Tandzorg Heiloo Start verkoop nieuwbouwplan Oostweide in Heiloo Gratis EHBO dit najaar voor inwoners Heiloo Willibrordus picknick tijdens Willibrordus Draait Door BEDRIJF BELICHT 5 Enthousiast en dynamisch team Ruimte voor nieuwe inschrijvingen 18.00 en 20.00 uur bent u van Opkikker van Keer op Keer UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tandzorg Heiloo, De Strandwal 22-G, 1851 VM Heiloo Telefoon: 072-5331995. Website: www.tandarts1.nl E-mail: info@tandzorgheiloo.nl Dagelijks bezoeken inwoners uit Heiloo het gezondheidscen trum aan De Strandwal. Op deze toegankelijke locatie op het terrein van Landgoed Willibrordus is een diversiteit aan dien sten en praktijken gevestigd op het gebied van gezondheid en welzijn. Sinds oktober 2011 is Tandzorg Heiloo er gevestigd, voor mondzorg op hoog niveau. Tandzorg Heiloo biedt de allerbeste tandheelkundige zorg en service tegen zo gunstig mogelijke kosten. Het team bestaat uit de tandartsen Laia Llorens en Deiny Zuluaga, tandarts/endodontoloog Javier Carcia, mondhygiënist Annette van der Bles en de assistenten Alie Zomerdijk, Ria Driehuis, Sandra Vos en Noor Garali. Willy Hulsebos, officemanager van de praktijk, praat enthousiast over haar werkplek: "Wij vinden het belangrijk dat we een persoonlijke band opbouwen met onze patiënten en er heerst een prettige, vrolijke sfeer in de praktijk die dat ten goede komt." Tandzorg Heiloo beschikt over drie ruime en lichte behandelkamers en er is een ruime wachtruimte met speelhoekje voor kinderen. Voor direct contact en vragen kunt u aan de balie terecht. Willy is aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag. Tandarts, mondhygiëniste, preventie en meer Mondzorg is meer dan alleen een (halfjaarlijks bezoek aan de tandarts. Omdat bij Tandzorg Heiloo meerdere disciplines aanwezig zijn, wordt optimaal gebruikgemaakt van elkaars kennis en kunde. Mondhygiënist Annette van der Bles legt uit: "Omdat we onder één dak zitten, werken we makkelijk samen en maken we waar nodig een plan van aanpak waarbij de verschillende disciplines gecombineerd kunnen worden. We streven ernaar om mondzorg naar een hoger plan te brengen." Tandarts Javier is gespecialiseerd in complexe wortelkanaalbehande lingen. Dat is fijn, omdat doorverwijzing naar een andere praktijk of specialist in dat geval niet nodig is en de patiënt op de vertrouwde loca tie geholpen kan worden. Mensen die bang zijn voor een bezoek aan de tandarts of dit om welke reden dan ook lang hebben uitgesteld kunnen bij Tandzorg Heiloo vertrouwen op goede begeleiding. Er wordt ruim de tijd genomen om stap voor stap weer de benodigde aandacht voor mondzorg in te voeren. Al ruim drieduizend patiënten hebben hun weg naar Tandzorg Heiloo gevonden. Er is door de capaciteit op dit moment ook nog plaats voor nieuwe inschrijvingen. Mocht u op zoek zijn naar een andere tandarts of mondhygiënist en kennis willen maken met de diverse disciplines van de praktijk, neem dan gerust contact op. HEILOO - De verkoop van het nieuwbouwplan Oostweide start maandag 12 september. Tussen harte uitgenodigd op de bouw locatie (adres: Oosterzij 17 in Heiloo) om kennis te maken met wellicht uw nieuwe woning. Onze woningbemiddelaars beantwoorden graag al uw vra gen. Daarnaast is het mogelijk een kijkje te nemen in het nog te bouwen plan via een virtual reality-beleving. Oostweide bestaat uit 28 twee kamerappartementen, 14 drie kamerappartementen, 8 twee- onder-een-kapwoningen, 1 villa, 8 semi-bungalows (om te bouwen tot 0-treden-woning) en 8 eengezinswo ningen. Dit zijn sfeervolle woningen en appartementen gebouwd in een bestaande woonomgeving met het comfort van vandaag. Wonen in Oostweide biedt zoveel meer. Hier is het prettig thuiskomen en heer lijk wonen. Benieuwd of we een woningmatch hebben? Kom naar de start-verkoop en vier met ons dit feestelijke moment. Een hapje en een drankje staan klaar! Kijk voor meer info op www.oostweide.nl. HEILOO - 'Help! Er is een ongeluk gebeurd! Is er iemand in de buurt met een EHBO- diploma?' In ieder geval wel op 'Willibrordus draait door'. Bij ieder evenement staat een EHBO-post, bemenst door vrij willigers van het Rode Kruis. Vrijwilligers hebben op zo'n dag dubbel plezier: vanwege het evene ment zelf en vanwege de mensen die opgelucht uit de EHBO-post vertrekken. Een EHBO-post is voor ieder evenement wettelijk verplicht; zonder EHBO gaat het feest niet door! Ook thuis en op straat kan een EHBO-diploma van pas komen, voor uzelf en voor anderen. Geld terugverdienen Daarom stimuleert het Rode Kruis iedereen vanaf 16 jaar een EHBO-cursus te volgen. "De moge lijkheden zijn legio", vertelt Frank Dekker, de coördinator EHBO- opleidingen in Heiloo. "De basiscur sus kun je aanvullen met modules Wandelletsel, Sportletsel, Alcohol Drugs, EHBO voor kinderen, Reanimatie AED... voor elk wat wils!" Voor de basiscursus die bin- nenkort begint, geldt een wel heel bijzondere actie. De cursus vindt plaats op de zaterdagen 10 septem ber, 24 september en 8 oktober. De kosten bedragen 175 euro. Dat bedrag kan de cursist terugverdie nen door zich in te zetten bij diverse evenementen in Heiloo e.o. Wie zich gedurende drie jaar voor ten minste twintig uur per jaar inzet, krijgt het hele bedrag retour! Meer informatie over de EHBO- cursus en het terugverdienen van het cursusgeld? Kijk op www. rodekruis.nl/afdeling/heiloo of bel met Frank Dekker: 06-44964677. HEILOO - Heel Heiloo is welkom op de picknick tijdens festival Willibrordus Draait Door. Kom met een kleedje en een mand met lekkers naar de Oase van Rust op landgoed Willibrordus. De picknick start zondag 11 sep tember om 14.00 uur. De picknick wordt begeleid door een sfeervol luisterconcert van SYA. De groep SYA bestaat uit drie zangeressen die zichzelf begelei den op verschillende akoestische instrumenten zoals harp, gitaar, piano, dwarsfluit, accordeon en mandoline. Zij delen de voorliefde voor mooie, meerstemmige muziek. Deze liefde hebben zij vakkundig vertaald naar eigen arrangementen. SYA verwelkomt u graag bij hun optreden tijdens de picknick die mede mogelijk is gemaakt door het Willibrordus-genootschap. Festival Willibrordus Draait Door heeft een brede programmering. Het hele weekend van 9, 10 en 11 sep- tember kunt u genieten van (veelal gratis) concerten, theater, een kuns troute, films, rollende keukens en veel bijzondere activiteiten en work shops. Voor informatie gaat u naar www.willibrordusdraaitdoor.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt twee keer per maand een Opkikker aan een vereniging of stichting. Vanaf januari 2016 is het bedrag verhoogd van 300 naar 500 euro. Om in aanmerking te komen voor de opkikker kunt u een formulier invullen, verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichtingxopx.wordpress.com. De eerste opkikker van de maand september gaat naar mevrouw L. de Wolf. Zij zwemt op 11 september de Amsterdam City Swim en de opbrengst gaat naar Stichting ALS. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg) in Heiloo. Openingstijden: dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Telefoon: 072- 5325962. V.l.n.r: Willy, Laia, Alie, Deiny (zittend), Sandra en Annette. Tekst en foto: Natalie Bottemanne Prettig thuiskomen in Oostweide, Aangeleverde foto SYA in beeld. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5