Kersttrui Run voor Serious Request i Museumhoeve Overslot presenteert toekomstplannen Kom in kerstsfeer met Erato Egmond Fusielocatie voetbal Egmonden op 20 december in raad fjucb«« h. INGEZONDEN MEDEDELINGEN Hartje Winter in Winkelcentrum Middenwaard 'Met je meest foute kersttrui door Akersloot' Herfstcollecties bij ISIS Ondermode r -V ■1 J HEERHUGOWAARD - Het is weer Hartje Winter in Middenwaard! Dat betekent gezellig shoppen voor de feestdagen, extra koopavonden en diverse winterse activiteiten. Zo kan er weer geschaatst worden op de ijsbaan op het Stadsplein. De ijsbaan in Heerhugowaard viert haar tien jarig jubileum met diverse borrels, optredens, clinics en activiteiten. Middenwaard en Stichting Hartje Winter hebben vanwege het tienjarig bestaan een actie geïnitieerd. De eerste duizend bezoekers kunnen tegen gereduceerd tarief schaatsen en krijgen daarbij gratis een kop warme cho colademelk én een Middenwaard kerstmuts aangeboden. Tevens maken alle schaatsers gedurende de eerste vijftien dagen iedere dag kans op een Middenwaardbon ter waarde van 25 euro. In Middenwaard zelf is het sfeervol winkelen. Ook is er natuurlijk weer genoeg te doen. Er komen kerstkoren optreden, er is een gratis inpakser- vice en Elsa Olaf van Frozen komen naar Middenwaard voor een meet greet. Ook de Kerstman komt nog even langs! Verder zijn naast de regu liere koopavonden op de vrijdagen extra koopavonden ingelast, namelijk op woensdag 21 en donderdag 22 december. AKERSLOOT - De foute kerst trui-run is al jaren een hit in Amerika. Zo is het ook overge waaid naar Akersloot. De Serious Request Kersttrui Run start vrijdag 23 december om 19.00 uur op het Wilhelminaplein in Akersloot. Dat betekent: drie kilometer lopen of rennen door Akersloot in de meest foute kerst trui of outfit. Rock en Roll Dansgroep Akersloot en Café De Vriendschap slaan hun handen ineen om te zor gen voor een parcours voorzien van kerstversiering, kerstmannen, Mariah Carey, Wham, vuurkor- ven en veel gezelligheid. U kunt na afloop in Café De Vriendschap bijkomen van alle inspanningen. Deelnemen kost 7,50 euro, inclusief kerstmuts, warme chocolademelk of glühwein. De opbrengst is voor Serious Request. 3FM Serious Request 2016 vraagt aandacht voor een stille ramp die elke vijfendertig seconden een kin derleven eist. Elk jaar sterven er wereldwijd meer dan negenhon derdduizend jonge kinderen aan een longontsteking. Dit zijn kinderen Trek je allerlelijkste kersttrui aan en ren gezellig mee voor Serious Request. Foto: via Google.nl die eenvoudig te redden zijn met de juiste behandeling en juiste informatie. De foute kersttrui-run start vrij dag 23 december om 19.00 uur op het Wilhelminaplein in Akersloot. Vier de feestdagen in Winkelcentrum Middenwaard! Kijk voor meer informatie op middenwaard.nl. ALKMAAR - ISIS Ondermode nodigt u graag uit voor een bezoek aan de winkel in Alkmaar. De winkel biedt u onder meer een uitgebreide collec tie nachtmode en huispakken, net als katoenen ondergoed van Hanro en R.J. Uiteraard vindt u er ook altijd een breed assortiment lingerie van de bekende merken zoals Aubade, Chantelle, Marlies Dekkers en Empreinte. Panty's zijn verkrijgbaar van Oroblu en corrigerende ondermode van Spanx. Het is zeer de moeite waard de collecties zelf te komen bekij ken. ISIS adviseert u graag en vakkundig bij uw keuze. Adres: Frederik Hendriklaan 10, 1814 JP in Alkmaar. Telefoon: 072-5116606. Voor ope ningstijden, zie www.isis-ondermode.nl. EGMOND AAN DEN HOEF - Het bestuur van Stichting Hafre Productions presenteert zater dag 17 december haar plannen voor de toekomst van museum hoeve Overslot aan de Slotweg 42 in Egmond aan den Hoef. Plannen zijn voor de stichting noodzakelijk om bij een herstruc turering het hoofd boven water te kunnen houden. Het gemeentebe stuur van Bergen en andere belang stellenden zijn vanaf 16.00 uur van harte welkom in het slotkwartier om kennis te nemen van de plan nen. Hoeve Overslot houdt zich bezig met cultuureducatie, heeft een schelpenmuseum en herbergt beel dende kunst. Verder is er een klein- kunstpodium. Lees verder op www. uitkjjkpost.nl. EGMOND AAN DEN HOEF - Erato Egmond is blij met veel belangstelling voor het kerst concert op zondag 18 december in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Het concert is uitverkocht en het koor kan rekenen op een volle kerk. De mooiste muziekstukken passeren de revue en bezoekers kunnen uit volle borst meezingen. Het koor en de sfeervolle Slotkapel brengen hen zeker in kerstsfeer. Marlies Meiners is dirigent en Elena Skorobogatova verzorgt het piano spel. Ook hoort u Anke Buringa op de dwarsfluit en zijn er gastoptre- dens van sopraan Julia Lebedeva, organist Richard de Jager en Marc Meurs (drum). Het concert duurt van 15.00 uur tot ongeveer 16.30 uur. Na afloop is er gelegenheid een drankje te drinken. EGMOND - De gemeenteraad van Bergen praat op 20 decem ber over besluitvorming van de realisatie van een gezamenlijke nieuwe voetballocatie voor de drie Egmondse clubs Egmondia, Zeevogels en Sint Adelbert. Volgens de gemeente neemt de jeugd binnen de Egmonden af en daarmee de ledenaantallen van de voetbalverenigingen. Alleen door samen te gaan in één voetbalclub kan er een toekomstbestendige ver eniging worden gerealiseerd, luidt het argument om tot een nieuwe locatie te komen. De leden van de voetbalverenigingen stemden eer der al in met een fusie op de locatie aan de Egmonderstraatweg. Andere mogelijke locaties vielen minder in de smaak bij de sportverenigin gen. Naast een 'ja' van de voetbal clubs laten ook tegenstanders van de vermeende nieuwe locatie zich zien en horen. Zij noemen het zonde dat straks wellicht een sportac- comodatie verrijst in een nu nog open ruimte "die zo karakteristiek en uniek is voor het dorp met in de lente prachtige bollenvelden". Een petitiewebsite tegen het plan lever de inmiddels bijna tweeduizend handtekeningen op. Het sportpark voor de fusieclub is ingetekend ten natuurgrasveld met wedstrijdver- zuiden van de Egmonderstraatweg lichting, twee kunstgrasvelden met tussen Egmond aan den Hoef verlichting, twee natuurgrasvelden, en Egmond aan Zee (tegenover een clubgebouw met tribune en Texaco) en bestaat uit een versterkt honderdveertig parkeerplaatsen. HLtï. d l Raad neemt belangrijke beslissing over openbare ruimte en voetbal. Bron Foto's: www.geenbollenmaarballen.nl Het koor kan rekenen op een volle kerk. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 38