Verloskundigenpraktijk Stralend Gemoedelijke sfeer bij optreden 'De Zwagers' in Oudheidkamer Heiloo Het Pedicurecentrum Heiloo in de Hofdijkschool gaat verhuizen BEDRIJF BELICHT 5 Tafelverhuur kinderkledingbeurs Trefpunt Barok en Romantiek in de Kleine Kapel U ITKIJ KPOST 28 SEPTEMBER 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Muzikaal entertainment van De Zwagers. Foto: Felix Hogeboom HEILOO - Sonja Stegers werkt al jaren bij de Rabobank en kent Heiloo op haar duimpje. Heel Heiloo heeft de afgelopen week Sonja ook leren kennen, want zij konden haast niet om haar en andere hypotheekadviseurs heen: ze stonden 'supersized' in de bushokjes. Aanleiding voor deze actie is het Hypotheek Inloopspreekuur dat de Rabobank zaterdag 1 oktober houdt. Sonja: "Mijn collega Paul en ik zijn in Heiloo en Limmen de gezichten voor ons Hypotheek Inloopspreekuur. In Bergen en Castricum zijn andere adviseurs in beeld. Meteen op de eerste dag kreeg ik al heel veel leuke reacties, echt gaaf. Ik hoop dat we zaterdag veel mensen kunnen helpen die hypotheekvragen hebben. Ik heb er zin in!" Aangeleverde foto HEILOO - De kinderkledingbeurs vindt plaats op zaterdag 15 okto ber van 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt in Heiloo. U kunt hier o.a. goedkope kinderkleding en speelgoed kopen. Wilt u een tafel reserveren om uw tweedehands kinderkleding en/of speelgoed te verkopen, dan kunt u contact opnemen via 533 12 97. De afme ting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,50 euro. Slechts één tafel per persoon en op is op (geen handelaren). HEILOO - Jan van der Giessen geeft vanaf 3 en 4 oktober in de Kleine Kapel van de Cultuurkoepel in Heiloo weer cursussen Westerse Kunst Cultuurgeschiedenis. In de Uitkijkpost van vorige week publiceerden wij per abuis een foutief internetadres. Het juiste adres moet zijn: www.janvandergiessen.nl. Eva (links) en Jeannette. Foto en tekst: MVDD Tekst Communicatie De Strandwal 22, Heiloo, 072-2600015, info@verloskundigenpraktijk-stralend.nl, www.verloskundigenpraktijk-stralend.nl HEILOO - Het krijgen van een kind is een van de bijzonderste gebeurtenissen in je leven. Verloskundigen Eva van Duin en Jeannette Wezel staan zwangere vrouwen en hun partners bij in deze unieke periode. Dit doen zij met uiteraard de benodigde medische zorg, maar vooral als steun en toeverlaat. Op 1 augustus openden Eva en Jeannette de deuren van hun praktijk Stralend aan de Strandwal 22, in het gezondheidscentrum op het GGZ- terrein. Een prachtige locatie met de huisartsenpraktijk en diagnos tisch centrum Starlet om de hoek en in het centrum van hun werkge bied Heiloo, Egmond en Limmen. "Onze naam verwijst naar zoals een zwangerschap, geboorte en kraamtijd zou moeten zijn: stralend", ver telt Jeannette. "Met onze zorg willen we de zwangere laten stralen. Wij staan vierentwintig uur per dag klaar en geen vraag is te gek." Huiselijk Die toewijding vertaalt zich in de huiselijke sfeer van de praktijk van Stralend, waar Eva en Jeannette bewust gekozen hebben voor een grote leeftafel in plaats van zakelijk bureau. Het oogt er gezellig en laagdrem pelig. Eva: "Een zwangerschap is geen ziekte, maar iets heel moois. We willen daarom niet de medische kant benadrukken. Natuurlijk, het medisch welzijn van de aanstaande moeder en kind staan voorop en wij verlenen daarvoor zorg volgens de daarvoor vastgestelde regels. Maar daarnaast vinden we het heel belangrijk dat de zwangere zich thuisvoelt bij ons. Vrouwen houden bij ons - binnen het medisch verantwoorde uiteraard - zelf de regie." Wensen Bij een positieve zwangerschapstest kunnen vrouwen meteen een afspraak maken bij Eva en Jeannette. Een verwijzing van de huisarts of gynaecoloog is niet nodig. Jeannette: "Gedurende de zwangerschap komt de zwangere regelmatig op controle. We zullen dan het hartje beluisteren, de bloeddruk meten en de groei van de buik beoordelen. En natuurlijk geven we informatie en beantwoorden we vragen. Wij nemen iemands wensen en ideeën serieus en denken graag mee." Eva vult aan: "Er zijn vrouwen die, bijvoorbeeld doordat ze eerder een mis kraam hebben gehad, wat onzekerder zijn. Die laten we dan extra naar het hartje luisteren. En er zijn vrouwen die puur komen voor de stan daard controles. Dat is ook prima." Aandacht "De verloskundigen streven ernaar dat cliënten hen tijdens het hele pro ces van zwangerschap, geboorte en kraambed beiden even vaak zien. Zo leren we elkaar beter kennen." Vrouwen die onder zorg zijn van de gynaecoloog, kunnen zich bij Stralend aanmelden voor het kraambed. Desgewenst kunnen ze vooraf komen kennismaken. Eva: "Naast profes sionaliteit vinden wij persoonlijke aandacht ontzettend belangrijk. Het is elke keer weer een unieke periode, of het nu de eerste, tweede, derde of vierde zwangerschap is." HEILOO - De Heilooër muziek- veteranen Hubert Kuijper en Sjaak Keizer van duo De Zwagers zorgden zaterdagmid dag 17 september voor een bij zonder muzikaal moment in de Oudheidkamer Heiloo aan de Bergeonstraat. Na eerdere optredens van saxo fonist Victor Posch bij de Buk- Buk-expo en zanger-gitarist Martin Buitenhuis (Van Dik Hout) bij de opening van de Ypestock-expo was het nu de beurt aan deze heren. De Zwagers brachten golden oldies, Nederlandstalige ballads, coun- trysongs en folk- en bluesmuziek. Dat deden ze op ontspannen wijze en met gevoel voor entertainment. Hubert Kuijper trad al in 1969 op in jongerensociëteit Buk-Buk in het Brunogebouw met de band So-Long. Sjaak Keizer is bekend van de legendarische jamsessies onder de parachute in de benedenzaal van Buk-Buk. De stemming in de Oudheidkamer was feestelijk; een klein publiek, verzameld rond een lange tafel, luisterde met genoegen en haalde oude herinneringen op. Tekst: Felix Hogeboom HEILOO - Het gaat tóch gebeu ren: we gaan naar een andere leuke locatie in Heiloo, na bijna twaalf en een half jaar in de Hofdijk gezeten te hebben onder de naam van Trudy. Vóór mijn tijd zelfs namens Cocky Piet en Martje Greve waarvan ik immers het centrum overnam. Met veel plezier werk ik als pedi cure, schoonheidspecialiste en nagelstyliste in de Hofdijkschool maar helaas moeten wij van de j gemeente plaatsmaken om het gebouw binnen een jaar leeg achter laten. Voor mij was dit bijna einde verhaal en einde van mijn werkple- zier. Maar... via deze lokale krant viel mijn oog op een hele kleine advertentie. Hierdoor verhuis ik per 1 november naar de wester- weg 293A. Ik ga daar verder met mijn bedrijfje op een leuke loca tie naast de fietsenwinkel van de familie Bosman die iedereen wel kent in Heiloo. Hier hoop ik al mijn 'oude' trouwe klanten weer te mogen ontvangen voor voet, toet en handen. De auto, fiets of scootmobiel kunt u zó voor de deur plaatsen, er zijn dus geen parkeerproblemen. U bent van harte welkom. Graag tot ziens vanaf 1 november op de Westerweg 293A bij Pedicure Schoonheidscentrum Heiloo. Tel.: 072-5333033 of 06-53269152. Kijk voor meer informatie op www.pedicurecentrumheiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5