Honkbaltraining jeugd is weer begonnen. Doe je mee? Nieuwe outfit voor jeugd tennisvereniging Limmen PK Biking: 'Wimmen' maken de dienst uit Start schaakseizoen SV Oppositie SPORT 21 Afscheid Elly Hentzen Heilooër Bridgeclub Start damseizoen UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 2016 Pupillen Double Stars met trainers, Foto: Natalie Bottemanne HEILOO - De jeugd van Honk en softbalvereniging Double Stars Heiloo begon na het zomerseizoen weer met de trai ningen. Lijkt het je leuk om deze teamsport te proberen? Kom dan een keer langs om vrijblijvend mee te trainen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden. Kom vangen, slaan, sli- den, rennen en meer. Wie weet is deze coole sport precies wat je zoekt! Iedere woensdag traint de jongste groep Beeballers (vanaf 5 jaar) van 17.00 tot 18.00 uur op het jeugdveld van Double Stars aan de Vennewatersweg. De iets oudere kinderen (Majors) trainen woens dag van 17.45 tot 19.00 uur. De Pupillen (9 t/m 11 jaar) trainen op vrijdag van 16.30 tot 18.00 uur. Op 1 oktober, vanaf 13.00 uur, orga niseert Double Stars een mixed softbaltoernooi met barbecue en feest. Nog nooit een bal geslagen of heb je juist ervaring? Stel een team samen of meld je individueel aan en doe gezellig mee. Kijk op de Facebookpagina (Double Stars Heiloo) voor meer informatie en aanmelding. Tekst: Natalie Bottemanne LIMMEN - TV Limmen startte de najaarscompetitie voor de jeugd goed. De gehele jeugd is in een nieuwe competitieoutfit gestoken met dank aan spon soren Sunco (Ronald Wit) en Sporthuis Johan Jansen (Marc Niesten). Voor twee van de tien jeugd- teams begon de competitie met een thuiswedstrijd op zondagmor gen. De deelnemers speelden op zeven banen in twee categorieën: Rood (5 t/m 9 jaar) en Oranje (8 t/m 11 jaar). Afhankelijk van de leef tijd wordt de grootte van de baan en het aantal regels aangepast. Zo ontstaat voor elk niveau een uitda gend spelletje. Voor de bijna vijf tig kinderen uit Limmen, Bakkum, Castricum, Uitgeest en Heemskerk, aanwezig op het schitterend gele gen Sportpark De Voetel in Limmen, was het een zeer geslaagde ochtend, mede dankzij het prachtige weer. Lijkt het jou ook leuk een keer te komen tennissen bij TV Limmen? Je bent van harte welkom. Het maakt niet uit hoe oud of hoe goed je bent. Neem contact op met de jeugdcom missie via jc@tvlimmen.nl voor meer informatie. HEILOO - Wim Verdonk (Egmond aan den Hoef) won toch nog met overmacht de wekelijkse donderdagavondwed strijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbik ecup in Akersloot. Onder zomerse omstandigheden was het good-old Henk Jan Verdonk senior die op Sportcomplex de Cloppenburgh middels een pik- start een afscheiding probeerde te forceren. Aanvankelijk sloeg Verdonk senior een gaatje, maar al in de eerste ronde werd hij tot de orde geroepen en nam jongste zoon Wim het roer over. Wim Verdonk kwam op voorsprong, maar moest nog het meest beducht zijn voor de ervaren - en als een aasgier loeren de - Wim Mandemakers uit Heiloo. Al bij een foutje van Verdonk had Mandemakers zomaar weer kunnen aansluiten. Maar Wim Verdonk bleef alert en liet geen steken vallen; integendeel, het gat werd zo groot, dat van enige dreiging vanuit de hoek van Wim Mandemakers geen sprake meer was. De strijd om de resterende plaats op het podium ging tussen Alkmaarder Henk Louwe, Henk Jan Verdonk senior en de man uit Uitgeest: Wilfred Knegt. De laatste mocht de overgebleven plek op het podium innemen. De deelname van een vijftal jeugdige mountainbikers uit de regio toont aan dat zij ook de weg naar Akersloot weten te vin den. Uitslag heren: Heren: 1. Wim Verdonk, Egmond aan den Hoef, 2. Wim Mandemakers, Heiloo, 3. Wilfred Knegt, Uitgeest, 4. Henk Jan Verdonk senior, Egmond aan den Hoef, 5. Henk Louwe, Alkmaar, 6. Bram Houtkooper, Alkmaar, 7. Koen Houtkooper, Alkmaar, 8. Jacco Kemp, Egmond aan den Hoef, 9. Ronald Mossinkhoff, Akersloot, 10. Hidde Buur, Akersloot Uitslag dames: 1. Femke Mossinkhoff, 2. Mariette Riesebosch, Alkmaar. HEILOO - Elly Hentzen nam vorige week afscheid als bestuurs lid van de Heilooër Bridgecub. Dat gebeurde tijdens de Algemene Ledenvergadering. Elly vervulde zes jaar bekwaam en zorgvuldig haar rol als voorzitter. Rob Kos is gekozen als nieuw bestuurslid. Maar liefst 75 procent van de leden was bij de ledenvergadering aanwezig, dat is een pluim voor de club. Hier werd ook de verbe terde website toegelicht, zie www.heilooerbridgeclub.nl. Aangeleverde foto HEILOO - De onderlinge competi tie van D.C.H. (Damclub Heiloo) begint donderdagavond 15 sep tember. Nieuwe leden zijn van harte welkom om 19.30 uur in de kleine zaal van het sportcomplex het Vennewater. Er is begeleiding aanwezig. Er was veel belangstelling voor de kraam van damclub Heiloo op de markt van Uit&Zo. Veel mensen deden een gokje naar het aantal damstenen in de bokaal. Dhr. Hoebe uit Limmen heeft blijkbaar helderziende gaven. Hij raadde exact het aantal van 159 damstenen en won daarmee de cadeaubon van 25 euro. HEILOO - De schaakvereniging Oppositie uit Heiloo startte het nieuwe seizoen op 6 sep tember met de jaarvergadering, gevolgd door de eerste ronde van de interne competitie op dinsdag 13 september in het Trefpunt (senioren). De jeugd begint vrijdag 16 sep tember in de strandwal op het GGZ-terrein. Er wordt van 19.00 tot 20.00 uur schaakles gegeven volgens het beroemde stappenplan, gevolgd door examens (via de stap pen) aan het eind van het seizoen. Verder organiseert Oppositie elk jaar het schoolschaakkampioen- schap en een groot jeugdtoernooi, het zogenaamde GP-toernooi. Bij de senioren wordt er ook deel genomen aan de Bondscompetitie (van de Noord-Hollandse Schaakbond, onderdeel van de KNSB). Oppositie komt daarin uit met drie teams. Oppositie 1 werd het afgelo pen seizoen kampioen in de derde klasse en is aldus gepromoveerd naar de tweede klasse. Zowel bij de jeugd als bij de senioren is er ruimte voor nieuwe leden. Zie voor meer informatie sv-oppositie.nl. Gezellige denksport. Aangeleverde foto Sportief plezier bij TV Limmen Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21