizoen een nieuwe hoofdspon sor. Picturae, de specialist in het digitaliseren van cultureel erfgoed en actief in Nederland, België, Frankrijk en Amerika, heeft zich voor drie jaar aan de vereniging verbonden. De directeuren van Picturae, Mark Lindeman en Walter Tromp, kiezen bewust voor meisjesvoetbal. Lindeman: "Voetbal is een gewel dige sport voor meiden, het is niet voor niets de snelst groeiende sport van Nederland! Met deze sponsoring wil Picturae laten zien dat Foresters Girlpower een belangrijke plek bin nen de club hoort in te nemen." Dankzij de bijdrage van Picturae lopen de meisjes in fraaie shirts, maar daar blijft het niet bij. Er komt ook een pakkenplan, waardoor de Foresters-meiden voor een mooie prijs een prachtig trainingspak kun nen scoren. Team De Foresters is uiteraard zeer content met de steun van Picturae aan de damestak. HEILOO - HSV 1 speelt zondag 11 september om 14.00 uur de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen. Tegenstander in deze mooie derby is Meervogels uit Akersloot. Voorafgaand aan de wedstrijd gaat HSV het splin ternieuwe hoofdveld feestelijk openen. De succesvolle AZ-trainer John van de Brom komt voor deze gelegenheid naar sportpark Het Maalwater om deze handeling te verrichten. HSV nodigt alle belang stellenden vanaf 13.30 uur uit om deze opening mee te maken en de spannende derby te bekijken. De toegang is gratis. 'Dankbaar voor mooi resul taat' Voorzitter Wim Leering: "Er is lang en veelvuldig overlegd met onder andere de gemeente Heiloo en de KNVB over de noodzaak van dit nieuwe kunstgrasveld. Wij zijn heel blij dat dit nu geresul teerd heeft in een heel mooi nieuw hoofdveld, waar Heiloo en HSV in het bijzonder weer lang plezier van kan hebben. Veel mensen bin nen onze club hebben hier achter de schermen veel werk voor ver richt! Wij zijn hen dankbaar voor dit mooie resultaat. Leuk is tevens te melden dat op 11 september de nieuwe HSV Businessclub voor de eerste keer bij elkaar komt. Diverse bedrijven uit Heiloo en omstreken 'netwerken' via onze club en steu nen onze vereniging. Op 11 septem ber presenteren wij dan ook ons nieuwe sponsorbord. Bedrijven die ook geïnteresseerd zijn kunnen een e-mail sturen naar sponsorcommis- sie@vvhsv.nl en zij zullen contact met u opnemen. HSV is in beweging en dat wordt nog eens bevestigd door de compleet vernieuwde web site www.vvhsv.nl. Deze site wordt ook 11 september officieel gelan ceerd." De middag eindigt met livemuziek in de gezellige Basis van HSV, wat altijd garant staat voor een feestje. HEILOO - Oud- basketbalinternational Henk Pieterse geeft zaterdag 17 sep tember bij basketbalvereniging Flashing Heiloo een clinic. De clinic, ter ere van de herope ning van sporthal Het Vennewater en de start van de Nationale Sportweek, is niet alleen bestemd voor clubleden maar ook voor spor- tievelingen die (hernieuwd) met basketbal kennis willen maken. Flashing Heiloo timmert de laat- ste jaren prestatief aan de weg. Zo speelde het afgelopen jaar het jongensteam onder tweeëntwin tig jaar in de landelijke competi tie. De meisjesploeg onder twaalf jaar eindigde in 2015 als tweede bij het Nederlands kampioenschap. Nieuwe leden, jeugd vanaf acht jaar tot en met de senioren, zijn welkom. Voor de (jongeren)dinic van 11.00 tot 13.00 uur is aanmelding niet nodig. Sportkleding wordt aange raden en binnensportschoenen zijn verplicht. Veel rokers willen na hun vakantie stoppen met roken omdat ze merkten dat de nadelen van roken op hun conditie aan den lijve ondervonden. Terwijl je in het dagelijkse leven kleine afstanden loopt en veelvuldig de auto gebruikt is de confrontatie met je uithou dingsvermogen op vakantie een stuk groter. Ademnood voel je juist op vakantie als je een berg beklimt, of een flink stuk wil zwemmen. Rokers boven de 45 gaan inspanning zoals een fietstocht vermijden. Copd en longemfyseem maken de longen kwetsbaar en de conditie gaat merkbaar achteruit. Stopeasymetroken.nl helpt rokers om de sigaretten eenvoudig los te laten. Daarvoor maakt Stop Easy gebruik van lasertherapie, een moderne vorm van acupunctuur. Cees Warmer behandelt al 15 jaar en ziet telkens weer dank bare cliënten die blij reageren als ze zonder ontwennings verschijnselen stoppen met roken. Zelfs op het risico van overgewicht heeft Cees Warmer een ant woord. Stoppen is echt een voudig met lasertherapie en goede coaching. Donderdag 8 september Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Vrijdag 9 september Uitgifte biologische groente en fruit, direct van de boer 11.15 - 12.00 uur Kapellaan 140, Heiloogisch (heiloogisch@gmail.com) John van de Brom bij HSV. Foto: AZ media

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19