Sfeervol 10e Heiloo Open Golf Toernooi Trias-junioren in finale 's bij NK in Olympisch stadion Eerste SwimRunFun voor het goede doel een succes SPORT 21 Sportquiz Heiloo derde editie KP Biking: Wim Verdonk neemt bevel over UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2016 HEILOO - Golf Country Club Heiloo organiseerde in het weekend van 3 en 4 september voor de tiende keer het Heiloo Open Golf Toernooi. De organi satie spreekt van 'een sfeervol en gezellig golftoernooi'. Zaterdag konden deelnemers op de driving range Wilson-clubs testen en de lengte van de slagen meten door middel van een Trackman. GCH-lid Zep de Haas sloeg hier de longest drive. Zaterdag kon op hole 3 een auto worden gewonnen door degene die een 'hole in one' sloeg. Wil Brakenhoff sloeg een 'hole in one' maar helaas voor hem op hole 8 en niet op hole 3, dus geen auto! Bij de putt-wedstrijd op zaterdag kregen drie mensen het voor elkaar om in één keer de bal in de putt te slaan: Herman Rotteveel, Cor de Boeren en Rupert Schaffer. Na bar- rage won Cor een mooie opoe-fiets. De opbrengst van deze wedstrijd bedroeg 430 euro. Hoofdsponsor NTI NLP verdubbelde dit bedrag, waardoor het Timmerdorp Heiloo 860 euro tegemoet kan zien. Negen personen volgden zaterdag de clinics en eenentwintig kinde ren namen zondagmiddag met veel enthousiasme en onder een stralende zon deel aan de Fun Factory. De winnaars: Zaterdag waren er 117 deelne mers, van wie er 87 door gingen naar de finales op zondag. Cat. 1 (hcp t/m/ 21,0 33 spe lers 18 holes strokeplay met hcp. verrekening. Cat. 2 (hcp 21,1 t/m 30,0): 27 spelers. 9 holes stableford. Cat. 3 (hcp 30,1 t/m/ 45,0 27 spelers. 9 holes stableford. Het was een sfeervol en gezellig golftoernooi! Foto's: Stip Fotografie HEILOO - De laatste vrijdag van september staat in het teken van de Heilooër Sportquiz: de derde editie alweer. Als afronding van een lange sportzomer mogen de sport- kenners aantonen dat ze niets hebben gemist van bijvoorbeeld de Olympische Spelen, het EK voetbal, Wimbledon en de Tour de France. Natuurlijk staan ook de sport in Heiloo, sporthistorie en meer ludieke vragen op het programma, dit allemaal onder het genot van een hapje en een drankje. Sportverenigingen, sportteams, familie, vrienden en sponsoren mogen de strijd aangaan. Welk team gaat naar huis met de tro fee en vooral met de eervolle titel 'Sportkenner van het jaar 2016'? Snel aanmelden is aan te raden, want vol is vol. De datum: vrijdag 30 september, aanvang 20.00 uur. Locatie: Café de Wit. Kosten: 5 euro per team (betalen op de avond). Inschrijven kan in per team van maximaal vier personen. Een e-mail sturen naar sportquizheiloo@outlook.com is voldoende. HEILOO - Afgelopen weekend tijdens de nationale D-spelen (NK t/m 13 jaar) presteerde Trias uitstekend. In het Olympisch stadion in Amsterdam kwamen er vier Trias- junioren in actie: Bente Madderom, Ole van Tiel, Amber Knippen en Kyra Agasi. Bente Madderom kwam uit op de zestig meter en zestig meter horden. De snelle Bente kwam met gemak door de serie's en halve finale's heen. In de finale kwam Bente uiteindelijk tot de vier de plaats op de zestig meter horden en op de vijfde plaats op de zestig meter sprint. Voor Ole van Tiel waren het zijn eerste D-spelen. Zijn doel was om de halve finale op de tachtig meter hor den te behalen. Na de series werd het duidelijk dat zelfs een finale mogelijk zou zijn. In de serie verbe terde Ole al zijn persoonlijke record met twee tienden: 13.27. In de halve finale liep Ole 13.29 seconden wat een finaleplaats betekende. Een uit stekende prestatie. In de finale liet Ole zelfs een tijd noteren van 13.09 seconden. Deze tijd was uiteindelijk goed voor de vijfde plaats en maar een tiende verwijderd van brons. Amber Knippen deed het op de honderdvijftig meter uitstekend. Alleskunner Amber wist zich van de vijftig meisjes keurig te plaat sen voor de finale. In de spannen de finale sprintte Amber naar de zevende plaats (21.08 seconden). Het scheelde uiteindelijk weinig met de nummer drie die maar drie tienden sneller was. Maar tevreden terugkijken deed Amber zeker. Op de duizend meter kwam Kyra Agasi in actie. De jongste van de snelle zusjes Agasi kwam in het goed gevulde Olympisch stadion tot een tijd van 3.46,19 seconden. HEILOO - De eerste SwimRunFun werd zondag 28 augustus in en om zwembad Het Baafje in Heiloo georganiseerd. Door zevenhonderd meter te zwemmen en zeven kilometer hard te lopen werd geld ingeza meld voor een mooi project van Youth Academy. Naam van het project is 'De Week van Uit de Schaduw', waarbij Youth Academy en NTI NLP scholen met een beperkt budget de kans willen bieden om kosteloos en onder pro fessionele begeleiding met docen ten en leerlingen te werken aan sociale thema's op school. Dit alles met als doel: meer vertrouwen, meer veiligheid, meer openheid en beter contact in de klas en op school. De organisatie, de zeventig deelnemers - waaronder oud-Olym pisch Kampioen Maarten van der Weijden - en veertig vrijwilligers kij ken terug op een topdag. AKERSLOOT - Wim Verdonk uit Egmond aan den Hoef heeft de winst naar zich toegetrokken van de wekelijkse donderdagavondwedstrijd. Direct na de start werd de boel op gang gebracht door de man uit Uitgeest, Wilfred Knegt, met het hele peleton in zijn wiel waarin al enkele gaten werden gezien. In de vijfde ronde nam de latere winnaar Wim Verdonk het bevel over en kwam er wat meer teke ning in de koers. Alkmaarder Henk Louwe deed met de dappere Chris Kemp uit Egmond aan den Hoef een poging om de naar de tweede plek teruggevallen Wilfred Knegt te achterhalen, maar tevergeefs. Henk Louwe behield in de finale van de één uur durende wedstrijd zijn derde positie. Chris Kemp moest de op stoom gekomen plaatsgenoot Henk Jan Verdonk senior nog voor zich dulden. Femke Mosssinkhoff uit Akersloot en Mariette Riesebosch uit Alkmaar hielden in die volgorde de eer bij de vrouwen hoog. Hierbij de aantekening dat zij respectievelijk als zesde en tiende overall eindigden. Uitslagen: 1. Wim Verdonk (Egmond aan den Hoef), 2. Wilfred Knegt (Uitgeest), 3. Henk Louwe (Alkmaar), 4. Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan de Hoef), 5. Chris Kemp (Egmond aan den Hoef), 6. Ronald Mossinkhoff (Akersloot), 7. Bram Houtkooper (Alkmaar), 8. Peter Langevoort (Akersloot), 9. Koen Houtkooper (Alkmaar), 10. Jan Langeveld (Bakkum). Ole van Tiel in actie tijdens de Nationale D-spelen waar hij de vijfde plaats bereikte. Aangeleverde foto Gezelligheid in het water. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21