Uitbreiding Historisch Informatiecentrum BeauZen REGIO 17 BEDRIJF BELICHT voor huidverbetering en ontspanning Suisonnu*1 INGEZONDEN MEDEDELING Bad Keuken Plaza Uitgeest: alles onder èèn dak SeniorWeb Leercentrum Egmond-Binnen: tablet- gebruik voor senioren tfwr *ïi UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 201 UITGEEST - Een keuken of badkamer koopt u niet elke dag. U wilt er natuurlijk op kunnen rekenen dat u het beste advies, de beste kwaliteit en de beste service ontvangt. Dat alles natuurlijk voor de beste prijs en dat vindt u onder één dak in Uitgeest bij Bad Keuken Plaza. Bad Keuken Plaza is al jaren het vertrouwde adres in Noord-Holland. In de sfeervolle showroom die is onderverdeeld in twee prachtige woonza- ken, te weten Bakkum Krook en Smits Keukens. Bij Bakkum &Krook vindt u diverse complete badkameropstellingen met tal van voorbeelden en opstellingen van een enorm assortiment badkamermeubelen, woon- vloeren, inloopdouches, baden, kranen, toiletcombinaties, tegels, radiato ren en alle andere benodigdheden voor uw badkamer. Uw wensen worden vertaald naar een realistische 3D-tekening. Alle werkzaamheden worden door vakmensen tot in de uiterste precisie uitgevoerd, met een strakke planning. Inspiratie In de grote showroom van Smits Keukens doet u grandioze ideeën op en komen uw woonwensen tot leven. Uiteraard nemen adviseurs uitgebreid de tijd om naar u te luisteren. Uw wensen worden vertaald naar een realis tische 3D-tekening; een persoonlijk advies op maat. Uw nieuwe aankoop wordt zorgvuldig geplaatst door vakkundige monteurs. Zij gaan pas weg als alles werkt. Ook levert Smits Keukens het 'Van slopen tot koken'-pak- ket waarbij alle werkzaamheden en planning uit handen worden genomen door vakmensen die hun vak verstaan. Van slopen tot loodgieterswerk, timmer-, stucwerk en alle andere bijkomende werkzaamheden. Niets is hen te veel. Tijdens uw bezoek aan de showroom zult u ervaren dat u bij Bad Keuken Plaza altijd beter uit bent. Door de prijsstelling, maar ook door de zekerheden en de persoonlijke werkwijze van het begin tot het einde. Bad Keuken Plaza doet er alles aan om haar belofte optimaal waar te maken. Beide bedrijven bestaan ieder al meer dan vijftig jaar en hebben dan ook ontzettend veel ervaring. Parkeren is gratis en de koffie is vers. Bad Keuken Plaza Geesterweg 10 (tegenover de Molen) Uitgeest; Bakkum Krook 0251-314750, Smits Keukens 0251-311880. EGMOND-BINNEN - SeniorWeb Leercentrum Egmond-Binnen start dinsdag 4 oktober in Dorpshuis De Schulp in Egmond- Binnen de cursus 'tablet-gebruik voor senioren'. Dankzij deze cur sus hebben al veel mensen hun weg op internet gevonden. In alle gevallen weten ze beter dan voor heen de weg te vinden in onze moderne maatschappij, vol met computers. De cursus heeft een laagdrempelige opzet, voorkennis op dit gebied is niet vereist. De vrijwilligers Frits Sentveld, Jan Stam, Piet Stam en André Eeltink starten met deze tablet-middag in De Schulp. Kosten voor deelname bedragen 8 euro per les en dat is inclusief koffie of thee. U leert het bij SeniorWeb Leercentrum De Schulp in Egmond Binnen. Stap voor stap en onder de geduldige begelei ding van onze ervaren vrijwil ligers. Het Leercentrum heeft geen winstoogmerk. Daarom zijn de lessen betaalbaar voor iedereen. Wilt u meedoen? Graag opgeven voor dinsdag middag 4 oktober. Voor informatie kunt u mailen naar piet.stam@hotmail. com of bellen met Piet Stam: 06-44143135. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Astrid Kleijne van beautysalon BeauZen. Tekst foto: Anita Webbe EGMOND AAN DEN HOEF - Achter de schermen wordt momenteel hard gewerkt aan de uitbreiding van het Historisch Informatiecentrum, tegenover de slotfundamenten in Egmond aan den Hoef. Het onderkomen van Historisch Egmond wordt de komende maand verbouwd en opgeknapt. Dit is een volgende stap in de richting van de reali satie van Cultuurhuys Egmont. In opdracht van de gemeen te Bergen is vorig jaar een plan gemaakt "om het Slotkwartier aan trekkelijker te maken voor bewo ners en bezoekers". De toevoeging van een cultuurhuis werd door alle partijen als positief gezien en als een goeie kans om het gebied weer tot leven te wekken. De huidige werk zaamheden zijn hiervan dan ook een direct gevolg. Het oude raadhuisje (1871) en schooltje (1959) hadden de afgelopen veertig jaar al veel verschillende gebruikers, waardoor het binnen nogal rommelig en geda teerd oogde. Nu beide panden door Historisch Egmond gebruikt mogen worden, is besloten om een aantal noodzakelijke ingrepen te doen. Zo is inmiddels al het asbest verwijderd en worden ook de oude plafonds vervangen. Hierna moet er geschil derd worden en geeft een nieuwe inrichting het centrum een profes sionele uitstraling. Historie Slotkwartier Het is uiteindelijk de bedoeling dat in het cultuurhuis een actieve samenwerking ontstaat tussen ver schillende organisaties, waarbij de historie van het Slotkwartier cen traal staat. Zo zal het oude raadhuis je worden ingericht met een perma nente expositie over het kasteel en de heren van Egmont. De indruk wekkende collectie van Jos Hof zal dan eindelijk de vaste plek krijgen die zij verdient. Verder wordt een programma opgesteld, waarin regel matig plaats is voor workshops, lezingen en filmvertoningen. De multifunctionele ruimtes worden verder ingevuld met de historische bibliotheek, onderzoek- en werk plekken, toeristische informatie en wisselexposities. Het Rondje van Roghman In het najaar worden in het Slotpark in Egmond aan den Hoef enkele panelen geplaatst met informatie over de geschiede nis van het kasteel. Uitgangspunt hierbij zijn de pentekeningen van Roelant Roghman van de ruïnes van het kasteel (gemaakt in 1645). Door deze panelen met de pente keningen te plaatsen op de plekken waar de kunstenaar ze ooit tekende, krijgen bezoekers een goed beeld van het kasteel zoals het er na de verwoesting uitzag. Ook is een leuke familiespeur tocht ontwikkeld, waarbij grote en kleine bezoekers op speelse wijze kennis kunnen maken met onze lokale geschiedenis. Open dagen Vanwege alle werkzaamheden is het Historisch Informatiecentrum in de maanden september en okto ber gesloten. In deze twee maanden zijn er dus ook géén open dagen bij Historisch Egmond. De stich ting laat weten dat iedereen zijn best doet om het gebouw zo snel mogelijk weer open te stellen voor bezoekers. In ieder geval kunt u wel op zondag 6 november en zon dag 4 december tussen 14.00 en 17.00 uur bij Historisch Egmond terecht tijdens de open dagen. Wilt u graag een actieve rol spelen bij de ontwikkeling van het cultuur huis, organiseert u leuke work shops of heeft u interesse om als vrijwilliger te komen helpen in het cultuurhuis? Loop dan eens bin nen tijdens de open dagen, stuur een e-mail naar info@historischeg- mond.nl of bel naar 06-51 689 620 (Martijn Mulder). Sr W3 -tó". De pentekeningen van Roghman geven een beeld van de kasteelruïne. Foto: Teylers Museum, Haarlem Benesserlaan 69, Uitgeest, 06-22911287 UITGEEST - Astrid Kleijne (51) is supertrots op haar beauty salon BeauZen aan de Benesserlaan 69. Ze is sinds acht jaar schoonheidsspecialiste en werkte hiervoor in het pand van Beauty for All aan de Middelweg. Vanaf 1 juni is ze klaar voor een frisse start in haar salon aan huis. Deze is geheel naar eigen smaak en wens ingericht: modern, maar niet klinisch. Klanten kunnen er terecht voor huidverbetering (Beau) en ontspanning (Zen). Astrid: "Beau betekent 'mooi' en verwijst naar huidverbetering, en de ontspanningsmassages vallen onder 'Zen'. Mijn specialisaties zijn huid verbetering en anti-aging. Ik werk met mooie en veilige producten die in korte tijd een fantastisch effect boeken." Een van de merken in Astrids salon is Sothys, een combinatie van zintuiglijkheid, natuurlijk heid en doeltreffendheid. Sinds juni is daar Image Skincare aan toege voegd. "Deze uit Amerika afkomstige wonderproductlijn staat bekend om haar uiterst doeltreffende werking met betrekking tot het bestrij den van huidveroudering en schadelijke invloeden van buitenaf. Zeer effectief bij bijvoorbeeld de zonbeschadigde huid, pigmentvlekken en rosacea. De reacties en ervaringen zijn nu al enorm positief. Liggend in de relaxstoel met geïntegreerde verwarming zorgt de behandeling voor een heerlijke wellnesservaring." Naaldloos De HC3 Skinshooter ofwel naaldloze mesotherapie is hét paradepaard je van Astrid. Door middel van electroporatie komt het serum recht streeks in de huid. Het resultaat: een stralende teint en een jeugdige, stevige huid. Deze nieuwe methode bestrijdt huidproblemen zoals rim pels, vochtophoping, verslapping en pigmentstoring. "Om het effect ervan te optimaliseren en te verlengen, is het raadzaam de behandeling thuis verder met een goed serum te ondersteunen", vult Astrid aan. De HC4 is een variant op de skinshooter en werkt met ultrasone lichtim- pulsen. "Ook hier voel je niets van. Er komt geen naald aan te pas en geeft ook direct resultaat." Massages Men kan bij BeauZen ook terecht voor verschillende massages. Naast de traditionelere massages geeft Astrid klankschaalmassage en de ener getische Lomi-Lomi massage. "Deze laatste is echt een beleving en niet te vergelijken met een gewone ontspanningsmassage. Je kunt de Lomi- Lomi ook als duomassage reserveren. Leuk om bijvoorbeeld cadeau te doen aan een bruidspaar." Astrid vervolgt: "Een massage is een moment voor jezelf. Even ontspannen en jezelf lekker laten verwen nen, jezelf op de eerste plaats zetten". De onderneemster volgde aan de Haarlemse Akademie de opleiding tot schoonheidsspecialiste en bij het Nederlands Genootschap voor Sportmassage (NGS) de opleiding tot sportmasseur. Verder behaalde zij diverse certificaten en volgt zij nog steeds trainingen, zodat ze altijd up-to-date is met nieuwe behandelme thoden, producten en apparaten. De hele maand juni ontvangt iedere klant na behandeling een leuke giftbox. Kijk voor speciale acties ook op de Facebookpagina van BeauZen. Ij-som t|

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 17