Kom bij Pauw recreatie in de stemming voor vakantieseizoen 2017 Zaterdag 29 oktober: interieuradviesdag bij Rozing Wonen Dromen I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Happy Halloween in Winkelcentrum Middenwaard Versgebrande koffie van dorpsbranderij Putter... een streling voor de tong! - Mels Schoenmode: heerlijke herfst HEERHUGOWAARD - Winkelcentrum Middenwaard in Heerhugowaard is de komende weken in de ban van Halloween en viert dat het gehele weekend van zaterdag 29 en zondag 30 oktober. Het winkelcentrum heeft een aantal spookachtig leuke activiteiten gepland staan. Zo kunnen kinde ren op zaterdag 29 augustus Halloweenpompoenen maken en versieren. Daarnaast kunnen zij een gratis, griezelige, groene suikerspin ophalentenminste als ze durven. Zondag 30 oktober kunnen kinderen zich laten schminken als Halloween-engerd en vervolgens deelnemen aan een griezelige fotoshoot met een professionele fotograaf. De activiteiten vinden zaterdag 29 oktober plaats van 10.00 tot 16.00 uur en zondag 30 oktober van 12.00 tot 16.00 uur. Locatie: Riethoffplein in winkelcen trum Middenwaard. Meer informatie is te vinden op www.middenwaard.nl. Aangeleverde foto Kampeervoorpret voor 2017. Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Wat is er leuker dan je outfit helemaal compleet te maken met een paar leuke laarzen? En we hebben er nogal wat staan dit najaar. Hou je van apart en kleurig, dan zijn de laarsjes van Laura Vita het helemaal voor jou. Een unieke collectie die bijna nergens anders wordt aangeboden. Ook van Gabor, bekend om zijn goede pasvorm en zijn ver schillende breedtematen, staat weer een grote collectie in onze winkel. Mooie laarsjes met goede hakken en een grote collectie sneakers. Drie daarvan met een speciale zool voor klachten zoals hielspoor. Natuurlijk heb je als basisschoen een goede sneaker nodig. Gelukkig kan deze ook rustig onder een leuke jurk gedragen worden. Vooral als deze een mooie luxe uitstraling hebben zoals die van Gabor. Nieuw dit najaar is het merk Melvin Hamilton met luxe handgemaakte herenschoenen uit Duitsland. Dus ook nog eens met een goede pasvorm. Ook hiermee zijn we weer de enige in Nederland. Ontdekt in Milaan en dit seizoen voor het eerst in de winkel. Er is dus weer heel veel om te bekijken en natuurlijk ook om te passen. We hopen je snel weer te zien in Egmond aan Zee. Tijdens een persoonlijk interieur advies van vijfenveertig minuten (waarvoor je je vooraf dient aan te melden) kun je al je persoonlijke interieurwensen kenbaar maken en word je door een topstylist voor zien van een inspirerend advies. Na afloop ontvang je een handige 'style- guide' met jouw favoriete materi alen waarmee je direct aan de slag kunt. Het advies (inclusief style- guide) krijg je van Rozing Wonen Dromen cadeau! Ga voor meer informatie en aan melding naar www.rozing.nl of loop even binnen. Rozing Wonen Dromen. Westerweg 261 in Heiloo. Kom langs voor een inspirerend interieuradvies. Aangeleverde foto HEERHUGOWAARD - Met een fijne vakantie en een prach tige nazomer nog vers in het geheugen, zijn de meeste kam peermiddelen inmiddels weer opgeborgen; de caravans in de stalling en de tenten op zolder. Om alvast in de stemming te raken voor het volgende kam- peerseizoen, organiseert Pauw recreatie het weekend van 22 en 23 oktober een gezellige 'Introductie-show 2017'. Hier is van alles te zien en te bele ven op kampeergebied. De aller nieuwste modellen van de caravan- merken Fendt, Eriba en Adria zijn te bezichtigen en ook bij de (voor) tent-collecties is er veel nieuws te zien. Daarnaast hangen de Pauw shops sinds kort weer vol met de nieuwste herfst- en wintercollecties kleding. Met merken als The North Face, Mammut, Spider, Schoffel, Protest, Lutha, Jack Wolfskin en Fjallraven, is zowel het sportieve als ook het casual segment goed vertegenwoordigd. Twee dagen lang kijken en shoppen in een gezel lige vakantiesfeer, u bent van harte welkom! UITGEEST - Bakkerij Putter in Uitgeest heeft een eigen koffiebranderij, dus u bent verzekerd van de allerlekkerste koffie; verser en intenser kan het niet. Het is eerlijke koffie van verantwoorde duurzame kwaliteit, stevig en krachtig van smaak en vol van aroma. In een land waar zoveel koffie wordt gedronken als het onze, mag je best kritisch zijn over de kwaliteit en smaak. Met die gedachte is de Dorpsbranderij Putter ontstaan. Kom zelf de verschillende soorten koffie proeven in het gezellige koffiehoekje, selecteer uw eigen smaak en ervaar de verrassende belevenis die een dagelijks kopje koffie tot iets bijzonders maakt. En als u het proces zelf wilt meemaken, dan bent u van harte wel kom op vrijdag en zaterdag als bakker Willem Putter aan het branden is. Hij kan u er alles over vertellen. Dorpsbranderij Putter is te vinden aan de Middelweg 113 in Uitgeest. HEILOO - Woonwinkel Rozing Wonen Dromen organi seert zaterdag 29 oktober de Inspiration Tour interieurad viesdag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 17