Geslaagd in Zwembad Loos Zusjes De Witte in het zonnetje SPORT 13 Gezonde activiteiten kalender Gezond leven is... sportief bezig zijn en bewust eten Jauke Meijne, Jurre van der Putten, Chen Schurer, Sanad Souissi, Lily Wood, Martha van den Broek- Eisinga, Atal Lalpourwal, Francisca Mathies. Obs Meander 072 - 53 399 35 info. meander@isobscholen. nl voorbad' Karen Stevenson Nederlands kampioen judo AZ/Foresters geniet in Olympisch Stadion www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 12 OKTOBER 201 Met topsporters op de foto Foto: Stip Fotografie HEILOO - Het nieuwe afzwem seizoen van zwembad Loos in Heiloo startte zaterdagmorgen 1 oktober met het A-, B- en C- diploma. Hiervoor kwamen bijna veertig leerlingen naar zwembad De Beeck in Bergen. De kinderen zwommen de ver plichte banen en vaardigheden in een vlot tempo. Alle leeftijden lie ten zien dat er in de vakantie vooral geoefend was op het duiken en onderwater zwemmen. Iedereen kon dan ook gefeliciteerd wor den met zijn of haar diploma. De geslaagden zijn: Diploma A: Jelle van Baar, Felix Beentjes, Scott Hanck, Mees Kalter, Fenna van der Kolk, Diploma B: Pippa van Beek, Steyn Bijleveld, Lynn Broekstra, Daragh van den Brug, Lieke Bruin, Ella Bus, Yara Hoff, Rosa van Kimmenaede, Julia Komen, Linde Kuitenbrouwer, Sofie Möller, Loek Niekoop, Lars Rotteveel, Lara Serbassi, Joyce Smit, Friso Tervoort, Lotje Valkering, Stijn Weijers. Diploma C: Tygo Huls, Ellemieke Jurrius, Lucas Koppes, Lynn Laks, Mike Peperkamp, Jorne Reitsma, Jaeden Tetaz. Allemaal van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Een bijzonder moment. Laura en Lisanne de Witte zijn woensdagavond bij AV Trias gehuldigd. De twee zusjes werden geëerd voor hun deelname aan de Olympische Spelen in Rio. Tijdens de huldiging op de atle tiekbaan, de thuisbaan van de zus jes, werden ze toegesproken door de voorzitster van Trias, Jocelyne Tophoff. Tijdens haar toespraak vertelde zij trots te zijn op de zusjes en het zeer knap te vinden welke tijd zij hebben neergezet in Rio. Omgerekend liepen zij vierhonderd meter in tweeënvijftig seconden. Ook wethouder Rob Opdam feli citeerde bij Trias Laura en Lisanne met hun prestatie. Tevens zei de wethouder dat zij een voorbeeld zijn voor de atletiekjeugd in Heiloo. Daarna onthulden Laura en Lisanne een bord, geplaatst naast de atle tiekbaan met daarop de vermelding van hun deelname in Rio. Tevens staat er van beiden een prachtige actiefoto op, die gemaakt is tijdens de Olympische Spelen. Er wachtte de zusjes nog een verrassing. Rob van der Wal van CiRoPack bv stelde een VW-Up ter beschikking aan de dames in de kleur van zijn bedrijf. Daarmee kunnen Laura en Lisanne de komende vier jaar naar diverse wedstrijden rijden die ze uiteindelijk moeten leiden naar de Olympische Spelen van 2020. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Tijdens het Nederlands Kampioenschap judo, dat dit weekend werd gehouden, legde Karen Stevenson beslag op het goud in de klasse tot 78 kilogram. In de voorrondes werd eenvoudig gewonnen van Iris Benjamins en Sabine Wolsink. Beide partijen werden ruim binnen de speeltijd gewonnen. In de finale scoorde Karen met een schouderworp al na een halve minuut een wazari tegen Larissa Groenwold. De partij werd daarna netjes uitgespeeld zonder dat de overwinning in gevaar kwam. Hiermee sleept Karen haar tweede NK-titel bij de senioren in de wacht. Daarmee kan zij binnenkort vanuit de Judobond een bijzondere promotie tegemoet zien. Karen als tweede van links op het podium. Foto: Fred Stevenson HEILOO - Een delegatie Walking Football spelers van De Foresters kwam vrijdag 7 oktober uit voor AZ Alkmaar tijdens het Eredivisie Jubileum (zestig jaar) Old Stars toernooi. Op het heilige gras van het Olympisch Stadion werd zeer verdienstelijk gevoetbald tegen Feyenoord, Vitesse, Sparta Rotterdam, Excelsior en Heracles Almelo. Benieuwd naar de belevenissen van deze Heilooërs? Er staan verslagen en mooie foto's op Facebook en op de websites van onder meer Uitkijkpost en De Foresters. Deelname aan Walking Football - op de vrijdagavond - is gratis. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Koen de Jong via telefoonnummer 06-51968367 of bel Cor Zwart, telefoon: 06-24546089. Aangeleverde foto Op Obs Meander komt dit structureel aan de orde gedurende de hele basisschooltijd. Afgelopen week deden zij mee met de Gezonde Pauzehap. Elke dag kregen de kinderen een gezond tus sendoortje: tomaat en mozzarella, komkommer met een yoghurt- dip... en op de vrijdag namen ze zelf iets lekkers mee! Dat er de volgende week een flink aantal jarigen in een groep zijn en de trak taties niet altijd even gezond, zorgt voor de juiste balans. Zolang we ons er maar bewust van zijn. Ook is er veel aandacht voor sport op Meander. Schoolvoetbal, -volleybal en -basketbalwedstrijden, maar ook lessen via Sport@ School. Samen sporten is belangrijk en leuk, daarom is het ook een goed idee voor Meander om aan Appeltje-Eitje deel te nemen. Dat wat wij vanzelfsprekend vinden, mag bes, eens extra onder de aandacht komen! Donderdag 13 oktober Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Dinsdag 18 oktober Sportspektakel 4 - 12 jaar, sporthal Vennewater 9.30 - 16.30 uur, Buurtsportcoach Heiloo (www.sportinheiloo.nl)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13