Jasper Oudshoorn pakt derde plaats bij NK Alpineskiën Geslaagden zwembad Loos Gezonde activiteiten kalender Gezond leven is... het beste uit jezelf halen Keezen en klaverjassen HZV 1 - Hovocubo NK. -4.S WWfM Ook Os Steakhouse sponsor van De Foresters www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo AKERSLOOT - Zaterdag 12 november is café De Vriendschap in Akersloot weer het domein voor klaverjassers en keezers. Deze avond is er zowel een keezdrive als een klaverjasdrive. De inschrijving voor het keezen gaat via www.keezbord.nl of via 0251-312866. De aanvangstijd voor de Keezdrive is 19.30 uur en het klaverjassen start een halfuurtje later om 20.00 uur. Voor deze drive kan men zich opgeven via 0251-312866. Een prachtige prijzentafel met onder andere paling, koffers, Senseo, fruitmanden en mixers staat klaar. Daarnaast is er een superverloting met schitterende prijzen. HEILOO - HZV speelde dit weekend tegen Hovocubo en eindigde gelijk. HZV kwam terug van 0-3 naar 4-3 via een goal van Melle Kruit. Toch laat HZV weer een voorsprong glippen: 4-4 was de einduitslag. Mom in Balance Petra Zomerdijk www.mominbalance.nl T. 06-50217541 HEILOO - Afgelopen zaterdag vond in SnowWorld Landgraaf ri'i'll de zesde editie van het Lotto NK V JH alpineskiën indoor plaats. Hierbij strijdt de Nederlandse ski-top op het onderdeel slalom op de 500 meter lange indoorpiste. r» \.i.'1 Zowel de jeugd-, junioren- als seni- -*■ orenskiërs kwamen in actie. Jasper jL (11 jaar), uitkomend voor Ski Racing Heemskerk in de categorie Aspiranten, startte die ochtend met wFf/ de belangrijke nationale Kidscup wedstrijd. Met twee snelle slalom runs lukte het hem om de winnende eindtijd neer te zetten en als eer- - lï M| ste te eindigen. Met deze overwin- g, ning kwalificeerde hij zich tevens l UM om aansluitend deel te nemen aan 1 het NK alpine skiën voor de jeugd I onder de 12. Tijdens deze spannen- de finalerun behaalde Jasper uitein- 1 delijk een mooie derde plaats op het r Na afloop mocht Jasper twee -1 keer het podium beklimmen: uit t handen van de Nederlandse selec- l U tieskiër Maarten Meiners kreeg Jasper een gouden medaille voor tk zijn eerste plek bij de Kidscup en een prachtige beker voor zijn derde Jasper, gefeliciteerd! Aangeleverde foto plek op het NK. Woensdag 9 november Lezing 'Sterven is opnieuw gebo ren worden' door Praktijk Het Licht. Café Doodgewoon, Blanckerhof- weg 13, 1816 HG Alkmaar. Inloop 19.30 uur. Aanvang 20.00 uur. Aanmelden niet nodig. Vrijdag 11 november Uitgifte biologische groente en fruit, direct van de boer 11.15 - 12.00 uur Kapellaan 140, Heiloogisch (heiloogisch@gmail.com) Maandag 14 november Volle maanmeditatie door Praktijk Het Licht. Inloop vanaf 20.15 uur. Aanvang 20.30 uur. Aanmelden via www.het-licht.net. Dinsdag 15 november Start meditatiecursus 'Je emoties transformeren', 19.30 - 22.00 uur Praktijk Het Licht Heiloo. Aanmelden via www.het-licht.net. HEILOO - Diverse leerlingen van zwembad Loos hebben zaterdagmorgen 29 oktober afgezwommen voor het A-, B- of C-diploma. Hiervoor kwamen tweeënveertig leerlingen naar zwembad De Beeck in Bergen. Onder het toeziend oog van de heer van der Korf, aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, werden de verplichte banen en vaardigheden in een vlot tempo gezwommen. Iedereen werd dan ook gefeliciteerd met zijn of haar diploma. De geslaagden Diploma A: Julia van den Akker, Josefien van Baarsel, Nordin Bakni, Rosa van den Berg, Sander Bos, Jip van den Bos, Thijs Duinmeijer, Tippe Hanraads, Sara Imming, Levi Jongerie, Seb Liefting, Tess Schoorl, Tijn van Sligter, Sander Stam, Fee Visser, Manos Vogelzang, Teun de Waard, Zoë de Winter, Lawa Gurgy, Pawel Gurgy. Diploma B: Saar de Betué, Jordy Dekker, Tobi Dekker, Raco Gely, Scott Hanck, Teun Hoogeveen, Stijn Kinders Vroklage, Aimy Kolkmeijer, Nick van Krieken, Jurjen Nielen, Jinte van der Peet, Danny van Schagen, Jip Schotvanger, Emma van Schouten, Jason Schrama, Tom Smit, Emma van Veen, Koen Vroegop, Nikki Wernsen, Jesse Westerwal. Diploma C: Finn Prazsky en Dex Wentink. Zwemmen met een diploma. Gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Het gezellige Os Steakhouse wordt inmiddels geleid door Klaas de Groot. Met zijn team wil hij de lekkerste gerechten bieden in een sfeervolle ambiance, waaronder topkwaliteit vis en vlees van de houtskoolgrill/oven. Os Steakhouse wil ook graag iets betekenen voor Heiloo. Dit uit zich onder meer in het Burger van Heiloo-project en het ondersteunen van De Foresters. Os Steakhouse is geopend van dinsdag tot en met zondag. Kijk ook op www.osheiloo.nl of bel 072-8009966. Aangeleverde foto Haal het beste uit jezelf door een combinatie van gezond eten, sport, voldoende ont spanning en een positieve mindset. Met toekomstige ouders die zich al voor de zwangerschap bewust zijn van het belang van gezond leven, creëren we een gezondere wereld. Mom in Balance inspireert zwan gere vrouwen en moeders om in beweging te blijven met pit tige trainingen in de buiten lucht. Blijven bewegen tijdens de zwangerschap is goed voor jezelf en de baby. Na de zwangerschap herstel je sneller waardoor je het sporten ook weer sneller zult oppak ken en je een goed voorbeeld zult zijn voor je opgroeiende kind!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13