Stichtingen Trefpunt, Welzijn en Jeugd Heiloo op weg naar fusie Sinterklaas in Heiloo en de Egmonden Muziekgroep Achterom: Niemand zeggen... 8 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Cobie blij verrast door Ineke Keet van Ikee Coiffures Smakelijke middag-activiteiten bij Jay Jay's Alzheimer Café in het Trefpunt UITKIJKPOST 9 NOVEMBER 2016 HEILOO - Tot haar verbazing won Cobie Duinmeijer de puzzelprijs. Ze kreeg een behandeling en een product ter waarde van 50 euro. Samen met Ineke Keet is gekozen voor een leuk kort kapsel dat ook thuis gemakkelijk in model gebracht kan worden. Ook kreeg Cobie een heerlijke shampoo van L'Oréal Professionnel. Bent u ook nieuwsgierig naar een behandeling bij Ikee Coiffures? In de maanden november en december ontvangen alle nieuwe klanten een heerlijke wasmassage. Maak eens een afspraak bij Ikee Coiffures aan Nic. Beetsweg 48A in Heiloo. Telefoon: 06-54335475. Kijk voor de openingstij den op de website www.ikeecoiffures.nl. HEILOO - Het samen optrekken van de Stichting Welzijn Heiloo, de Stichting Jeugd Heiloo en de Stichting Trefpunt gaat uitmon den in een verregaande samen werking dan wel een volledige fusering van die organisaties. Die wordt naar verwachting geëffectueerd voor medio 2017. De besturen van de drie stich tingen plaatsten 1 november hun handtekening onder een inten tieverklaring waarmee ook de Seniorenvereniging Heiloo Egmond volledig instemt. De betrokken organisaties, hoe wel verschillend in omvang, heb ben vergelijkbare kenmerken en ze vertonen een grote overeenkomst in hun visie en missie, benadrukt direc teur Marian van Dam van Stichting Welzijn Heiloo en Stichting Jeugd Heiloo. Fusering is volgens haar een bevestiging van de natuurlijke ontwikkeling. "Werkzaamheden en medewerkers zijn reeds zeer ver vlochten. Een brede welzijnsorga nisatie maakt het welzijnswerk in Heiloo sterk en meer toekomstbe- stendig. Omdat al in hoge mate was voorgesorteerd op de fusie, lijkt het erop dat die zonder personele con sequenties en budgettair neutraal kan plaatsvinden, met hooguit een marginale kostenbesparing. Wel is bestuurlijke vereenvoudiging een direct positief effect." Marian van Dam geeft verder aan dat de inwo- ners van Heiloo en vrijwilligers van de drie organisaties altijd al spreken van het Trefpunt, welke organisatie ze ook bedoelen. "Het samengaan maakt efficiënter en slagvaardi ger; net iets meer massa maakt ook steviger om alle uitdagingen in het sociaal domein het hoofd te bieden." Bestuursleden van de vier betrokken organisaties heffen na ondertekening van de Intentieverklaring het glas op een sterke, toekomstbestendige welzijnsorganisatie. Aangeleverde foto HEILOO - Een vrijdagmiddagborrel is voor veel mensen een welverdiend slot van de werkweek. Dat weet ondernemer Taylor van Marrelo van Jay Jay's Bar maar al te goed. Daarom kunnen zijn gasten tijdens de vrijdag middagborrel tussen 16.00 uur en 17.00 genieten van een bittergarnituur en overheerlijke kaas en worst. Een mooi actie-uurtje. Ook wie zin heeft in een spelletje biljart, kan bij Jay Jay's Bar prima terecht. Taylor nodigt bil jartliefhebbers elke middag uit om gratis te biljarten, behalve op maandag want dan is Jay Jay's Bar gesloten. Jay Jay's heeft het vertrouwde huisbier in huis. Daarnaast zijn van de tap drie bij het seizoen passende speciaalbieren verkrijgbaar. Verder is een tosti, een uitsmijter of een bitterbal een goede keuze. Jay Jay's Bar is zes dagen per week open. Van passanten die even op adem willen komen met een lekker drankje tot liefhebbers van een potje darts of biljarten: iedereen is hier van harte welkom. Ook sportfans kunnen bij Jay Jay's terecht. "Wat mensen ook mogen willen zien, ik zet het voor ze aan. Jay Jay's Bar is dagelijks (behalve maandag) open vanaf 14.00 uur, zater dag en zondag vanaf 13.00 uur. HEILOO - Alzheimer Noord-Kennemerland houdt woensdagavond 16 november in het Trefpunt in Heiloo een Alzheimer Café in Heiloo over het onderwerp 'Dementie: als thuiswonen niet meer gaat'. Pascalle Schmitz, dementieconsulente bij Geriant, verzorgt de inleiding. Er is veel gelegenheid om vragen te stellen. Het Alzheimer Café is bedoeld voor mensen met dementie, hun naasten, belangstellenden, hulpverleners en ieder ander die in het onderwerp is geïnteresseerd. De inleiding begint om 19.30 uur en voor die tijd staan koffie of thee klaar. Om ongeveer 21.00 uur wordt de avond afgesloten. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. Het adres van het Trefpunt: Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Meer weten? Bel Riet Steenhoek via 072-5337612. HEILOO/ EGMOND - Sinterklaas bezoekt Heiloo op zaterdag 19 november. Dan ver welkomt burgemeester Hans Romeyn de Goedheiligman en zijn pieten om 11.00 uur op het bordes van het gemeentehuis. Na het startsein gaat het gezelschap in optocht naar het Looplein (11.15 uur) waar iedereen Sinterklaas persoonlijk kan begroe ten. De route gaat via de Heerenweg naar het Stationsplein (12.00 uur). Daar gaat Sinterklaas de prijzen van de kleurwedstrijd van het Stationscentrum uitreiken. Het feest van Sinterklaas start om 12.45 uur in de grote Theaterzaal van het ont moetingscentrum De Strandwal van de GGZ aan de Kennemerstraatweg. Egmond aan den Hoef Sinterklaas bezoekt Egmond aan den Hoef op 20 november. De sint bezoekt het dorp om 14.00 uur en komt aan op het schoolplein van de Sint Jozefschool. Dit bezoek duurt tot 15.00 uur. Het kinderfeest is in Dorpshuis Hanswijk van 15.00 tot 16.00 uur. Egmond-Binnen Sint en zijn Pieten bezoeken zon dag 20 november Egmond-Binnen. De intocht begint om 11.00 uur bij Dorpshuis De Schulp. Egmond aan Zee De Sinterklaasintocht in Egmond aan Zee vindt plaats op zater dag 12 november. Ter hoogte van de Werf, om 14.00 uur, komen HEILOO - Muziekgroep Achterom verzorgt donderdag avond 17 november in de Ter Coulsterkerk in Heiloo het nieu we programma 'Niemand zeg gen...'. Het leven kent talrijke gehei men: grote geheimen, kleine gehei men, valse geheimen en onoplos bare geheimen, en niet de minste van alle: het leven zelf als geheim, als mysterie. Het mysterie van de liefde, hoop en leven en dood. Muziekgroep Achterom speelt hier mee in muziek, beeld en poëzie. Dat doet de groep in het nieuwe pro gramma 'Niemand zeggen...'. Achterom liet zich onder ande re inspireren door de volgende woorden van Dietrich Bonhoeffer: "Geheim betekent niet eenvoudig iets niet weten. Niet de verste ster is het grootste geheim. Integendeel: hoe dichter iets ons nadert, hoe beter we iets weten, hoe geheim zinniger het voor ons wordt. Niet de verste mens is het grootste geheim, maar de meest nabije, en zijn geheim wordt niet kleiner naar mate we meer van hem weten. Nee, hoe dichterbij, hoe meer geheim, en ze aan land. De route gaat ver der naar het Pompplein, de Prins Hendrik Stichting en Sporthal De Watertoren. Daar vindt tussen 15.45 uur en 16.45 uur het Sinterklaasfeest plaats. Foto: Archief Uitkijkpost geen dieper geheim dan twee men sen die elkaar zo dicht naderen dat ze van elkaar houden." Muziekgroep Achterom bestaat uit Hans van der Laan (fluit en saxofoon), Henk Engel (gitaar en zang), Henk van Meegen (piano) en Jan Tulp (accordeon en zang). De Ter Coulsterkerk is gevestigd aan de de Holleweg 111 in Heiloo. Het concert begint donderdag 17 november om 20.00 uur. Zie ook www.muziekgroepachterom.nl. Muziekgroep Achterom: 'Hoe dichterbij, hoe meer geheim'. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 8