Casper wint badmintonracket Nationale Sportweek in volle gang Pupillen AV Trias presteren goed in atletiekfinale Jaarlijkse G-Sportdag r> Patricia van der Voort SPORT 19 Gezond leven is... Nationale Sportweek in Heiloo. Gezonde activiteiten kalender My-Life Slim My-LifeSlim Patricia Ranzijn-Van der Voort www. mylifeslim. com/heiloo T. 06-28483877 www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 201 Kom de sporters aanmoedigen op 24 september! Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens de finale van de pupillencompetitie atle tiek op zaterdag 17 september in Beverwijk kwamen 13 atle ten van AV Trias in actie. Zoë Hoebe, Britt Karel en Hidde Hoekstra hadden zich individu eel geplaatst voor deelname. Zij wisten tijdens de afgelopen drie pupillenwedstrijden goed te presteren op de onderdelen sprint, verspringen, balwerpen of kogelsto ten. Alle drie de atleten behaalden een zesde plaats in het individuele klassement op de meerkamp. Een prestatie van formaat in een sterk deelnemersveld! Van de oudste categorie pupillen hadden twee estafetteteams zich geplaatst voor de finale. De jongens A2 met Gijs Smolenaars, Pekka van der Zwan, Julian Allis, Skip Lemstra en Gijs van der Kolk liepen een goede estafette. Zij behaalden als team een keurige vierde plaats door de onderdelen 60 m sprint, hoogspringen en kogelstoten goed af te ronden. Ook de meisjes A2 waren met hun team geplaatst voor de finale. Na een snelle estafette evenaarde Nikka Kloosterman het clubrecord hoogspringen van AV Trias, dat op 1.35 m stond. Samen met Iris Kramer, Resa Witte, Fiep Adrichem en Laura Croux ver overde zij de tweede plaats door op alle onderdelen prima te preste ren. Daarmee behaalt dit estafette team voor het vierde jaar op rij een podiumplaats. HEILOO - Wethouder Sport Rob Opdam gaf zaterdag 17 september het startsein van de Nationale Sportweek in Heiloo. Dat gebeurde op feeste lijke wijze. Sportaanbieders en Appeltje Eitje-partners vieren de start van het sportseizoen en organiseren sportieve en gezon de activiteiten. Zo kan iedereen in Heiloo ont dekken hoe leuk, gezond en voor al gezellig het is om te sporten. Halverwege de sportweek melden de (sport)verenigingen al enthou siaste cijfers over deelnemersaan tallen. De Nationale Sportweek vindt plaats van 17 tot en met 25 september en is een initiatief van NOC*NSF. Doel is het promo ten van sporten en bewegen. De Sportweek laat zien hoe gezond en vooral leuk dit is. Verenigingsleden worden via de 'Ik neem je mee!'- campagne uitgedaagd iemand mee te nemen naar zijn of haar club om samen de start van het sportseizoen te beleven. Ter gelegenheid van de Nationale Sportweek is begin september de Sportkrant Heiloo verspreid. Deze sportkrant geeft een compleet overzicht van het aanbod tijdens de sportweek. Naast alle sportieve activiteiten zijn er gezonde acti viteiten die aangeboden worden door Appeltje Eitje, het gezonde voorbeeld van Heiloo. Meedoen kan. Voor aanmelden voor een of meerdere activiteit(en) en het actu ele overzicht van de activiteiten, zie www.sportinheiloo.nl. De Nationale Sportweek duurt nog tot zondag 25 september. Inwoners van Heiloo hebben nog ruime keuze in activiteiten deze week. Meer informatie is ver krijgbaar bij buurtsportcoach Pascale de Hoogh via email: p.dehoogh@alkmaarsport.nl of telefoonnummer: 06-11149728. HEILOO - Casper Vlaar (10 jaar) won zaterdag een badmin- tonracket. Hij nam deel aan de actie 'Win een Badmintonracket' van Vennewater Badminton Heiloo. Deze actie startte tijdens Uit Zo. Voorzitter Coos Keijser schonk het badmintonracket zaterdag aan Casper tijdens de Open Dag in de Badmintonhal, tijdens de start van de Nationale Sportweek én de Week van het Badminton. Deze hele week (elke dag!) is het voor jong en oud Open Inloop bij Vennewater Badminton Heiloo. Casper slaat zijn slag. Aangeleverde foto 17 - 25 september Nationale Sportweek, diverse (sportieve) activiteiten www.sportinheiloo.nl of kijk in Sportkrant Heiloo Donderdag 22 september Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Vrijdag 23 september Uitgifte biologische groente en fruit, direct van de boer 11.15 - 12.00 uur, Kapellaan 140, Heiloogisch (heiloogisch@gmail.com) Dinsdag 27 september Start Fit Vitaal sportprogramma 65+. Aanmelden bij buurt- sportcoach Heiloo Pascale de Hoogh tel.: 06-11149728 of mail: p.dehoogh@alkmaarsport.nl HEILOO - G-sporters uit Heiloo werken bij Palestra Sports aan hun conditie. Een keer per jaar wordt er een sportdag gehou den, zo ook op zaterdag 24 sep tember. De G-sporters zijn elke donder dag sportief bezig. Daarnaast zijn er G-sporters die doordeweeks in een 1-op-1-begeleiding hun con ditie verbeteren. Deze activitei ten worden georganiseerd door B&A Individuele Ondersteunende Begeleiding tijdens de reguliere openingstijden van het fitness centrum zodat er tussen de valide sporters gebroederlijk naast elkaar getraind wordt. Tijdens de sportdag worden er clinics georganiseerd. Denk hierbij aan een clinic kickbok sen, yoga, honkbal en judo. Zo kun nen deelnemers meerdere soorten sporten uitproberen. De sportdag op 24 septem ber staat in het teken van de nieuwe samenwerking tussen Palestra Sports, IOB en de G-Sport Foundation. In dat kader begint de dag om 11.00 uur feestelijk met een sportief drankje en een stukje taart, waarna met een warming- up begonnen wordt. De sportdag wordt om 18.00 uur afgesloten met een spetterende playbackshow en een heerlijk hapje eten. De toe gang is gratis en iedereen is wel kom om de sporters aan te moe digen en om te genieten van hun optreden in de Playbackshow. Er worden ludieke prijzen beschik baar gesteld en iedereen is een winnaar op deze dag. Een vak jury beoordeelt de Playbackshow en reikt prijzen uit. Voor een indruk van de sportdag, zie www. g-sportfoundation.nl voor een filmpje. Het estafette-team behaalde dit jaar voor de vierde keer op rij een podiumplaats. Aangeleverde foto Voor degene die mij nog niet kennen: mijn naam is Patricia Ranzijn - Van der Voort, 35 jaar, moeder van twee jongens en Gediplomeerd Gewichtsconsulent. In 2012 ben ik gestart met mijn praktijk in Heiloo. Ik vind het een uitdaging mensen te motiveren naar een gezonde leefstijl voor nu en in de toekomst. Dit kan ik goed doordat ik veel kennis heb van gezonde voeding. Maar ook door mijn spontaniteit, flexibiliteit en doorzettings vermogen. Belangrijk is dat jij kiest welke voe dingsmethode bij jou past. Kies je voor de My-LifeSlim methode dan kies je voor de balans tussen lekker en gezond. Ik coach je graag naar een gezond en verantwoord voedings patroon welke toepasbaar is in jouw dagelijks leven. Gewichtsconsufent Tijdens de Nationale Sportweek in Heiloo bied ik als Appeltje Eitje partner jou een gratis intake a 25,- aan. Na het intakege sprek beslis jij of je wilt starten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19