Vitalis Emotionele Jaap Hoogland geridderd Nieuw: Care for Hair in Het Hoekstuk Verzekeraar Nh1816 verblijdt 'Bewegen voor Ouderen' BEDRIJF BELICHT 5 Individuele coaching UITKIJKPOST 1 2 OKTOBER 201 6 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Massagepraktijk en/of Personal Coaching, Dom Huybenlaan 6, Egmond-Binnen Massagepraktijk: Bernadette Gyecsek 06-15219400 www.massagepraktijkvitalis.nl Op afspraak: maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tot 13.00 uur Coaching: Ernst Kramer 06-55773775 Massagepraktijk Vitalis is na een aantal jaren verhuisd van Heiloo naar Egmond-Binnen. Op 14 oktober opent de geheel vernieuwde praktijk haar deuren op een mooie, rustige locatie vlakbij de Sint- Adelbertabdij. Naast de vakkundige massages van Bernadette Gyecsek is ook de coachingpraktijk van partner Ernst Kramer op deze plek te vinden. Beiden hebben jarenlange ervaring in hun vak gebied en kunnen vanuit de nieuwe praktijk hun krachten bundelen door het aanbieden van sessies die lichamelijk en geestelijk welzijn combineren. Coaching, massage of een combinatie Zowel Bernadette als Ernst weten uit ervaring dat de cliënten die zij onaf hankelijk van elkaar in hun praktijk zien, vaak gebaat zouden zijn bij een combinatie van de twee disciplines massage en coaching. Zo komt tijdens een massage veelal een gesprek naar voren over iemands situatie en/of knelpunten in het leven die de fysieke spanning wellicht veroorzaken. In zo'n geval zou een coachingtraject iemand verder kunnen helpen. Andersom ziet Ernst dat de personen die hij coacht soms ook last hebben van fysieke spanningsklachten. Voor iemand die bijvoorbeeld een verande ring in de privésituatie doormaakt of leert omgaan met een burnout, is een ontspanningsmassage meer dan welkom. Bernadette: "We kijken naar de mens als geheel. Wat heeft iemand nodig? Daarom is het fijn dat we vanaf nu onze klanten beide mogelijkheden kunnen bieden. Iemand kan uiteraard nog steeds alleen voor een massage komen of voor een coachingtraject. Maar als iemand dat wenst en wij de behoefte signaleren, dan is juist de combinatie fijn en waardevol." Welness- en ontspanningsmassage De van origine Hongaarse Bernadette Gyecsek (42) volgde onder meer een opleiding tot masseur in Zwitserland. Ze woont inmiddels veertien jaar in Nederland en volgde na haar opleiding cursussen om haar kennis te verbre den en nog meer bij te kunnen dragen aan het welzijn van anderen. Vijf jaar geleden startte ze haar eigen massagepraktijk Vitalis in Heiloo. Bernadette: "Ik maak gebruik van oosterse massagetechnieken, waarbij een meer holis tische benadering wordt gezocht en het lichaam en organisme als geheel wordt behandeld. Door bijvoorbeeld massage van de energiebanen, de zogenaamde meridianen, die verantwoordelijk zijn voor de vrije doorstro ming van energie in ons lichaam, wordt de verwijdering van afvalstoffen in het lichaam gestimuleerd en het immuunsysteem in zijn werking onder steund. Bij elke massage ervaar ik hoezeer wij allen gebaat zijn bij de posi tieve effecten van momenten van totale ontspanning." Er is keuze uit ont spanningsmassage, kruidenstempel, meridiaan- en lotusmassage, cupping en stoelmassage. Op de website staat meer uitleg over deze verschillende technieken. Ernst Kramer (54) is senior consultant en coach. Hij werkt als zelfstandige bij bedrijven en is tevens personal coach. Hij woonde en werkte veertien jaar lang in Zuid-Frankrijk waar hij onder andere vijf jaar Mental coach was van topsporters en een NLP trainingsinstituut runde. Hij is zelf inter nationaal gecertificeerd NLP trainer en verdiepte zich in vele andere coa- chingmethoden en -technieken, waaronder Enneagram en Transactionele Analyse. Inmiddels is hij alweer lange tijd in Nederland en coacht hij, naast zijn werk in het bedrijfsleven, binnen Vitalis mensen privé. Ernst: "Mijn inte resse en passie is alles wat met persoonlijkheid en de menselijke geest te maken heeft. Met een systematische benadering breng ik de relatie tussen gedrag, voelen en denken in kaart. Daarbij is een holistische benadering, het bezien van de mens als geheel, het uitgangspunt." Coaching helpt om een nieuw evenwicht te vinden na verandering in werk of privé of andere obsta kels die zich in ieders leven aandienen. HEILOO - Jaap Hoogland uit Heiloo is zaterdag in de Grote Sint Laurenskerk in Alkmaar geridderd. Jaap ontving van bur- geme ester Piet Bruinooge tij - dens de herdenkingsdienst van 8 oktober het lintje. Jaap, duide lijk geëmotioneerd, is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje- Nassau. De datum van de uitreiking is niet geheel toevallig. Jaap Hoogland zet zich al sinds 2008 in voor de 8 October Vereeniging Alkmaar Ontzet. Eerst als algemeen bestuurslid en later als penning meester. Daarnaast organiseerde hij als bestuurslid 'Muziek' de muzikale activiteiten tijdens Alkmaar Ontzet. Tevens was Jaap Hoogland voorzit ter van de sponsorcommissie. Jaap heeft in mei 2016 afscheid genomen vanwege het bereiken van de statu taire leeftijdsgrens. Nadat burgemeester Piet Bruinooge burgemeester Hans Romeyn had bedankt dat hij Jaap Hoogland het lintje mocht opspel den - Jaap is tenslotte inwoner van Heiloo - gaf hij aan wat Jaap Hoogland allemaal voor de maat schappij betekend heeft. Jaap was jarenlang onder andere penning meester van de Stichting Grote Sint Laurenskerk. Ook zwem- en water- polovereniging DAW mocht van zijn expertise gebruikmaken. Natuurlijk wist Jaap Hoogland niets van wat hem te wachten stond. Andere sponsoren hebben hem naar de kerk gelokt. Samen met zijn vrouw die in het complot zat. Toen Jaap al lang in de kerk zat, namen Waardering voor Jaap Hoogland. de andere familieleden achter in de kerk plaats zonder gezien te worden door Jaap. Dochter Anje vertelde dat de hele familie heel trots is op haar vader. Zaterdagmiddag was er nog een surpriseparty georgani seerd waar alle familieleden bij aan wezig waren. Tekst: Yvonne van Stiphout Foto: Stip Fotografie HEILOO - Care for Hair (CFH) opent zaterdag 15 oktober haar deuren in Winkelcentrum Het Hoekstuk in Heiloo. De kapsa lon biedt een luxe haarervaring voor een betaalbare prijs. Het team weet alles over de laatste trends en kniptechnieken, zodat ze uw haar elk bezoek weer fan tastisch kunnen knippen, kleu ren en stylen. Om de klant zo goed mogelijk van dienst te zijn, kent CFH ruime openingstijden. De kapsalon is van maandag tot en met zaterdag geopend, waarbij de kapsalon op vrijdagavond zelfs tot 21.00 uur geopend is. U kunt de hele dag zon der afspraak binnenlopen, waarbij in de ochtenden tevens op afspraak wordt gewerkt. U kunt altijd een afspraak maken. Dit kan telefo nisch onder openingstijden via 072- 5334010 of 24/7 via de handige on line tool op de website. Stap gerust eens binnen voor een advies. Voor meer informatie over Care for Hair en onze openingstijden kunt u kij ken op www.careforhair.nl. HEILOO - De Heilooër voetbal vereniging De Foresters en de Stichting Welzijn Heiloo - die onlangs afspraken maakten over een nauwe samenwerking op het gebied van de Ouderensport - zijn door de verzekeringsmaat schappij Nh1816 verblijd met een prachtige financiële stimu lans. Namens deze tweehonderd jaar geleden in Oudkarspel opgerichte verzekeraar kwam Aron Harsveld een cheque van ruim 20.000 euro overhandigen. De promotors van het 'Bewegen voor Ouderen' toon den zich helemaal in hun nopjes. De samenwerking van Foresters en Welzijn Heiloo heeft al vruchten afgeworpen in de vorm van de suc cesvolle introductie van het Walking Football. Op vrijdagavond beoe fent een groep dames en heren van 55-plus deze nieuwe voetbalvorm op het Foresters-terrein. Walking Football wordt in wandeltempo op een kwart veld gespeeld. Slidings zijn niet toegestaan en de bal mag niet boven heuphoogte komen. Op deze manier kun je doorgaan met actief voetballen en bewijzen dat je je voetbalstreken nog niet bent ver leerd. Zo kun je een leven lang van voetbal blijven genieten. Voetbal hoeft niet altijd snel te gaan, luidt het motto. Ernst Kramer en Bernadette Gyecsek. Tekst en foto: Natalie Bottemanne HAIR Aangeleverde foto TCJ& pijnt Heiloo. Marian van Dam en Wanda Vasbinder van Welzijn Heiloo en Koen de Jong en Arnt Blei van De Foresters. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5