Colors@Home Snijder 't Hoorntje: Feesten in sfeer aan het Alkmaardermeer Echtpaar van Driest zestig jaar getrouwd AD VER REGIO BEDRIJF BELICHT LEWIN 23 ADVOCATENKANTOOR Hoge bomen vangen meer wind UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Prinses Beatrixlaan 5, 1911 HP, Uitgeest, tel. 0251-310871, e-mail: info@snijderuitgeest.nl, website/facebook: www.snijderuitgeest.nl, colors@homesnijder.nl UITGEEST - Colors@Home Snijder is een echt familiebedrijf en als gerenommeerde interieur- en woonwinkel al vijfenveertig jaar een begrip in Uitgeest. Men vindt er alles voor een prachtig interieur voor woning of bedrijfspand, vanaf de vloer tot in de nok én voor elk budget. Vader Ton Snijder verzorgt de verkoop, de administratie en de offertes. Tons zonen Pim en Ivo werken ook graag in de zaak en doen het uitvoe rende werk, zoals vakkundig meten, monteren en plaatsen. Met passie, kennis en interesse zorgen ze als team ervoor dat zowel particulieren als ondernemingen een eerlijk advies en een uitstekende service krij gen én mooie producten in huis halen voor een betaalbare prijs. Ton: "We gaan zelfs nog een stapje verder: we ontzorgen ook. In deze tijd wil men steeds minder zelf regelen. Wij kunnen de volledige inrichting en verbouwing coördineren op het gebied van bijvoorbeeld verslepen, ont ruimen, alsmede de tijdelijke opslag van het interieur. Ook kunnen we eventueel afvoeren, zodat men hier geen omkijken naar heeft. De lijnen zijn bij ons kort en wij houden alles in eigen beheer." Topmerken Altijd inspelend op de nieuwste woontrends heeft Color@Home Snijder vele topmerken in huis zoals Eijffinger, Luxaflex, Colors, Tarkett en Forbo. In de showroom vindt u alle denkbare soorten behang en raam- decoratie voor binnen én buiten in prachtige dessins. Ook voor horren en shutters bent u aan het goede adres. "Trots zijn we op ons brede assortiment harde pvc-vloeren, niet van echt hout of plavuizen te onder scheiden en bijzonder duurzaam, net als de Marmoleum-vloeren van Forbo. Diverse tapijtsoorten en karpetten hebben we ook. Zelfs kunst gras in allerlei kleuren, van laag- tot hoogpolig, dus gazons leggen we ook", aldus Ton lachend. Voordelen Deze inspirerende woonwinkel valt onder franchise Color@Home, dat maar liefst honderdzestig vestigingen in Nederland heeft. Toch werkt deze firma als zelfstandig familiebedrijf. Ton verklaart: "Franchise biedt zowel ons als de klant een aantal voordelen: we staan sterk in de markt en adverteren landelijk. Vrijblijvend en ongebonden mogen wij zelf onze leveranciers uitzoeken. Het franchise-concept levert ook voorde len op voor de klant. Deze maand bijvoorbeeld kunnen we maar liefst 21% korting bieden op raamdecoratie." Het CBW-keurmerkwaardige Colors@Home Snijder bestrijkt zowel de particuliere als de zakelijke markt van Haarlem tot Amsterdam en Alkmaar, maar zeker ook grote projecten buiten deze driehoek worden niet geschuwd. Vele mooie pro jecten bij gerenommeerde ondernemingen staan al op hun conto, zoals Vomar Alkmaar, Rabobank, PWN en Forbo. Een nieuwe woning gekocht of toe aan vernieuwing van uw interieur? Loop eens binnen en laat u inspireren en adviseren in de prachtige showroom van Colors@Home Snijder. Vrijblijvend en kosteloos kan er opgemeten en een offerte uitgebracht worden. Geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Een aantal jonge werknemers droomt van een baan als directeur, lid van de raad van bestuur, Chief Executive Officer (CEO) of één van de andere afkortingen zoals CFO, COO of CTO. Vaak hebben zij vooral oog voor de positieve kanten, zoals de status die bij een dergelijke func tie hoort, de grote auto en het riante salaris, de mogelijkheid om invloed uit te oefenen op het beleid van de onderneming, en zijn zij blind voor de andere kant van de medaille. Met de positie komt de bijbehorende ver antwoordelijkheid. Zo kunnen direc teuren persoonlijk aansprakelijk zijn als er fouten worden gemaakt door het bedrijf of als sprake is van onzorgvuldige taakvervulling. Daarnaast hebben directeuren minder ontslagbescherming. Voor directeuren, die benoemd zijn tot statutair bestuurder, geldt het nor male ontslagrecht niet. Zij kunnen bij aandeelhoudersbesluit worden ontslagen. Maar ook directeuren die geen bestuurder zijn, kunnen eerder hun baan verliezen dan werknemers met minder (eind)verantwoordelijk- heid. Een hoge boom vangt nu een maal meer wind. Het afgelopen jaar ontbond de kan tonrechter een aantal arbeidsover eenkomsten van directeuren op basis van de H-grond. De H-grond is alleen bedoeld voor bijzondere gevallen, die niet onder de stan daard ontslaggronden zoals disfunc tioneren of reorganisatie vallen. Zo was voldoende voor ontbinding: - aanhoudend verzet tegen een nieu we ondernemings- en management structuur; - het weigeren verantwoording af te leggen aan het stichtingsbestuur; - onvoldoende grip op de financiën van het bedrijf; - opgezegd vertrouwen door de ondernemingsraad. Deze column is niet bedoeld om ambities te temperen en heeft alleen een signalerend karakter. Bent u aandeelhouder of lid van de raad van bestuur, of bent u een sleutelfunctionaris, en roept deze column vragen bij u op: Mr. Hanneke Lewin is 24 jaar advo caat, gespecialiseerd in arbeidsrecht en desgewenst bereikbaar op tele foonnummer: 0251 - 362022 of per e-mail: lewin@advocaatlewin.nl AKERSLOOT - Al veertig jaar is 't Hoorntje een begrip in Noord Holland. 't Hoorntje is een unie ke locatie om een geslaagd feest te geven. Varen over het Alkmaarder- en Uitgeestermeer en naar de Zaanse Schans met een van de schepen Claes Horn of De Nesch is een bij zondere manier om uw feest te vieren. Tijdens de vaart kan er dan koffie met gebak geserveerd wor den en een drankje en hapje mag daarna natuurlijk niet ontbreken. Om een feest aan de wal te vie ren heeft 't Hoorntje verschillende mogelijkheden. Zaal 't Achterom is een gezellige locatie voor maximaal 250 gasten. Voor minder validen is een ruim aangepast toilet aanwezig. Zaal Op Zolder is een warme, sfeer volle gelegenheid. Zaal Op Zolder is toegankelijk met de trap of de personenlift. Ook heeft 't Hoorntje een collectie Oudhollandse Spellen waar uw gasten zich zeker mee zul len vermaken. 't Hoorntje bezorgt u en uw gasten een onvergetelijke dag of avond. Voor uw bruiloft, ver jaardag, jubileum, bedrijfsfeest en andere feestelijkheden van 25 tot 250 gasten heeft 't Hoorntje ideeën genoeg. Er wordt geluisterd naar uw wensen onder het genot van een kopje koffie of thee en samen met u wordt een arrangement gemaakt dat bij uw feest past! Voor informatie of informatie brochure, kijk op www.hoorntje. nl of bel 0251-312120. Het adres: Kerklaan 20 in Akersloot. AKERSLOOT - Woensdag 14 september waren de heer (90 jaar) en mevrouw Van Driest (91 jaar) uit Akersloot zestig jaar getrouwd. Mevrouw, gebo ren in Groningen, was verpleeg kundige. Meneer, geboren op Borneo, heeft altijd gewerkt bij het Ministerie van Landbouw. Doordat meneer tropische land bouw studeerde, werd het echt paar ook uitgezonden naar andere werelddelen. Die uitzending was ook de reden dat het echtpaar in mei 1956, na een aantal jaren ver loving, nog niet wist dat ze ging trouwen. Vervolgens waren ze een halfjaar later gehuwd en twee weken na het huwelijk werden ze uitgezonden voor zes jaar naar Nieuw-Guinea. Bij terugkomst in Nederland kwam het echtpaar in Alkmaar op een klein kamertje terecht om vervolgens een prachtig huis in Akersloot te betrekken: een huis met een grote tuin waar vaak Papoea-jongens kwamen logeren, heerlijk in tentjes in die prachtige tuin. Toen dat huis uiteindelijk te groot werd, verhuisden zij naar hun huidige woning in Akersloot, waar ze met heel veel plezier wonen. Het echtpaar heeft twee geadopteerde kinderen, een dochter en een zoon. Vijf kleinkinderen maken het gezin compleet. Het echtpaar wilde eigen lijk geen ruchtbaarheid geven aan hun trouwdag maar toch zijn er vele bloemen gebracht en zijn er veel mensen langsgeweest. Burgemeester Toon Mans kwam 15 september namens de gemeente het echtpaar feliciteren met de heu gelijke dag. Hij had een bijzonder cadeau bij zich: een ingelijste kopie van de trouwakte uit 1956. Tekst: Yvonne van Stiphout Burgemeester Toon Mans van Akersloot feliciteert het echtpaar Van Driest. Foto: Stip Fotografie Een welvarend feest. Aangeleverde foto advertenties vormgeving opmaak Tanja Verwer S06-14412476 Ton Snijder met zoons Ivo en Pim. Tekst en foto: Anita Webbe

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 23