ZORG&WELZIJ Groups for Balance Fysiotherapie Welkom bij de Sportinstuif 55+ Forte m een V Welkom Bij ons kunt u onder andere terecht voor: Groups for Balance Maak kennis met Shockwave Therapie in Alkmaar en Egmond a/d Hoef W 064«149J19 Kinderdagverblijven Kinderopvang Buitenschoolse opvang Peuterspeelzalen Meer informatie? www.fortekinderopvang.nl of 0251-658058 Zorgcirkel Thuiszorg verzorging en verpleging vakbekwame en persoonlijke buurtteams wondverpleging en zorg na revalidatie begeleiding en ondersteuning van mantelzorgers terminale zorg Ook voor: (mobiele) personenalarmering, huishoudelijke hulp, maaltijden aan huis, revalidatie en behandeling. klantenservice@zorgcirkel.com www.zorgcirkel.com nQQ JJJ De Zorgcirkel Hebt u één van onderstaande klachten en wilt u er vanaf komen? Chronische schouderklachten, met of zonder kalkafzetting Chronische elleboogpijn (tennis- of golferselleboog) Pijn net onder de knieschijf Scheenbeen irritatie - Shin splints Chronische pijn aan de achillespees Hielpijn (hielspoor) Chronische nek-, schouder- of rugpijn (trigger points) Chronische Lage rug en SI-klachten Andere vormen van peesirritaties ysiotherapie.n] 2 -Sr:.;;.-: De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. ALKMAAR/EGMOND AAN DEN HOEF - Iedere patiënt is uniek en vraagt dus ook om een unieke aanpak. Bij Groups for Balance - Fysiotherapie krijgt u buiten die unieke aan pak ook behandelingen volgens de bewezen methoden en met vooruitstrevende behandeltechnieken als Shockwave, T-care en HRV-trainingen. Shockwavetherapie biedt uitkomst aan patiënten met hielspoor, tennisellebogen en andere spier- en peesklach ten. Met behulp van enkele behandelingen shockwave therapie kunnen deze - vaak chronische - pijnklachten voorgoed verdwijnen. T-care therapie verlicht pijn, optima liseert het weefselherstel na inspanning en zorgt voor een HEILOO - Afgelopen vrijdag 16 september vond in Heiloo het jaarlijkse Forte BSO Zomerfeest plaats voor alle kinderen die de buitenschoolse opvang van Forte Kinderopvang bezoeken. De middag vol originele spellen en heel veel sport werd goed bezocht door de kinderen van 4 tot 12 jaar en hun ouders. Het feest werd afgesloten met een gezellige barbecue voor iedereen. Forte Kinderopvang houdt jaarlijks een zo merfeest voor al haar kinderen en ouders. De kinderen van de kinderdagverblijven en peuteropvang genoten afgelopen juni al van hun feest en nu was het de beurt aan de BSO-kinderen tijdens een middag vol actie en gezelligheid. Vanuit alle Forte vestigingen in Bergen, Castricum, Graft-De Rijp, Groet, Heiloo, Limmen, Middenbeem- ster, Schoorl en Zuidoostbeemster kwamen de kinderen naar het feest in Heiloo. Het grote veld van sportcomplex De Fo resters en de gymzaal achter het complex waren ingericht met de meest originele sporten en spellen. Zo konden de kinderen meedoen aan bounceball, zorbbal, hand doekvolleybal en levensgroot Twister. Ook waren er een stormbaan en een spelcir- cuit en werden er workshops badminton gegeven. De kinderen genoten volop van al het sport en spel en na alle actie was het lekker bijkomen met heerlijke hapjes tijdens de barbecue. De kinderen, ouders en medewerkers van Forte Kinderopvang kijken terug op een gezellig en geslaagd zomerfeest! Meer informatie over de voor- en na schoolse opvang van Forte Kinderopvang is te vinden op www.fortekinderopvang.nl. Bij een Forte BSO is namelijk altijd iets leuks te doen! toename van beweeglijkheid. T-care is een technologie en therapie, waarmee zowel thermische (warmte) als niet-thermische spanning door weefsel wordt gevoerd. Dit proces vormt de basis voor het bespoedigen van weefselherstel, pijnvermindering en hervatting van activiteit/sport. Bezoek www.gfb- fysiotherapie.nl voor meer informatie of bel voor een afspraak 06-44149119. Wij behandelen, inspireren en motiveren om uw doel te bereiken! HEILOO - In beweging komen en blijven, dat is de kwestie! Vele onderzoe ken wijzen uit dat het voor ouderen (en niet alleen voor hen) van groot belang is om regelmatig te bewegen. Dit bevordert uw welzijn en uw sociale mogelijkheden. De Sportinstuif 55+ heeft een passend antwoord: vanaf 15 september 2016 tot eind april 2017 kunt u iedere donderdag van 14.30 tot 16.00 uur in de sportzaal van Sportcentrum Het Vennewa- ter in Heiloo werken aan uw gezondheid. In recreatieve sfeer en onder deskundige leiding werkt u aan het in stand houden en/of verbeteren van uw conditie. In groepsverband worden func tionele oefeningen gedaan (warming up). Verder is er de mogelijkheid om te kiezen uit een aantal samenspelen, zoals volleybal, badminton of een potje tafeltennis. Prestaties worden niet gevraagd. Kom gewoon langs op donderdag. Telefonische informatie: 072-5333905. De activiteiten worden gesponsord door Stichtingen Pius X in Bergen, RCOAK in Amsterdam en Keer op Keer in Heiloo. 088 - 55 99 600 Fysio - Manuele therapie - Echografie Shockwave - Sportrevalidatie avonds en op zaterdag ook geopend! t a

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13