Herfst op je bord bij restaurant Loocatie Voorverkoop IJsbaankaarten 12 M«r% INGEZONDEN MEDEDELING Nieuw: Mekan Döner Heiloo Herfstborrel D66 Heiloo Mazda2 GT-M Line €16.490,- met o.a: 7-inch Multimediasysteem 16-inch lichtmetalen velgen Parkeersensoren achter Met 2.795,- GT-M Line voordeel Mazda3 GT-M Line €24.990,- met o.a: Bi-Xenon koplampen Achteruitrijcamera 18-inch lichtmetalen velgen 'Dark Gunmetal Met €3.250,- GT-M Line voordeel KOM NU NAAR MAZDA De Factorij 5711689 AK Zwaag 10229 - 745219 Nijverheidsstraat 811704 RA Heerhugowaard 1072 - 5715406 www.nazdapierre.nl [J Al ruim 40 jaar uw Mazdadealer voor de Kop van Noord-Holland! UITKIJKPOST 12 OKTOBER 201 HEILOO - Mekan Döner Heiloo opende zaterdag feestelijk haar deuren op een toplocatie aan het Stationsplein dichtbij het station in Heiloo. Het nieuwe afhaalrestaurant biedt Turkse lekkernijen zoals kalfs- en kipdoner, lams-, kip en gehaktspies, hamburgers en cheeseburgers. Ook is bijvoor beeld lamsshoarma verkrijgbaar. Eet u vegetarisch, dan kunt u ook bij de Mekan terecht. Naast het broodje Falafel, kunt u bijvoorbeeld vegetarische kapsalon bestellen, salades en heerlijk vers Turks brood. Heerlijk zijn ook de knoflooksaus, sambal en uiensaus. De Mekan heeft ook alle soorten frisdranken in huis. Jongeren, gezinnen en ouderen weten de weg te vin den en maken het gezellig bij Mekan Döner Heiloo. Mekan Döner Heiloo is sinds 2005 een begrip in de regio Uitgeest, Limmen en Heiloo. Eigenaar Mehmet Kaya: "Na elf jaar met veel plezier gewerkt te hebben in Castricum, Uitgeest en recentelijk in Krommenie, was de tijd rijp om een nieuwe uitdaging aan te gaan. De nieuwste Mekan met een aangepast logo gaat nu verder in Heiloo en Uitgeest. De locatie is Castricum is verkocht en wordt voortgezet door de oud-vennoot. Mensencontact, vriendelijkheid, eerlijkheid, hard werken en open staan voor kritiek en vernieuwing zijn de sleutelwoorden voor ons succes. We hebben het doel om onze klanten van dienst te zijn. Niet het geld, maar het vertrouwen is voor ons het allerbelangrijkst. Mekan, is het warme huis in de regio. Mekan, the place you want to be!" Mekan Döner Heiloo is zeven dagen in de week geopend. Zie ook www. mekan.eu. HEILOO - D66 Heiloo houdt zondag 16 oktober tussen 16.00 en 18.00 uur haar herfstborrel bij Herberg Jan. Leden en geïnteres seerden kunnen hier op informele wijze met elkaar, de fractie en het bestuur kennismaken. Er is gelegenheid voor het stellen van vragen over de lokale politiek en de afdeling. Wij bieden een borrelhapje aan, drankjes zijn voor eigen rekening. Tot ziens bij Herberg Jan! Zie ook www.d66. heiloo.nl. HEILOO - Kom genieten van de herfst op zondag 23 oktober! Restaurant Loocatie nodigt u uit voor een frisse herfstwande- ling in het Heilooërbos met aan sluitend een bijzondere 3-gan- gen lunch. De gasten verzamelen zich om 11.30 uur in restaurant Loocatie voor een kopje koffie met herfst petit four. Om 12.00 uur start de natuurwandeling onder leiding van twee natuurgidsen in het prachtige Heilooërbos. Zij vertellen u van alles over de natuur en de geschiede nis van dit mooie stukje Heiloo. De herfstkleuren zijn adembenemend en er zijn veel verschillende soor ten paddenstoelen te bewonderen. Aansluitend om 13.30 uur geniet u van herfst op uw bord! Hans Kok en Sam Piscaer koken voor de gasten een heerlijke 3-gan- gen herfstlunch voor 23,50 euro per persoon. Ingrid Kaatee heeft mooie Kom genieten van een prachtige herfstlunch! Aangeleverde foto HEILOO - De kaartverkopers van IJsbaan Heiloo komen de komende weken weer aan de deur bij iedereen die het voor bije seizoen een seizoenkaart heeft gekocht. Helaas lukte het ook dit jaar niet om de baan open te stellen, zegt voorzitter W.R. Peereboom van IJsbaan Heiloo. "Veel kaarthouders hebben daarom gebruikgemaakt van de mogelijkheid om kosteloos te schaatsen op De Meent. Zo is uw kaart toch nog geld waard. Dit blijft zo. Al hopen we dit jaar op een mooie schaatswinter. De kaart kost in de voorverkoop nog steeds 5 euro. Onze loper komt bij u langs en het is fijn als u het geld voor de kaart(en) klaarlegt. Wij rekenen op uw medewerking." bijpassende wijnen klaarstaan voor de liefhebber. Ook als het regent gaat de wandeling gewoon door. Neemt u dan laarzen en een paraplu mee! Reserveren voor 'herfst op je bord' kan via loo- catie.nl of bel even naar 072 533 33 52. U kunt de lunch ook zonder de wandeling reserveren. MAZDA GT-M LINE Mazda2 vanaf 14.890,-. Mazda3 vanaf 20.490,-. Gecombineerd verbruik Mazda2: van 3,4 tot 4,9 liter per 100 km van 20,4 tot 29,4 km per liter CO2-uitstoot van 89 tot 115 g/km. Gecombineerd verbruik Mazda3: van 3,8 tot 5,8 liter per 100 km van 26,3 tot 17,2 km per liter CO2-uitstoot van 99 tot 135 g/km. Prijzen inclusief BPM en BTW en exclusief kosten rijklaar maken en metallic/mica lak. De Mazda2/Mazda3 GT-M Line is in een gelimiteerde oplage verkrijgbaar, uitvoering is leverbaar zolang de voorraad strekt. Overige consumenten acties niet mogelijk i.c.m. het GT-M Line aanbod. Aanbieding geldig tot 31 oktober 2016. Zie voor kosten en voorwaarden: www.nazda.nl. Prijswijzigingen voorbehouden. Afgebeeld model kan afwijken van de daadwerkelijke specificaties.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12