Zaterdag 29 oktober: Reunie Heilooër Balletschool Huldiging Lisanne en Laura De Witte bij AV Trias Double Stars Heiloo Beitje SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Podiumplaats voor 11-jarige Jasper Oudshoorn sport 21 Gezond leven op de Paulusschool is... water, groente, fruit en bewegen. Gezonde activiteiten kalender De Paulusschool 072-533 9815 www.depaulusschool.nl Sponsorcontract Meervogels '31 www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo 28 SEPTEMBER 2016 WtVSM Lisanne en Laura De Witte tijdens de Olympische Spelen in Rio afgelopen zomer. Aangeleverde foto HEILOO - Het is inmiddels vijf entwintig jaar geleden dat Els Mulder de deuren van haar bal letschool achter zich dichttrok. Ze is reuze benieuwd naar hoe het haar oud-leerlingen is ver gaan. Mede om die reden is er op zaterdag 29 oktober, in de Ypsalon in Ypestein, een reünie van de Heilooër Balletschool. Els Mulder (destijds Bijlsma) nam in 1965 de Heilooër Balletschool over van mevrouw Majolée, eerst in het voormalige dorpshuis, daarna aan de Kennemerstraatweg en later aan de Westerweg. Voorstellingen als Peter en de Wolf, Carnaval der dieren werden uitgevoerd in de Beun, De Vest en Het Gulden Vlies. Alle oud-leerlingen en belangstel lenden worden van harte uitgeno digd om langs te komen. Foto's uit deze tijd zijn meer dan welkom. De reünie begint om 15.00 uur en ein digt om 18.00 uur. Aanmelden is niet nodig. Een kijkje terug in de tijd. Aangeleverde foto HEILOO - TRIAS huldigt dins dag 4 oktober Lisanne en Laura De Witte. Trias voorzitster Jocelyne Tophoff geeft tekst en uitleg. "Zat u ook aan de buis gekluis terd tijdens de wedstrijd van onze twee Trias-toppers in Rio? Wat was het spannend! En wat hebben ze ongelofelijk hard geknokt. We zijn waanzinnig trots op Laura en Lisanne. Lisanne en Laura De Witte hebben in RIO een uitstekende pres tatie geleverd door het Nederlands Record te verpulveren (2,5 secon den) op de 4 x 400 meter en twaalf de te worden met hun teamgenoot- jes Madiea Ghafoor en Nicky van Leuveren. Fantastisch dat de twee TRIAS-atleten bij de top van de wereld horen en Nederland in Rio vertegenwoordigden. Inmiddels zijn de zusjes weer een tijdje terug van hun Rio-avontuur. Maar we wil len hen natuurlijk wel laten zien hoe trots AV Trias is. Op dinsdag 4 oktober zullen we voor alle jeugdige geïnteresseerden beginnen met een vraag maar raak half uurtje (18.30 19.00 uur) waarna om 19.00 uur voorzitster Jocelyne Tophoff de zus jes in het zonnetje gaat zetten. Iedereen is welkom om 4 okto ber 19.00 uur aanwezig te zijn bij de huldiging. Na de huldiging kunnen jonge TRIAS-atleten en alle andere fans een selfie met de zusjes maken. Natuurlijk delen zij ook graag hand tekeningen uit aan alle fans. Lijkt het je leuk om aanwezig te zijn bij het vraag maar raak half uurtje? Geef je dan op bij sootjers@hotmail. com. Tot dinsdag 4 oktober bij de Atletiekbaan AV Trias. HEILOO - Honk- en softbal- vereniging Double Stars Heiloo organiseert 1 oktober op haar velden op het sportpark Het Vennewater een open mix-soft- baltoernooi. Homerunking van weleer of nog nooit een bal aangeraakt? Het niveau maakt niet uit: liefhebbers zijn van harte welkom op dit recre atieve toernooi. Vorm een team met vrienden, familie, collega's of buren en speel mee! Het toernooi start om 13.00 uur op de velden aan de Vennewatersweg en na wat spel- uitleg gaan de deelnemers het veld op. Om 18.00 uur gaat de barbecue aan en is er muziek van lokale dj's. Ook aan de kleintjes is gedacht met leuke activiteiten en een springkus sen. Tussen de wedstrijden door is er tijd om bij anderen te kijken of lekker uit te rusten en bij te kletsen op het hopelijk zonnige terras. Begint het al een beetje te kriebe len? Aanmelden kan via een mailtje naar evenementen@doublestars.nl. Vermeld in de mail 'Mixtoernooi' en de naam van het team en de team leden. Double Stars Heiloo gaat er een gezellige en sportieve dag van maken. AKERSLOOT - Remco Hacquebard heeft namens zijn grafisch bedrijf RHG een sponsorovereenkomst gesloten met de sponsorcommissie van Meervogels '31. RHG zal zich behalve financi eel ook garant stellen voor het drukwerk van de vereniging. In ruil daarvoor krijgt RHG een pro minente plek op de Rob van der Eng-tribune op het hoofdveld, en op een reclamebord wappert tij dens de wedstrijden een vlag met zijn bedrijfslogo. Remco draagt als goed ingebur gerd Akersloter de SV Meervogels een warm hart toe. Hij support zijn zoontje Yerson die nu in het E1 pupillenelftal speelt en zijn twee in 'Meiden C en B' voet ballende dochters Manuela en Michel. Hij ervaart daarbij ook het maatschappelijk nut van de voetbalclub voor het sportieve dorpje aan het Alkmaardermeer. RHG is sinds 2016 gevestigd in Akersloot en specialiseerde zich in grafisch ontwerp, drukwerk en digitale toepassingen. Het con tract loopt drie jaar. Op de Paulusschool is het motto 'Leren voor het leven'. Samen met de kinderen nadenken over een gezonde leefstijl vinden wij dan ook vanzelfsprekend. Want van gezond leven krijg je energie, een goede concentratie, betere leerresultaten en het is lekker en leuk. Donderdag 29 september Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zondag 2 oktober Suikervrije, plantaardige en glutenvrije High Tea 13.00 - 15.00 uur, Miss Bean (www.miss-bean.nl) 3-6 oktober Start van verschillende yoga cursussen bij Dorssports. Meer informatie? Zie de cursusagenda op www.dorssports.nl of bel naar 072-533 0403. Maar hoe doen wij dat? Alle kinderen lunchen op school en hebben onderzoek gedaan naar gezonde voeding. Bovendien spelen de kinde ren dagelijks buiten en bewegen ze veel tijdens het leren. Onze leerlingenraad houdt wekelijks een wedstrijd over gezond eten en drinken. Elke dag vragen ze i - hoeveel kinderen er bij het tussendoortje en de lunch groente of fruit eten en water drinken. De punten worden bij elkaar opge teld en omgerekend in procenten per groep. De groep die winnaar is, mag een keer een kwartier extra buiten spelen. Zo is gezond leven op de Paulusschool een feest!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19