Heiloocontact Ondermode Doe mee aan het Fietsonderzoek Ervaren Autotechnicus/ APK Keurmeester gezocht! 8 Meer informatie? Bel! Bezwaar maken Evenementen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! AUTOMOBIELBEDRIJF DE BRUIJN-BLOKKER B.V. ALUL/AYS A TOYOTA BETTER UL/AY HBOVAG info@toyota-heiloo.nl www.toyota-heiloo.nl Nu bij ISIS de prachtige najaars collectie 2016 van Aubade nieuw: t.m. cup G like http://www.facebook.com/isisondermode www.isis-ondermode.nl UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 201 vallende bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij con troleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord Holland Noord (RUD NHN) telefoon nummer 088 102 130 00. Evenementenergunning De burgemeester heeft vergunning ver leend voor het houden van Burendag aan de Haesackerlaan op zaterdag 24 september van 15:00 tot 23:30 uur (verzending brief: 2-9-2016). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Meldingen Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen. Activiteitenbesluit milieubeheer - Garage Zander, Nijverheidsweg 8 (1851 NW) te Heiloo, veranderen van een autobedrijf; - F.G.J. Pepping, Oosterzijweg 128 (1851 PS) te Heiloo, oprichten en in werking hebben van een bedrijf voor het opslaan en verwerken van hout; - Vomar Voordeelmarkt, Stationsplein 34 (1851 LN) te Heiloo, opnieuw indelen van de winkel; In genoemd Besluit zijn voorschrif ten gesteld waaraan de daaronder Op maandag 19 september start de nationale fiets-telweek. De gemeente Heiloo doet hieraan mee. Wij willen in deze week zoveel mogelijk gegevens verzamelen over de gebruikte fietsroutes en eventuele vertragingen die u op de fiets tegenkomt. Deze gegevens gebruiken wij bij het opstellen van het verkeersplan Heiloo 2017. Help mee om Heiloo fietsvriendelijker en veiliger te maken Dit kan door de app op uw smartphone te downloaden (Google Play Store (Android) of iTunes App Store (Apple iOS)) en uw buren, vrienden en familie erop attent te maken om dit ook te doen. Op 19 september begint de app uw persoonlijk fietsgedrag automatisch voor een week te meten. Om mee te tellen hoeft u in die week alleen met 'locatievoorzieningen aan' op de fiets te stappen. Uiteraard worden uw gegevens alleen voor het onderzoek gebruikt en met niemand anders gedeeld. Zie voor meer infor matie heiloo.nl of kijk op fietstelweek.nl Wij zijn op zoek naar een technisch talent met ervaring. Ben jij die gedreven en klantvriendelijke 1e autotechnicus APK keurmeester die in ons jonge en ervaren team past? Wij zoeken bij voorkeur een collega die In het bezit is van een afgeronde opleiding eerste autotechnicus; Aantoonbare recente werkervaring heeft als autotechnicus, liefst bij een merkdealer; In het bezit is van een APK diploma; In het bezit is van een rijbewijs B; Een klantvriendelijke en kwaliteitsgerichte werkinstelling heeft; Graag werkt in een jong, klein enthousiast team; Zich graag verder ontwikkelt en bereid is tot het volgen van cursussen en opleidingen. De Bruijn-Blokker biedt jou een professionele, veelzijdige werkomgeving en een open en informele werksfeer. Bovendien hebben wij een goede beloning en een prima pakket arbeidsvoorwaarden voor jou beschikbaar. Voldoe je aan de functie-eisen en wil je deze job? Reageer dan snel! Mail dan je motivatie en CV naar: k.rigter@toyota-heiloo.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld KENNEMERSTRAATWEG 189 HEILOO T 072 5331818 ISIS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 8