Tien vragen aan... December-concert van Bamestra Nova in Witte Kerk Oproep tot medezeggen schap in de zorg Jan van Zelst 3 Nationaal fonds MS DE FEESTDAGEN Uitkijkpost DE UITKIJKPOST IS GESLOTEN VAN MA. 26 T/M VR. 30 DEC. 4 JANUARI Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 7 DECEMBER 201 De (semi-)professioneel geschoolde zangers van Bamestra Nova. Aangeleverde foto HEILOO - Het derde zondag middagconcert van de serie 2016/2017 in de Witte Kerk in Heiloo vindt plaats op 11 decem ber. Bamestra Nova verzorgt dit decemberconcert en presenteert zich ook nu onder de bezie lende leiding van Jan van Zelm. Dit gebeurt na zeer succesvolle optredens in 2014 en 2015. Het ensemble brengt een ori gineel en afwisselend program ma. Voor de pauze klinkt muziek van Nederlandse componisten De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van De Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden over genomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Nieuwe openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. uit de afgelopen vierhonderd jaar: Constantijn Huygens, Jan Pieterszoon Sweelinck, Jurriaan Andriessen, Herman Strategier en Daan Manneke. Het programma na de pauze bestaat uit kerstrepertoire uit vooral de Engelse/Amerikaanse traditie. Bekende 'klassiekers' van onder andere John Rutter ontbre ken hierin niet. Verder is een aantal Franse kerstliederen te beluisteren, waaronder het geliefde Cantique de Jean Racine van Gabriel Fauré. Bamestra Nova bestaat uit (semi-) professioneel geschoolde zangers. Er wordt in allerlei bezettingen gezonden, zowel a cappella als met pianobegeleiding. De aanvangstijd is 15.00 uur en de toegangsprijs HEILOO - Bewoners van zorg centrum De Loet en zorgcen trum Overkerck in Heiloo zijn niet altijd meer in staat om hun belangen én die van mede bewoners te behartigen. De lokale cliëntenraad van de Viva! Zorggroep in de wijk Heiloo zoekt daarom versterking van vrijwilligers die willen meepra ten over de kwaliteit van zorg. Een cliëntenraad is een officieel medezeggenschapsorgaan met wet telijke bevoegdheden (zie www.loc. nl). Viva! Zorggroep heeft hierover goede afspraken met de Raad van Bestuur, de Centrale Cliëntenraad en lokale wijkcliëntenraden. De cli- entenraad is geen klachtencommis- bedraagt 15 euro (jongeren betalen 10 euro). De website geeft nadere informatie en een bestelformulier. Een consumptie is bij de toegangs prijs inbegrepen. Na afloop van het concert kunt u napraten onder het genot van een drankje. Reserveren kan op de website www.concertenwittekerk.nl of tele fonisch via 06-45184525. Kaarten zijn eveneens verkrijgbaar bij de Schrijverij aan Heerenweg 199 in Heiloo. U kunt de middag extra feestelijk afsluiten met een diner bij de 'Loocatie' (tegenover de Witte Kerk) tegen het gereduceerde tarief van 25 euro op vertoon van uw toe gangsbewijs. We even reserveren. Dat kan via 072-5333352. sie maar overlegt regelmatig met de teamcoach over allerlei onderwer pen en verbeterpunten voor bewo ners van de Loet en Overkerck en zorgvragers in de wijk. Ook infor meert zij de centrale cliëntenraad over haar bevindingen. Nieuwe leden krijgen natuurlijk voldoende tijd, informatie en moge lijkheden om zich te ontwikkelen op het gebied van bijvoorbeeld medezeggenschap, vergaderen en contacten onderhouden. Het verga dertijdstip en de mogelijkheid van een inwerkperiode wordt in onder ling overleg besproken. U kunt voor meer informatie contact opnemen met mevrouw Al via e-mailadres m.al@vivazorggroep.nl. ^■..Ai- Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Vijftien collectanten voor het nationaal fonds MS hebben In de laatste week van november 2.069,34 euro opge haald. De organisatie steunt MS-patiënten en financiert onder zoek naar oorzaak en medicijnen voor deze ziekte en bedankt alle gulle gevers en collectanten. Heeft u de collectant gemist? U kunt eenmalig 2 euro doneren per telefoon: sms 'STOPMS' naar 4333. Wilt u volgend jaar collec tant zijn, laat dit dan weten via bobkos@kpnplanet.nl. ADVERTENTIE I.V.M. f. VERSCHIJNT ER GEEN OP 28 DECEMBER IS EERSTE WOENSDAG IN 2017 DAT DE KRANT WEER VERSCHIJNT Mijn naam is Jan van Zelst. Ik ben student Werktuigbouwkunde aan de Hogeschool van Alkmaar en ik hoop dit schooljaar af te studeren. Daarnaast ben ik veel bezig met theater, zowel met acteren als de technische ondersteuning. Ook werk ik aan de voorbereiding van de Amsterdam-Dakar Challenge van volgend jaar. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Heiloo, in de buurt van Runxputte. Hier woon ik nog steeds. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Waarschijnlijk zou ik dan nog actiever zijn in de theaterwereld. Niet per se als acteur maar eventueel ook op het theatertechnische gebied waar ik eveneens veel voldoening uit weet te halen. 3. Wie zou je graag ontmoeten? André van Duin zou ik wel willen ontmoeten. Deze man weet je aan het lachen te maken op een manier die ongekend is. Zelfs zonder iets te zeggen weet hij het publiek aan het lachen te maken. Knap hieraan vind ik de kunst om zelf niet in de lach te schieten. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? De vakanties die we met het hele gezin vierden op het strand van Egmond aan Zee. Hier huurden we heel wat jaren een strandhuisje. De hele dag spelen op het strand en in de zee en dat dan twee we ken lang. 's Ochtend wakker worden met een frisse duik en 's avonds naar bed met zonsondergang. 5. Wat vind je het mooiste plekje van Heiloo of omgeving? Dan kom ik als liefhebber van theatermaken toch uit op de Beun. Het heeft alles om een mooie voorstelling te kunnen realiseren. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Een ritje op de motor! Een motorvakantie mag ook. Als het even kan ga ik graag een stuk motorrijden. Alleen of met anderen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Van wiskundedocent/regisseur Ellen Philips kreeg ik het advies mee te doen aan de theaterproductie van school. Dit ben ik gaan doen en uiteindelijk heb ik hier op sociaal gebied heel veel van geleerd. Na één jaar was duidelijk een verschil te zien: van een verlegen jongen die niks zegt naar een jongen die zijn praatjes wel paraat heeft. En als bijzaak was zij degene die mij enthousiast heeft weten te maken voor acteren. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Waarschijnlijk weten niet veel mensen dat ik bijna tien jaar lang elke week bij v.v. Limmen te vinden was. Ik was er keeper en ook als scheidsrechter was ik er een aantal jaar actief. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou de plannen voor een geluidswal langs het spoor tegengaan. Zelf woon ik aan het spoor en ondervind ik geen last van het ge luid. Vaak heb je niet eens door dat er een trein langskomt omdat je er zo aan gewend bent. Zonder deze muur kunnen we vanuit huis de duinen en de Abdij van Egmond zien liggen en zomers de zonsondergang zien. Het zou zonde zijn als dit door deze muur ontnomen wordt. 10. Persoonlijke vraag: 'Je combineert studeren, werken en theater maken met flair. Wat is je geheim?' Plannen en prioriteiten stellen. Vanuit de studie en het theater is vaak ver vantevoren al bekend wanneer iets plaatsvindt. Doordat dit ver van tevoren bekend is, kan ik mijn beschikbaarheid op het werk hierop aanpassen. Het komt natuurlijk wel eens voor dat er onverwacht iets dubbel gepland staat - meestal is er op school dan wel de mogelijkheid de les bij een andere klas te volgen. Ik nomineer Marjoleine Putter voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag is: 'Als het gaat om visagie, grime of special effect- makeup heb je gouden handjes. Zijn er projecten waar je graag aan zou willen (mee)werken?'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 3