Gambia... het goede doel Burgemeester lanceert nieuwe Burger van Heiloo Expositie Egmondse kunstenaar en Wereldwinkel INGEZONDEN MEDEDELING Spetterende fashionshow bij Kèk Women Burger van Heiloo ook bij Online-Slager.nl UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2 0 1 i HEILOO - Liesbeth en haar team van Kèk Women presenteren zaterdag 1 oktober de nieuwe collectie. Het wordt een spetterende Fashionshow en deze geven wij wederom aan de overkant op ons vertrouwde adres bij Restaurant Wildschut. Het is een heerlijke middag uit voor onze gasten. Naast inspiratie voor het fall/winter seizoen 2016/2017 krijgen alle gasten een rijk gevulde goodie-bag én deze keer hebben wij een spectaculaire muzikale verassing in petto! Alweer 1,5 jaar KÈK WOMEN by Liesbeth Wat vliegt de tijd! Alweer anderhalf jaar geleden nam Liesbeth het roer over en wat is het leuk! Ik had er zo'n vertrouwen in om met Kèk Women op dezelfde voet door te gaan. We hebben zoveel trouwe vaste klanten die nog steeds graag komen en daarnaast hebben ook veel nieuwe klanten ons gevonden. Dat is heel waardevol en een mooiere bevestiging kunnen we niet krijgen. De collectie bestaat uit kleding en jassen in de maten 34 tot en met 44. De shawls, schoenen, sieraden en tassen maken ons assortiment compleet. Het is geweldig om iemand van top tot teen te kunnen stylen en blij te maken met een nieuwe outfit. We hebben fantastische merken, die ook onderling goed te combineren zijn. Twee voorbeelden: een jurkje van Zenggi combineren wij met een vest van Drykorn, een zijden stretch blou se van Perlu by Eve combineren wij met een leren broek van Oakwood. Lekker vrouwelijk en stoer! Zo kan iedereen voor een unieke set kiezen. Een mooie kwaliteit en een goede pasvorm is voor ons een must! Reserveer voor de Fashionshow! Bel of mail voor kaarten, 072-5090662 of info@kekwomen.nl. HEILOO - De Burger van Heiloo is niet meer weg te denken uit Heiloo. Dit initiatief van Fotostudio IwanBronkhorst.nl, in samenwerking met lokale horeca-ondernemers, ondersteunt Stichting Vrienden van de Vijfhoek bij de aanschaf van een loungebank voor ODC De Vijfhoek. Ook op Online- Slager.nl kunnen we rekenen tijdens de Burger van Heiloo actie. Online- slager.nl verkoopt weliswaar geen complete hamburgermenu's zoals in een restaurant, maar wel de hamburger waarmee je thuis zélf een Burger van Heiloo kunt gaan maken. Opbrengst? Aan het eind van het jaar wordt bekeken hoeveel losse hamburgers er in totaal zijn verkocht en wordt per vijf kilo verkochte hamburgers 1 euro uitgekeerd aan Stichting Vrienden van de Vijfhoek. Een prachtige combi natie: thuis zelf een héérlijke Burger van Heiloo maken én een goed doel steunen! Voor meer informatie over de Burger van Heiloo: www.burgervanheiloo.nl en www.online-slager.nl. HEILOO - De heer Zentveld uit Egmond-Binnen exposeert zijn werk in de bibliotheek in Heiloo. Daarnaast exposeert de Wereldwinkel Heiloo artikelen. De kunstenaar toont in de biblio theek onder andere landschappen van Friesland, stillevens en abstrac- ten. Ook geeft de Wereldwinkel een beeld van dertig jaar Wereldwinkel Heiloo. Al dertig jaar gaat de Wereldwinkel met de tijd mee. Door de jaren heen is de collectie food maar vooral kunstnijverheid flink uitgebreid. Door een goede samenwerking tussen de producenten in de ontwik kelingslanden en de importeurs in Nederland, met input van designers, Wereldwinkels en consumenten, heeft het aanbod van kunstnijver- heidsartikelen en voedingsmidde len een spectaculaire ontwikkeling doorgemaakt. De artikelen, ten- toongesteld in de bibliotheek, geven een goede indruk tot waartoe deze samenwerking leidt. Het enthousi asme, de fantasie, kunstzinnigheid en vakmanschap van de producen ten spat eraf. Een uitgebreidere collectie vindt u in de Wereldwinkel Heiloo aan Stationsweg 105 in Heiloo. De expo sitie is tot 10 oktober (tijdens de openingstijden) te bezoeken in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo. HEILOO - "Ik ben Oliver Sanz Prieto (vijf tien jaar) uit Heiloo. In oktober vertrek ik met nog zeventien andere leerlingen van het Jac. P Thijsse College naar Banjul in Gambia. Daar gaan we op de Mansa Colley Bajang School activiteiten orga niseren voor de schoolgaande kinderen. Deze activiteiten zijn bijvoorbeeld les geven en het organiseren van sport- en spelactiviteiten. Ook gaan we meehelpen met de uitbreiding van een klaslokaal. Daarom zijn we bezig met het inzamelen van geld voor schoolmateriaal (boeken, schriften etc.) en bouwmateriaal voor het klaslokaal (cement, stenen, etc). Ik heb al een bijdrage ontvangen van een aan tal aardige mensen, van de Ter Coulsterkerk, Keer op Keer, GP Groot en de Soroptimisten International, een netwerkorganisatie van vrouwen die zich inzet voor de positieverbete ring van vrouwen en meisjes. Maar misschien zijn er in Heiloo/Limmen nog mensen die mij willen steunen. Daar ben ik zeer blij mee. Meer informatie over Gambia is te verkrijgen via rinawesterhof@gmail.com. Mijn rekening nummer is IBAN NL 90 RABO 012 051 9674 t.n.v. O. Sanz Prieto o.v.v. Gambia Project. Alvast heeeeel erg bedankt voor uw steun!" Oliver Sanz Prieto Aangeleverde foto HEILOO - Burgemeester Hans Romeyn, sponsors en een aantal horeca-ondernemers gaven afge lopen donderdag het startsein voor het vervolg op het initiatief van Fotostudio IwanBronkhorst. nl om met de verkoop van ham burgers het goede doel te steu nen. Dat gebeurde tijdens een lunch bij Herberg Jan. Wat ooit begon tijdens een expositie in de Witte Kerk, als een tijdelijke maar ludieke manier om geld op te halen voor Stichting Vrienden van de Vijfhoek, is uitge groeid tot een smaakmaker die niet meer weg te denken is uit ons dorp. Het concept is eenvoudig: de lokale horeca biedt een hambur ger of hamburgermenu aan op de menukaart. Uiteraard maakt iedere keuken zijn eigen unieke burger. Deze hamburger krijgt het predikaat Burger van Heiloo en wordt voor zien van een hamburgerprikker met het Burger van Heiloo logo. Voor elke verkochte burger komt 1 euro ten goede aan de Stichting Vrienden van de Vijfhoek voor de aanschaf van een nieuwe ergonomische loun- geplek voor de kinderen van ODC De Vijfhoek. Natuurlijk moest de Burger van Heiloo herkenbaar zijn. Dat is vanaf het begin gedaan met de hamburgerprikker, voorzien van het Burger van Heiloo logo, gesponsord en geproduceerd door CiRoPack. Tijdens de lunch werd door de fabrikant bekendgemaakt dat zij de prikkers blijven sponsoren zolang het concept blijft bestaan. De Burger van Heiloo is tot en met 31 december verkrijg baar bij Herberg Jan, Brasserie in 't Groen, Plaza Cinco, Melange7, Steakhouse Os, Cafetaria De Eethoek en bij Onhne-slager.nl. Kijk voor meer informatie op www.burgervanheiloo.nl. Blij met unieke burger. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7