Kunstgrasveld voor HSV Heiloos succes op WK Honkbal voor vrouwen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Gezond leven is... gezonde voeding bij Villa Lilla. Start schaakseizoen Schaakvereniging Oppositie Heiloo sport 21 Gezonde activiteiten kalender Bekerwedstrijd Sparta '671 - HZV1 www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo <pM AZ-trainer John van den Brom opent kunstgrasveld HSV. Foto: HSV HEILOO - Afgelopen zondag werd het nieuwe kunstgrasveld van HSV in Heiloo geopend. Dat deed John van den Brom, trai ner van AZ. Eerst ontving het bestuur en de sponsorcommissie de top-, hoofd en stersponsors in de kantine van HSV. Na een woordje van voorzit ter Wim Leering, waarin hij dank uitsprak voor alle werkzaamheden die gedaan zijn door het stichtings bestuur en door heel veel vrijwil ligers, sprak daarna Bert Schelhaas namens de sponsorcommissie. Hij sprak over de positieve situatie die op dit moment heerst bij HSV. Hij roemde het gebeuren op voetbal- gebied, de organisatie en de gewel dige sfeer bij de rood/gele familie. Hierdoor zijn de huidige presentatie van de nieuwe reclameborden, de vlaggen van de sponsoren en het bord met de namen van deze groep sponsoren bij de ingang heel opval lend. Verder werd de nieuwe web site van HSV geïntroduceerd door Martijn Apeldoorn van Specialist in Websites. Hierna vertelde John van den Brom, trainer van AZ, over zijn loopbaan en vooral over de fijne samenwerking met het huidige AZ-bestuur en de selektie. Tevens werd gebruik gemaakt van de gele genheid om hem vragen te stellen. Door het lint Om 13.45 uur deden achtereen volgens Wim Leering en wethou der Rob Opdam een woordje op het nieuwe kunstgrasveld over de samenwerking tussen HSV en de gemeente en over het tot stand komen van dit nieuwe veld. Vervolgens knipte John van den Brom het lint door onder een boog van rood/gele ballonnen, waarna de scheidsrechter en de teams van HSV en Meervogels '31 het veld betraden voor hun tweede competitiewed strijd van het seizoen. Nadat het tweede team 's mor gens met 2 -1 won van KGB, kwam Meervogels uit Akersloot bij HSV 1 op bezoek. De 'koeten' begonnen furieus en binnen zeven minuten stond er een 0-2 stand op het bord. In de zestiende minuut schoot Dennis Houtenbos, de latere 'man of the match', van afstand de aanslui tende treffer in. Deze stand bleef tot de rust zo staan. In de achtenveer tigste minuut kreeg Ahrend Swart dankzij een overstapje van een M.- verdediger de bal voor zijn voeten, waarna hij hard en hoog uithaalde in de korte hoek: 2-2. De strijd ging daarna op en neer en in de achtent achtigste minuut kon Cas Kaandorp met een mooi geplaatste bal vanaf de buitenkant de zo gehoopte voor sprong inschieten, 3-2. Bij een alles of niets-poging ging ook de geel/ zwarte keeper mee toen Meervogels nog een corner kreeg. Deze bal werd afgeslagen, kwam bij Max Dekker terecht, die vanaf de eigen helft aan een solo begon met nog twee tegenstanders in zijn omge ving. Gelukkig wist Max de bal in het doel te lopen, waarna de prima leidende scheidsrechter Poortier meteen voor het einde floot. Al met al een heel fijne dag voor HSV en volgende week wacht de thuiswedstrijd tegen SVW'27 uit Heerhugowaard. HEILOO - Famke Gildemacher van Double Stars is na afloop van het WK uitgeroepen tot beste verdedigende speelster van het mondiale toernooi. Ook haar teamgenoot Esther Maliepaard werd bekroond. Het zijn de eerste prijzen voor Nederland ooit op een WK dameshonkbal. Gildemacher en Maliepaard zorg den daarmee voor een nog groter succes voor het Nederlands dames team op het wereldkampioen schap. Nadat Oranje de afgelopen dagen het meest succesvolle WK bekroonde met overwinningen op Hong Kong en Pakistan, mochten de twee speelsters uit de ploeg van manager Eddie Dix een persoon lijke prijs in ontvangst nemen. Dat gebeurde tijdens de slotceremonie in het Dream Park in Gijan City in Zuid-Korea. Gildemacher ontving de prijs voor de 'Most Outstandig Defensive Player'. Derde honk- vrouw Gildemacher bleef tijdens haar tweede wereldkampioenschap verdedigend foutloos. De speelster van Double Stars Heiloo kwam voor Oranje in alle zeven wedstrijden in actie en was betrokken bij achten twintig veldacties. Daarvan maakte ze zestien nullen zelf. Maliepaard werd onderscheiden voor de meeste gestolen honken. De negenentwintigjarige speelster van HSCN Nuenen, eerste honkvrouw van Oranje, troefde de concurren tie af met negen gestolen honken. De Japanse pitcher Ayami Sato werd voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot 'Meest Waardevolle Speelster van het WK'. Zij leidde in de finale Japan naar de titel. Pitcher Sato (5-1-2-4) gooide de volledige zeven innings voor haar derde win in dit toernooi. Canada werd twee de en Venezuela eindigde op de derde plek. Villa Lilla www.villalilla.nl tel.: 072-509 0030 14 SEPTEMBER 2016 WtVSM HEILOO - Ruben Bugter legt hier aan om HZV 1 op een 1-2 voorsprong te zetten in de bekerwedstrijd tegen Sparta '67. Ruben zal later ook nog de stand op 1-4 zetten in de uiteindelijk met 3 tegen 4 gewonnen bekerwedstrijd en de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. De eerstvolgende thuis wedstrijd is op vrijdag 16 september om 21.05 in de vernieuwde sporthal het Vennewater. Aangeleverde foto Kinderdagverblijf Villa Lilla vindt het belangrijk om kinderen gezonde voeding aan te bieden. Wij proberen zoveel mogelijk de hoeveelheid zout, suiker en verzadigd vet die kinderen binnenkrijgen te beperken en wij zorgen dat ze voldoende vezels binnenkrijgen. De feestjes worden gezond gevierd en wij houden ons aan vaste eetmomen- ten. Buiten het fruit bieden wij nu ook groente aan zoals paprika, komkommer en tomaatjes. De kin deren en hun ouders zijn inmiddels gewend aan de smaken en zijn inmiddels razend enthousiast over onze eetgewoon tes. Kijk op de foto een voorbeeld van een schaal die wij de kinderen aanbieden Donderdag 15 september Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zaterdag 17 september Feestelijke opening Nationale Sportweer i.c.m. heropening sporthal 10.30 uur, sporthal het Vennewater Appeltje Eitje gezonde markt 10.00 - 16.00 uur, parkeer plaats sporthal het Vennewater 17-25 september Nationale Sportweek, diverse (sportieve) activiteiten www.sportinheiloo.nl of kijk in Sportkrant Heiloo voor het programma

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19