ZORG&WELZIJ r M V A Forte Ben jij nieuwsgierig naar werken via de flexpool? Vijfhoek Bij De Zorgcirkel werken in een stijl die bij jou past 5 jaar Huidzorg Heiloo O "XC Drie keer €795,- voor goede doelen in Heiloo Welkom Hulp nodig bij de afwikkeling van een nalatenschap? i Nalatenschapscoach Hans Rietbroek vrienden van de De Zorgcirkel HLt j Kinderopvang Kinderdagverblijven Buitenschoolse opvang Peuterspeelzalen Meer informatie? www.fortekinderopvang.nl of 0251-658058 Jij geeft aan wanneer je beschikbaar bent. Wij hebben diensten voor jou op één van de afdelingen of thuiszorgteams binnen de regio. Je mag ook aangeven welke diensten je wilt werken. Jij bent van belangrijke waarde voor het borgen van continuïteit en kwaliteit van zorg aan onze cliënten. Onmisbaar dus! Solliciteren doe je via www.zorgcirkel.com/werken-bij/ vacatures 088 - 55 99 500 vragenoverflex@zorgcirkel.com WWW.ZORCCIRKEL.COM fl De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Marlies Geldof Als zorgstudent, verzorgende IG of (wijk)verpleegkundige vind je bij De Zorgcirkel een diversiteit aan werkmoge- lijkheden. Je kunt werken in de thuiszorg of in een van de locaties of een combina tie hiervan. Werken vanuit een rooster of vanuit een flexpool, dat kan allemaal bij De Zorgcirkel. Het biedt jou afwisseling en volop ontwik- kelmogelijkheden. Ben je flexibel en kun je alle diensten werken? Of zit je nu in een levensfase waardoor je alleen vanuit jouw be schikbaarheid kan werken? Werken combineren met le ren of zorgtaken is mogelijk. We denken graag met je mee wat voor jou de beste plek in onze organisatie kan zijn. Ben je nieuwsgierig gewor den naar de mogelijkheden? Je kunt bellen met Team- coach Joost Lammerts. Joost is te bereiken via 088 559 95 00. Of stel je vraag via de mail: vragenoverflex @zorgcirkel.com. We ontmoeten je graag! HEILOO - Marlies Geldof opende bijna vijf jaar geleden haar praktijk voor huid therapie en laserontharing 'Huidzorg Heiloo' in gezond heidscentrum de Strandwal op het mooie Willibrorduster- rein. In deze periode bleek duidelijk dat er grote vraag is naar huidtherapeutische behandelingen. De medische insteek van de huidtherapeut is iets waar mensen vaak naar op zoek zijn. Het is prachtig te zien hoe patiën ten hun zelfvertrouwen terug kunnen krijgen door bijvoor beeld een acnebehandeling of ontharingslaserbehande- ling in het gezicht. Marlies heeft onlangs het aanbod uitgebreid met permanente make-upbehandelingen en op zaterdag 5 november organiseert Huidzorg Heiloo weer een vaatlaserdag. Heeft u vragen over uw huid of de behandelingen bij Huidzorg Heiloo? Kom dan gerust eens langs voor een gratis en vrij blijvend consult. Marlies legt u tijdens zo'n gesprek graag uit wat de mogelijkheden zijn en of u recht heeft op vergoe ding. Zie voor meer informa tie www.huidzorgheiloo.nl of bel met 072-5334759. HEILOO - IJssalon Di Fiorentina bestond in mei 2016 vijf jaar. Dit jubileum werd groots gevierd met vele activiteiten. De ijssalon verkocht onder andere stempelkaarten, waarvan een bedrag is gedoneerd aan de Stichting Vrienden van De Vijf hoek, het Beestenboetje en aan Buurtbus Heiloo! Zondag 25 september werd de donatie feestelijk in ontvangst genomen door de vertegenwoordigers van de goede doelen. Een van de cheques van 795 euro was bestemd voor de Stichting Vrienden van De Vijfhoek voor de aanschaf van een nieuwe ergonomische loungeplek voor de kinderen van ODC De Vijfhoek. Hierbij bedankt de Stichting Ed van Baar en zijn team van Di Fiorentina voor de sympathieke actie en de ge weldige bijdrage. "En top dat er ook nog een bedrag ging naar Rein Pastoor voor zijn prestatie met de Kikarun! Op naar het tienjarig jubileum!" Voor meer informatie bezoekt u de site www.vriendenvandevijfhoek.nl. SUUS LICHAAMSTHERAPIE Workshop: Leer je lijf beter kennen! Tijdens open dag 6 november 13 uur, -r- Oude parklaan 111 te Castricum Slapeloosheid? Bijholte ontsteking? Gratis toegang Aanmelden gewenst zie suuslichaamstherapie.com 1 J Nalatenschapscoaching helpt u verder: persoonlijke begeleiding en ondersteuning van erfgenamen en executeurs. www.hansrietbroek.nl info@hansrietbroek.nl 072 505 51 35 De stichting Vrienden van De Vijfhoek heeft de ANBI status, dus dat zit belastingtechnisch helemaal goed. www.vriendenvandevijfhoek.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9