People Beauty Wijkschouw Heiloo: donkere woningen en onverlichte stegen Start aanleg natuurwandelpad Bezorger worden BEDRIJF BELICHT van deze krant? laatste jaar ook raadsleden door verschillende wijken in Heiloo. Het gezelschap kijkt tijdens de schouw of het eenvoudig is om in te breken in huizen. Stuur je kerst verhaal of tekening naar Uitkijkpost! Succes! UITKIJKPOST 23 NOVEMBER 2016 Het team haarstylisten en schoonheidsspecialisten. Aangeleverde foto Stationsweg 2, Heiloo, 072-5330504, WhatsApp: 06-23202019, info@peopleenbeauty.nl, www.peopleenbeauty.nl, www.facebook.com/peopleenbeauty Openingstijden: ma. t/m za. 9.00 - 17.00 uur, woensdag- en donderdagavond 17.00 - 21.00 uur Op de hoek van de Stationsweg en de Kennemerstraatweg is de ruime salon van People Beauty gevestigd. Een team van haarsty- listen en schoonheidsspecialisten staat voor u klaar om een ruime keuze aan behandelingen te verzorgen. Eigenaren Gerard van den Akker en Hilda Weening staan nu bijna een jaar aan het roer en kij ken terug op een geslaagde periode. Gerard: "De salon heeft zowel uiterlijk als innerlijk een metamorfose gekre gen. Het is zo fijn om te horen dat klanten, en natuurlijk ook het team, de professionele- en interieurveranderingen die we hebben ingevoerd positief waarderen." Kapsalon en schoonheidssalon De ruimte die achter de vernieuwde, helderblauwe gevel schuilgaat is ver rassend. Voorin bevinden zich het kappersgedeelte, de manicurehoek en een ruime tafel om voor of tussen de behandelingen te genieten van een kop koffie of thee. Achterin zijn drie behandelruimtes voor schoonheidsbe handelingen, massage en pedicure. Zowel dames als heren kunnen, naast knippen en kleuren bij de kapper, voor ontspanning of verbetering van de huid terecht in de schoonheidssalon. Ook manicure/nagelstyling en make up behoren tot het brede aanbod. Omdat alle diensten onder één dak zitten, is uiteraard ook een combinatie van behandelingen mogelijk. Het interieur van de salon is licht, ruim en rustgevend. Warmte en aandacht voor de cli ent staat voorop. Uitbreiding team en openingstijden Het vertrouwde team, bestaande uit twee haarstylisten en drie schoonheids specialisten, is sinds deze maand uitgebreid met een vierde schoonheids specialiste. Daardoor is vanaf heden de openingstijd van de schoonheids salon verruimd met de maandag en dinsdag (van 9.00 tot 17.00 uur). In de toekomst zal de kapsalon daarin volgen. Op dit moment zijn er ook twee stagiairs om het kappersteam te ondersteunen. Bedrijfsleider en schoonheidsspecialist Yvonne Kaandorp vertelt: "Na het eerste halfjaar in de vernieuwde situatie, heeft iedereen zijn plek en speci alisme gevonden. We zijn gegroeid als team. Ideeën krijgen gehoor en we netwerken meer. Dat dit positief is merken we aan nieuwe klanten die we mogen verwelkomen. Ik ben trots op onze salon. We hebben veel kennis in huis, zijn inventief en werken met goede producten." Twee keer per jaar wordt een beautybeurs bezocht om te kijken wat er op de markt is en of dat interessant is voor People Beauty. Ook door het met regelmaat volgen van trainingen blijft het aanbod up to date. Een recent voorbeeld is de door de kapsters gevolgde kleurentraining en de training 'bindweefselmassage' voor de schoonheidsspecialisten. Producten en behandelingen People Beauty staat garant voor deskundige haar-, gezichts- en lichaams behandelingen met hoogwaardige natuurzuivere producten, de nieuwste technieken en moderne apparatuur. Vanaf de zomer werkt de kapsalon, naast Eva Professional, met het merk Alcina. Naast knippen, föhnen, stylen en verven kunt u ook terecht voor hairextensions. In de schoonheidssalon wordt gewerkt met Klapp cosmetics, Bergman beautycare en Neoderma. Voor make-up worden producten van Lookx gebruikt. Naast cosmetische en ontspannende behandelingen, zoals massage en ontharing, staat huidver betering voorop. Wie last heeft van acné of littekens, of merkt dat de huid verandert (ouderdomsvlekken, fijne lijntjes en rimpels, slappe huid of cou perose), kan rekenen op de juiste aanpak voor zowel de jonge huid als de rijpere huid. Op de website vindt u meer informatie over de verschillende behandelingen en prijzen. Ook het maken van een afspraak kan via de site of met WhatsApp. Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - Nog steeds zijn enkele woningen in de gemeente Heiloo volledig donker. Hierdoor is het duidelijk dat er niemand aanwe zig is. Verder zijn enkele stegen en tuinen onverlicht en staan poortdeuren open. Dat bleek dinsdag 15 november tijdens de wijkschouw die de gemeente Heiloo jaarlijks organiseert. Tijdens deze schouw lopen de burgemeester, politiemensen, mede werkers van de gemeente en het Alle deelnemers verzamelden zich aan het begin van de avond op het gemeentehuis waar de politie een presentatie gaf over de inbraken in Heiloo. Daarna gingen ze de diverse wijken in. Dit zijn wijken waar op dat moment veel wordt ingebro ken. De wijkschouw-deelnemers beoordeelden de verlichting in de straten en huizen en keken naar het open staan van ramen en deuren. Ook bekeken ze of het eenvoudig is om in de achtertuinen te komen. De wijkschouwdeelnemers zagen dus onverlichte woningen, stegen en tuinen en enkele openstaande poorten. Hierdoor konden de poli tieagenten onopgemerkt achter het huis komen. Sommige mensen viel hun aanwezigheid op en zij kwamen daarom naar buiten. Met de sociale controle zit het dus over het alge meen wel goed, zo laat de gemeente weten. Buurtpreventie Heiloo Veel inbraken vinden plaats in het weekend en in de vakantie. Bij de laatste inbraken kwamen inbre kers veelal door de voordeur. De gemeente Heiloo meldt verder dat het aantal inbraken is gedaald ten opzichte van vorig jaar omstreeks deze tijd. De minste inbraken vin den plaats in Plan Oost, hier zijn ook de meeste deelnemers van Buurtpreventie Heiloo. De schouw heeft Buurtpreventie Heiloo ook nieuwe deelnemers opgeleverd. Buurtpreventie Heiloo is er om ver dachte situaties aan elkaar door te geven via Whatsapp. Hierdoor zijn zij de ogen en oren van de politie totdat zij ter plaatse zijn. Wilt u ook lid worden? Stuur dan een mail naar buurtpreventiehei- loo@gmail.com. U krijgt dan een e-mail met uitleg. Tekst: Paul Dirks en Daniëlle Kloos Ben je niet ouder dan twaalf jaar en kun je goed schrijven en/of tekenen? Stuur dan je zelfver- zonnen kerstverhaal of tekening naar Uitkijkpost. Misschien staat jouw verhaal of tekening dan in de Uitkijkpost van 21 december en heb je veel lezers. Jouw kerstverhaal mag maxi maal 450 woorden bevatten. Je kunt je verhaal en/of tekening insturen tot en met 15 december. Doe dat via e-mail (redactie@ uitkijkpost.nl) ter attentie van Esmeralda Molenaar. Stuur je een tekening in, dan mag langs- brengen natuurlijk ook. Ons adres: Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. HEILOO - Medewerkers, cliën ten en vrijwilligers van de GGZ en een aantal buurtbewoners startten zaterdag met de aan leg van een natuurwandelpad op Landgoed Willibrordus. Dat gebeurde ondanks het slechte weer. De harde werkers plantten langs het voetbalveld op het terrein ver schillende haagplanten, waaronder rozenbottels. Verder gaan er de komende tijd drieduizend biologi sche bollen de grond in. Dit alles gebeurt om ervoor te zorgen dat er in het voorjaar gewandeld kan worden tussen de bloemen en de vlinders. Het natuurwandelpad is één van de ideeën die naar voren is gebracht tijdens de groensafari's. Tijdens deze rondleidingen over het terrein van Willibrord dachten de deelnemers mee over de groene inrichting van het landgoed. Deze activiteiten vallen onder het pro ject 'Een Groene Brug', die als doel heeft het het landgoed met de omge ving te verbinden. Tevens is 'Een Groene Brug' goed voor het in stand houden c.q. uitbreiden van de bijen populatie. Tekst: Yvonne van Stiphout ADVERTENTIE Ondanks het slechte weer werd er hard gewerkt op het Landgoed Willibrordus. Foto: Stip Fotografie www.uitkijkpost.nl 0226 333311 RODI verspreiding bv In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De burgemeester, politiemensen en medewerkers van de gemeen te lopen door verschillende wijken in Heiloo om te kijken of het eenvoudig is om in te breken in de huizen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5