Turnsters GTH presteren uitstekend Nieuw dak voor Double Stars SPORT 21 Gezonde activiteiten kalender HEILOO - Honk- en softbalver- eniging Double Stars in Heiloo kampte de afgelopen twee weken met een lekkend dak en had last van wateroverlast. Omdat de vereniging onvol doende geld in kas had om een reparatie te bekostigen, startte Double Stars een crowdfun- dingsactie. De vereniging meldt nu goed nieuws via een ingezon den brief. Ook een minuut stilte bij HSV VV Limmen Meervogels-Con Zelo Keezdrive Foresters JO9-01 kampioen www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 7 DECEMBER 201 V.l.n.r. achter: Dana, Nina en Feline v.l.n.r. midden: Lieke, Elyce en Nicole v.l.n.r. midden: Mila, Brechtje en Silke v.l.n.r. voor: Fira en Jaline. Aangeleverde foto HEILOO/BEVERWIJK - Zondag turnden veertien turnsters de eerste voorwedstrijd. In wedstrijd één was het de beurt aan pupil Sara, zij liet een prachtige vloeroefening zien. Op de andere baan turnden de jeugd- meisjes, Sophie turnde op balk een sterke oefening; 12.250. Daarna kwam vloer, Esmee turnde hier een mooie oefening die goed werd beloond. In de tweede wedstrijd kwamen de jongste meisjes in actie, het eerste toestel was vloer. Zowel Lieke als Dana begonnen met een super oefening, zij behaalden res pectievelijk 14.00 en 13.80. Daarna kwam sprong, op het derde toestel brug lieten Elyce (14.10) en Feline (14.20) een strakke oefening zien. De wedstrijd werd afgesloten op balk. Op de andere baan turnden Nicole (jeugd) en Brechtje (seni or) ook de wedstrijd. Beide mei- den hebben een mooie wedstrijd geturnd, zo behaalde Brechtje de hoogste score op vloer met een prachtige nieuwe vloeroefe ning: 12.05, ook Nicole turnde een keurige vloeroefening; 11.25. Als laatste deze dag turnden de pupillen. Zij begonnen op balk, Jaline turnde hier een stabiele nette oefening, daarna kwam vloer. Op sprong liet Fira een goede overslag en salto zien. De meisjes sloten de wedstrijd af aan brug, Nina turnde een mooie strakke oefening; 14.50. Gelijktijdig turnden Silke en Mila, de wedstrijd werd begonnen op vloer, een mooie 11.90 voor Mila met een stralende oefening. Daarna kwam sprong, Silke scoorde 11.775 voor twee keer een sterke half in half uit. In het eindklassement waren er ook prijzen voor GTH, vijf de Esmee, vierde Fira, brons Jaline, zilver Sara en goud voor Lieke. "We kunnen opgelucht adem halen. Het dak is vernieuwd bij Double Stars! We zijn winterproof en weer voor jaren verzekerd van een droge kantine. Met Locas Techniek BV hebben we een beta lingsregeling kunnen treffen. De schade-expert heeft een en ander voor ons bekeken en op papier gezet. We hebben 2750 euro op de verzekering kunnen verhalen voor gevolgschade. En - 'last but not least' - kregen we via Crowdfunding ruim 6350 euro gedoneerd. Een fantastisch bedrag, dat al onze ver wachtingen overtreft. Geweldig! Dat geldt ook, we kunnen het niet vaak genoeg zeggen, voor onze harde kern vrijwilligers die afgelo pen week voortdurend in de keu ken, kleedkamer 4 of op het dak te vinden waren om onze kantine te behoeden voor nog meer schade. Hulp als deze is onbetaalbaar! Dank jullie wel. We hopen jullie allemaal 'live' te zien en te spreken op onze Algemene Ledenvergadering op donderdag 15 december vanaf 20.00 uur. Heel graag tot dan. We zijn nog niet bij de 14.000 euro die het nieuwe dak ons gekost heeft. Doneren kan via iDEAL op http: //bit.ly/helpdsh." HEILOO - Bij wedstrijden in de eredivisie en in de Jupiler League zijn de spelers een minuut stil om de slachtoffers van de vliegtuig ramp in Colombia te herdenken. De KNVB vroeg dit ook aan alle eerste elftallen bij amateurvereni gingen, zo gebeurde dit ook bij HSV Heiloo. Bij de vliegtuigramp kwam een groot deel van de selectie van een Braziliaans voetbalteam om het leven. Volgens operationeel direc teur Gijs de Jong van KNVB is de Braziliaanse voetbalwereld in het hart getroffen en is het van groot belang dat de voetbalwereld nu laat zien dat het een wereld van vriendschap, solidariteit en respect is. Momenteel zijn er wereldwijd stiltes bij veel voetbal wedstrijden. Aangeleverde foto LIMMEN - JO13-1 werd dit najaar kampioen in de eerste klasse. JO13-1 is nog maar net begonnen maar heeft toch de eerste titel weten te pakken. De competitie is nog niet afgelopen, maar met een honderdprocent-score van eenen twintig punten uit zeven wedstrij den zijn deze toppers niet meer in te halen, aldus VV Limmen. V.l.n.r. onder: Cas Stuifbergen, Lasse van Druenen, Jesse Buur en Stijn Glorie. Boven: Tijn Welgraven, Lino Valkering, Jur Hollenberg en Sid Schoorl. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Con Zelo in Waarland maakte tijdens de handbalwedstrijd al gauw 1-0. Het team van de Meervogels liet niet op zich wachten en scoorde een paar keer achter elkaar. Daarna ging de score over en weer en Con Zelo kwam later weer op voorsprong: 8-9. Meervogels zette even aan en er werd gerust met de stand van 11-10. In de tweede helft kwam Meervogels snel met 12-10 voor te staan, echter gaf Con Zelo zich niet zomaar gewonnen en scoorde het de aansluitingstref fer. Toch liep Meervogels uit door snelle tegenaanvallen en goed verdedigingswerk naar een stand van 19-14 en die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Na het laatste fluitsignaal was het dan ook 23-18 in het voordeel van Meervogels. Volgende week zondag 11 december spelen de dames van Meervogels uit tegen DTS'48 om 13.00 uur in sporthal De Sluis. AKERSLOOT - Café de Vriendschap is zaterdag 10 december weer het domein voor keezers. Deze avond is er een keezdrive. Er is een superver loting met schitterende prijzen. De inschrijving voor het keezen gaat via www.keezbord.nl of via 0251-312866. De Keezdrive begint om 19.30 uur. Dit zorgt ervoor dat ons maag/darmstelsel in balans komt en wij ons daardoor fitter, energieker en vitaler gaan voelen. Het stofje Saponine wat in de Aloë Vera gel zit zorgt ervoor dat de verkle- vingen die aan onze darmwand vastzitten, loslaten en afgevoerd worden en dat onze voeding die we normaal tot ons nemen beter wordt opgenomen in ons lichaam. De Aloë Vera-gel die wij heb ben is de meest pure variant en heeft geen toevoegingen. We zijn wereldmarktleider op het gebied van Aloë Vera en bestaan inmiddels 37 jaar. Zo hebben we voor iedereen wel wat en hebben we inmiddels meer als 120 producten met als hoofdbestanddeel Aloë Vera. Op elk product geven wij binnen 30 dagen niet tevreden geld terug garantie. ERVAAR HET ZELF! Donderdag 8 december Biologische markt 't Loo 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Woensdag 8 december Verkenningsdag Sterven: opnieuw geboren worden. Van 10.00 - 17.00 uur, 'Het Licht' Praktijk voor bewustzijnsontwikkeling (marion@het-licht.net) Vrijdag 9 december Uitgifte biologische groente en fruit, direct van de boer 11.00 - 11.45 uur Kapellaan 140, Heiloogisch (heiloogisch@gmail.com) HEILOO - Deze toppers van de Foresters JO9-01 vierden zater dag hun kampioensfeestje. Ze spelen 1ste klasse 03. Boven (v.l.n.r.): Tijn van den Akker, Robin van Dam, Storm Haanstra, Zeb de Lange, Toby Jefferies en Giel de Graaff. Beneden (v.l.n.r.): Storm Kops, Kick Ooms en Bjorn Tromp. Aangeleverde foto Forever Living Marianne Siereveld-van de Wetering mariannevandewetering@gmail.com

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21