Jan Zentveld Dries Tukker LieveJaap Rob van Esseveld Kees Robert van Esseveld Omdat ieder vaarwel bijzonder is... Te koop/te huur V Uitvaartverzorging Groot telefoonnummer 072 505 30 09 Johannes Petrus Adrianus Smeets Ger van Diest Plotsklaps stopte de muziek en verdween de vis in het stille water Heel verdrietig zijn wij, dat door een noodlottig ongeval is overleden onze fijne zoon, broer, zwager, oom en vriend Alkmaar, Heiloo, 27 juli 1963 5 september 2016 Cor van Esseveld in herinnering Betty van Esseveld - Bakker Edith en Ronald Bo Yuran Jan en Timo Correspondentieadres: Kleijne Olven 12, 1851 CW Heiloo Robert is thuis aan Het Brugstuk 5 te Heiloo. Wij nemen afscheid van Robert op vrijdag 9 september om 16.45 uur in de aula van Crematorium "Westerveld", Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Wildschut eten en drinken. Piet Keesen Nooit meer sinterklaasen Geen puzzels meer uit de krant Je heerlijke paling Lieve Rob, we zullen je missen Peter Bakker Jeanine Luybé Rob, Stef, Justine, Danthe Vince Corine en Roxy Lex Rieks en Sonja René Marco, Maaike en Scott Robbert en Else Peter, Esther en Lucy Jos en Tonneke Joop Chris Cor Thijs en Wendy Klaas Ed Niels en Irma Steef en Jantine Jeffrey en Tilly Sylvia Thijs Nico Dirk John Marco en Sandra Rob Dennis en Natasja Piet Stefan en Nanda Danny Jan en Madeleine Frans en Carla Martijn Jasper Monique Lieve Marja, gefeliciteerd Dikke zoen Moeder Nel, Jos Esther, Arno Marga, Anouk, Fleur, Tys, Onix, James, David en Isa COSMIC-BOWLEN met speciale lichteffecten Molenlei 22 Akersloot Kleine bedrijfsunits Inl. Soeterbroek Sierbestrating 06 53385937 UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2016 Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen info@uitvaartverzoraina-aroot.nl www.uitvaartverzoraina-aroot.nl U kunt ons dag en nacht bereiken Bij dit afscheid van mijn mooie leven past nog slechts dank aan allen die mij dat leven hebben gegeven." Joop Vredig is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en (over)grootvader Drager van het ere-teken 'Orde en Vrede' met de gespen 1948 - 1949 en het Veteranen insigne Drager Watersnoodster Zeeland 1953 Amsterdam, Heiloo, 28 april 1928 3 september 2016 Heiloo: Tiny Smeets - Zandbergen Klijndijk: Yvonne en Albert Tamara, Mark en Fransien, Sandra en achterkleinkinderen Curagao: Frank en Inge Bryan, Kevin, Nigel Een bijzonder woord van dank aan dr. Ten Oever (AMC), huisarts dr. Mosch en andere hulpverleners. Ewisweg 120 1852 EM Heiloo Joop is overgebracht naar het uitvaartcentrum, Westerweg 263, Heiloo. Er is aldaar gelegenheid tot condoleren don derdag 8 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 9 september om 16.00 uur in crematorium Waerdse Landen, Krusemanlaan 5, Heerhugowaard. Ik ben de Weg, de Waarheid, en het Leven Joh. 14:6 Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn dierbare man, onze vader en (over)grootvader. Leeuwarderadeel, Heiloo, 19.09.1932 02.0g.2016 Uit aller naam, Roelie van Diest - Bakker Groot Barlaken 58 1851 GD Heiloo Het afscheid heeft reeds plaatsgevonden. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Wij wensen Elly, Hannes, Daan en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. De stilte van de natuur bewaart zijn laatste wens, wees goed voor elkaar Zoveel troost Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel handen geschud Zoveel kaarten Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van Rie Keesen-Kes Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Heiloo, september 2016 >t '15 7 sep Alweer één jaar,nog maar één jaar. Lieve Skat, Pap en Oop het doet zo'n pijn Dat "Nooit"meer samen zijn Bea, kinderen en kleinkinderen Vol ongeloof hebben wij vernomen dat is overleden onze vriend Rob stond nog vol in het leven maar helaas is meer tijd hem niet gegeven. We zullen je missen. De belangstelling, troost en steun die wij ontvingen na het overlijden van was overweldigend en hartverwarmend. U was met zovelen dat het voor ons onmogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken. Ria Zentveld Kinderen en kleinkinderen Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Uw betrokkenheid heeft ons veel steun gegeven in deze verdrietige tijd. Joke Komen - Houtenbos Kinderen en kleinkinderen Heiloo, september 2016 Ambachtelijke SCHILDER heeft nog tijd over, ook voor timmerwerkzaamheden en dakreparatie enz. Vrijbl. prijsopgave, geen aanbetaling; betaling na tevredenheid klant. Ingeschr. KvK Tel. 06 3987 0829 VAN GOGH'S IRIS HOVE NIERS, voor al uw tuinwerk- zaamheden, onderhoud, aanleg, ontwerp en sierbestrating. T: 072 533 6002 www.iristuinen.nl ff aan de rol met familie of vrienden in BOWLING HEILOO. Al meer dan 40 jaar het recreatiecentrum voor alle leeftijden. Telefoon 072-5331992 J uitvaartverzorging Henny Stoop E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Telefoon: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 22