Dojo 't Loo verstevigt koppositie in de West-Friese Judo jeugdcompetitie Gevraagd: steun voor motorsponsorrit Beide GTH teams trampolinespringen behalen goud Buurtsportcoach: ontroerd... Uitkiika* Gezonde activiteiten kalender Irma en Willem klaar voor de start. sport 25 Buurtsportcoach Heiloo Pascale de Hoogh p.dehoogh@alkmaarsport.nl www.sportinheiloo.nl www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo Kroon, Bas de Laleijne, Mats Kroon en Hu An Tan. In de eerste wedstrijd tegen Hensbroek wonnen Sofie, Sven, Floris, Kars, Bas, Hu An en Mats hun partij en zo werd met 14-4 ruimschoots gewonnen. De tweede partij was tegen Ryu Kensu en dat was een zenuwslopende wedstrijd. Roan won de eerste partij, hierna kon Jesse helaas niet winnen. Job won de partij erna wel. Vervolgens kon ook Lex zijn partij niet winnen. Stan en Jonne wonnen hun partij, maar Bas en Hu An lieten zich door hun tegenstander verrassen en zo stond het 8-8 met nog een wedstrijd te gaan. Mats won keurig de laatste partij waarmee de winst 10-8 toch nog veilig werd gesteld. De laatste partij, was tegen Yamaguchi die voor een aantal gewichten geen judoka's hadden. Roan, Sofie, Sven, Floris, Kars, Bas, Hu An en Mats wonnen hun par tij en zo werd met maar liefst 16-2 gewonnen. De koppositie in de tweede klas se is hiermee verder verstevigd. In deze ronde waren Lex Gast en Floris van Groen voor het eerst onderdeel van het team, waarmee een nog stevigere basis is gelegd voor de volgende rondes. En nu van alle teams in deze klasse al een keer is gewonnen, biedt dat mooie voor uitzichten voor een eventueel kam pioenschap. Op www.dojotloo.nl is een uitgebreid fotoverslag te zien. HEILOO - Zondag 15 oktober werd bij Dojo 't Loo in Heiloo de tweede ronde van de West- Friese Judo Jeugd competitie gedraaid. Na de flitsende start met volle winst in de eerste ronde van de competitie in de tweede klasse, moest Dojo 't Loo ook nu weer tegen drie teams strijden. In het team stonden Roan Krom, Sofie Oosterink, Jesse Molen, Job Kroon, Sven Witjes, Lex Gast, Sija Coolegem, Floris van Groen, Stan de Laleijne, Jonne Coolegem, Kars Debutant Floris van Groen scoort een prachtige ippon Foto: Fred Stevenson HEILOO - Heilooërs reden op 25 september mee in de Distinguished Gentlemans Ride 2016. Dit waren Rene, Steven en Ed met zijn zoon Ruben. De Gentlemans Ride (DGR) is een wereldwijde sponsorrit op bij zondere motoren die op dezelfde dag wordt gereden. Geregistreerde rijders kunnen gesponsord worden. Dat kan nog tot 31 oktober. Het geld gaat naar prostaatkankeronderzoek en de Movember-beweging voor meer aandacht voor het hoge aantal suïcides bij mannen. Ga naar www.gentlemansride. com/rider/carvervanSteven voor meer informatie. Uw steun wordt zeer gewaardeerd. Donderdag 20 oktober Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Iedere dinsdag: Run yoga-workout 9.30 - 11.00 uur, The Yoga Company (www.theyogacompany.nl) HEILOO/AMSTERDAM - Tijdens de eerste teamwedstrijd tram polinespringen deden twee teams van GTH mee, een team in de E-klasse en een team in de D-klasse. Het E-team met Elise, Julie, Feliene en Britt begonnen met de verplichte oefening. Elise sprong een keurige oefening en behaalde 23.4. Na deze oefening moesten de meiden twee keuzeoefeningen springen, Julie zette een mooie eerste keuzeoefening neer; 23.8. De oefeningen werden goed uitge sprongen door de meiden, tijdens de laatste keuzeoefening sprongen zowel Feliene als Britt een superoe fening! De meiden van de D-klasse (Silke, Mila, Brechtje, Milenka en Mila) sprongen gelijktijdig hun wedstrijd. Er werd gestart met een sterk rondje verplichte oefeningen, Milenka sprong netjes en behaalde een 7.4 gemiddeld. De namen van links naar rechts. Achter: Brechtje, Julie en Mila. Midden: Silke en Mila. Voor: Elise, Britt en Feliene. Niet op de foto Milenka. Aangeleverde foto Brechtje sprong een mooie eerste keuzeoefening, met voor het eerst een moeilijkheid van 4.1. Ook Mila Heiloo sprong haar oefening keurig uit en behaalde een 7.1 gemiddeld. In de laatste ronde keuzeoefeningen knalden de vijf meiden. Zowel Silke (26.1) als Mila Limmen (25.6) zetten een sterke oefening neer. In het eindklasse ment namen beide teams het goud in ontvangst. Op 29 oktober staat de tweede teamwedstrijd in de agenda, de teams proberen dan weer zo goed mogelijk te springen. Meer info is te vinden op www.gth-heiloo.nl. 19 OKTOBER 2016 Dagelijks kom ik heel veel lieve en mooie mensen tegen. Allemaal met hun redenen om te willen sporten. Zo werden er vorig jaar twee broertjes aangemeld voor het sportprogramma Sporthero (multidisci plinair sportprogramma voor kinderen met (dreigend) overgewicht). Twee echte Sportheroes; stoer, tikkeltje onwennig en onzeker maar vol energie. Vlak voor het einde van Sporthero heeft de oudste van de twee de keuze gemaakt om met rugby te starten. Heel gaaf! Met de geluks-voetbalschoenen van mijn zoon heeft hij de eerste trainin gen en wedstrijden meegedaan. Van de week stond hij bij mij voor de deur. In zijn stoere rugby outfit met nieuwe super vette geluks-rug- byschoenen! Ik krijg een mooie bos bloemen als dank voor het lenen van de voetbalschoenen, maar ik moet ze eigenlijk aan hem en zijn broertje geven. Bedankt lieve jongens! Bedankt voor het open stellen van jezelf, het zijn wie je bent en jul lie vertrouwen Sporthero! Ik in vind jullie heroes. SUPER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 23