Monumentendagen succesvol verlopen Anne Bruin gewichtsconsulente; afvallen zonder strenge dieten Vroege herfst in het Heilooër Bos 16 INGEZONDEN MEDEDELING Afsluiting kruising Kennemerstraatweg-Stationsweg-Kanaalweg Uitslagen Open Golf Toernooi Kennismaken met de babygroep van Kinderopvang Kits Oonlie Barbecue voor klant Moens Opticiens UITKIJKPOST 1 4 SEPTEMBER 201 6 HEILOO - Aannemer Ballast Nedam gaat onderhoudswerkzaamheden uitvoeren op de kruising Kennemerstraatweg-Stationsweg-Kanaalweg. Dat gebeurt vanaf vrijdagavond 16 september (18.00 uur) tot zondagoch tend 18 september (07.00 uur). De kruising krijgt een nieuwe laag asfalt en belijning. Tijdens de werkzaamheden is de kruising afgesloten voor autoverkeer. Omleidingsroutes staan met borden aangegeven en lopen via de Kerkelaan, Vennewatersweg en Ypesteinerlaan. De naastgelegen fiets- en voetpaden zijn vrij toegankelijk voor fietsers en wandelaars. Er is gekozen voor een weekendafsluiting om de overlast tot een minimum te beperken. Direct aanwonenden en bedrijven zijn persoonlijk geïnfor meerd. De uitslagen van het onlangs gehouden Open Golf Toernooi Heiloo op een rijtje. Categorie 1: 1. Peter Kootker, score 66, SF 39, Bruto 79. 2. GWim van Lier, Score 69, SF 36, Bruto 82. 3. Herman Rotteveel, Score 71, SF 34, Bruto 34. Categorie 2: 1. Eric Storms, Score 24, Bruto 12. 2. Jos van der Eng, Score 20, Bruto 7. 3. Erno Oudejans, Score 19, Bruto 7. Categorie 3: 1. Joost Helms, Score 21, Bruto 6. 2. Klaas Busker, Score 21, Bruto 5. 3. Frank Vogel, Score 20, Bruto 6. HEILOO - Nu u in verwachting bent, komen er opeens veel nieuwe zaken op uw pad, zo ook het regelen van kinderopvang. Het uit handen geven van de zorg voor uw kind is een beslissing waarover u lang zult nadenken. U zoekt een plek die u vertrouwen geeft en een klimaat waarin uw kind zich volop kan ontwikkelen. Het moet een plaats zijn waar veel aandacht en liefde voor uw baby is, waar hij of zij zichzelf kan zijn en waar betrouw bare en energieke pedagogisch medewerkers, naast de dagelijkse zorg en liefde voor uw baby, rekening houden met uw persoonlijke wensen. Dit alles biedt Kinderopvang Kits Oonlie! Wilt u meer informatie of een keer komen kijken op een van de vestigingen van Kits Oonlie? Neem gerust contact op met de centrale administratie van Kits Oonlie op telefoonnummer 072-5323576 of stuur een e-mail naar info@ kits-oonlie.nl. HEILOO - Veel mensen bezoch ten zaterdag en zondag tijdens het Open Monumentenweekend de opengestelde monumenten in de gemeente Heiloo. Bezoekers bekeken de monu menten en namen deel aan extra activiteiten zoals wichelroede-lopen en lezingen over het Oer-IJ. Het thema was dit jaar 'iconen en sym bolen' met extra aandacht voor hét icoon van Heiloo 'de Witte Kerk'. Ook waren bijvoorbeeld de veiling- klok in de Oudheidkamer te zien en symbolen op het bedevaartterrein Onze Lieve Vrouw ter Nood. Verder kregen de Cultuurkoepel, het muse um, de binnentuin, de Trog en de Strandwal bezoekers. Daarnaast vond het festival 'Willibrordus Draait Door' plaats. HEILOO - Afvallen begint met gezonde voeding en niet met 'dieetachtige taferelen', zoals gewichtsconsulente Anne Bruin zelf omschrijft. "Hoe vaker iemand aan een dieet begint, hoe moeilijker daarna de ver branding weer op gang zal komen. Afvallen moet op een gezonde en persoonlijke manier gebeuren, alleen dan geeft het blijvend resultaat." Anne: "Veel mensen vinden de drempel hoog om hulp te zoeken bij het afvallen, daarom probeer ik mijn praktijk expres zo laagdrempe lig mogelijk te houden. Veel mensen schamen zich voor hun eetgewoon ten: denk aan eetbuien, suikerver slaving of emotie-eten. Helemaal niet nodig en juist reden om deze knelpunten aan te pakken en hier mee af te rekenen! Er is voor ieder een een passende manier om goed af te vallen." Verder is Anne Bruin druk met leuke nieuw projecten. Op 7 okto ber start de cursus 'zwemmen en afvallen!', die ze samen met Zwembad Loos organiseert. In dit twaalfweekse programma zwemt u drie keer per week (met ook trim- zwemmen en aquafitness) en krijgt u wekelijks persoonlijke begelei ding door Anne om de overtollige kilo's kwijt te raken. Het program ma kost 249 euro (buiten het zwem men om) en wordt veelal vergoed door verzekeraars. "Er is nog plek dus doe mee. Juist zwemmen is zo goed voor mensen met overgewicht en het helpt je echt goed met afval len." Op woensdag 21 oktober van 19.00 uur tot 20.30 uur vind de infor- Witte Kerk, monument en icoon van Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - IVN organiseert zondagmorgen 18 september een wandeling in het Heilooër Bos. Na deze bijzondere zomer is de herfst nu al duidelijk begonnen. De bessen van lijsterbes, Gelderse roos en meidoorn zijn al fel gekleurd en er zijn ook al wat paddenstoelen te zien. Dat zijn de vruchtlicha men van zwammen die permanent in de grond of in hout aanwezig zijn. Ze komen tevoorschijn als de omstandigheden gunstig zijn, vooral bij vochtig weer en als het niet te koud is. Alle reden dus om mee te lopen met de maande lijkse IVN-natuurwandeling in het Heilooër Bos! De wandeling start om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo en duurt twee uur. Een spiegeltje om onder de hoedjes te kijken komt goed van pas. Een donatie (richtlijn: 2,50) wordt op prijs gesteld. Meer informatie is verkrijgbaar via e-mail- adres IVN-Heiloo@hccnet.nl. Bellen kan via 072-532 5110. U kunt ook kijken op www.ivnnkl.nl. Vooraf opgeven is niet nodig. matieavond plaats bij Zwembad Loos voor deze cursus, dus loop vooral even vrijblijvend binnen. Tot slot gaat Anne een samen werking aan met Dorssports Heiloo. Anne: "Ik heb ontzettend veel zin om te gaan samenwerken met deze goede sportschool en mijn naam hieraan te verbinden." Anne Bruin is aangesloten bij de BGN en haar consulten worden veelal geheel of gedeeltelijk vergoed. Voor meer informatie, bel Anne Bruin via 072- 533 26 36 of kijk op www.lekker-slank.com. Het tele foonnummer van Zwembad Loos is 072-533 5991. Anne Bruin: afvallen op een persoonlijke manier. Aangeleverde foto HEILOO - Thomas Slinkert viel afgelopen week in de prijzen bij Moen opticiens in Heiloo. Tijdens de zomermaanden maakten de klanten bij aanschaf van een Ray-Ban zonnebril kans op een originele Ray Ban Basterd barbecue. Thomas was de gelukkige en ontving uit handen van Gaby van Warmerdam van Moen opti ciens deze unieke barbecue. Moen opticiens wenst Thomas veel plezier met zijn prijs. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 16