ZORG& WELZIJM Wat is Bowen-therapie en hoe werkt het? Vijf jaar Huidzorg Heiloo Forte Vijfhoek Welkom Wij staan vierkant achter V de Vijfhoek. V U ook? Word donateur! Praktijk Tesselaar voor Bowen- en Massagetherapie vrienden van de Bowen- en massagetherapie Massage bij kanker Kinderen met onrust en angst Baby's en zwangeren Tilly Tesselaar Hazelaar 46 Heiloo 06-45610265 www.praktijktesselaar.nl Kinderopvang Kinderdagverblijven Buitenschoolse opvang Peuteropvang Meer informatie? www.fortekinderopvang.nl of 0251-658058 Is jouw voornemen voor 2017 een nieuwe uitdaging aan te gaan en de stap te zetten om de kans op die leuke baan te pakken? Solliciteer dan bij de thuiszorg, regio Alkmaar en Egmond. We willen en kunnen nog zó veel meer doen en hebben jou, Verpleegkundige of Verzorgende IG (16 tot 28 uur gemiddeld per week) daarbij nodig. Wij bieden - naast heel veel (secundaire) arbeidsvoorwaarden en ontwikkelmogelijkheden - de enorme uitdaging om, samen met ons, verder te bouwen aan de thuiszorg. Ben je Verpleegkundige of Verzorgende IG dan krijg je - na het succesvol doorlopen van je proeftijd - een contract voor onbepaalde tijd. Je bent als Helpende nog niet uitgeleerd en hebt de ambitie om Helpende Plus en/of Ver zorgende IG te worden. Kijk op onze website en solliciteer direct: www.zorgcirkel.com/werken-bij/vacatures. De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - De Bowen-therapie is een manuele techniek die werkt op de fascie van het lichaam. De fascie is het bindweefselweb dat alles in ons lichaam met elkaar verbindt. Het omgeeft organen, botten, bloedvaten, spieren, zenuwen en lymfeknopen. Met de Bowen- therapie worden daardoor alle systemen beïnvloed: het bewegingsapparaat, zenuwstelsel, lymfestelsel, immuun systeem, hormoonstelsel, de stofwisseling, ademha ling, circulatie en spijsvertering. Dat maakt de Bowen- therapie een holistische behandelmethode. Marlies Geldof. Aangeleverde foto HEILOO - Precies vijf jaar geleden opende Marlies Geldof haar praktijk voor huidtherapie en laseront- haring 'Huidzorg Heiloo' in gezondheidscentrum de Strandwal, op het mooie Willibrordusterrein. In deze periode bleek dui delijk dat er een grote vraag is naar huidtherapeutische behandelingen. De medische insteek van de huidtherapeut is iets waarnaar mensen vaak op zoek zijn. Het is prach tig te zien hoe patiënten hun zelfvertrouwen terug kunnen krijgen door bijvoorbeeld een acnebehandeling of ontha- ringslaserbehandeling in het gezicht. Marlies heeft onlangs het aanbod uitgebreid met permanente make-up behan- delingen en op zaterdag 4 februari organiseert Huidzorg Heiloo weer een vaatlaser- dag. Heeft u vragen over uw huid of de behandelingen bij Huidzorg Heiloo? Kom dan gerust eens langs voor een gratis en vrijblijvend consult- gesprek. Marlies legt u tijdens zo'n gesprek graag uit wat de mogelijkheden zijn en of u recht heeft op vergoeding. Zie voor meer informatie www. huidzorgheiloo.nl of bel met 072-5334759. Bijna altijd zijn na drie ses sies duidelijke veranderingen merkbaar, zelfs als de klach ten al langere tijd bestaan. De behandelaar maakt op de blote huid of door dunne kle ding met vingers of duimen met zachte druk rolbewegin- gen. Kenmerkend zijn de pau zes van een paar minuten tus sen een aantal rolbewegingen. Bij welke aandoeningen is Bowen-therapie effectief? Bowen-therapie is effectief bij rugpijn en nekpijn, spijs verteringsklachten, lucht wegklachten, gewrichtspijn, zwangerschapsproblemen, menstruatieproblemen, chro nische vermoeidheid, migrai ne, sportblessures, hoge bloeddruk, nierproblemen, huidklachten, Fibromyalgie, stress, ADHD/ADD, darm krampen en slaapproblemen. Een ervaringsverhaal "Ik ben op verschillende manieren behandeld voor mijn heup- en bovenbeen klachten. Langdurige behan delingen met niet altijd het resultaat dat de klachten geheel waren verdwenen. Na twee Bowen behandelingen merkte ik al dat de klachten minder werden. Nu na vijf behandelingen door Tilly Tesselaar kan ik zeggen dat de klachten aan mijn heup en bovenbeen vrijwel verdwe nen zijn. De behandelingen zijn zeker niet belastend, eer der prettig om te ondergaan en voor mij is het resultaat heel erg plezierig. Ik geloof in Bowen en in Tilly Tesselaar." Mevrouw NR Tilly Tesselaar, Hazelaar 46, Heiloo, www.praktijktesselaar.nl, 072-5625788 06-45610265. Vergoeding vanuit de aanvullende verzekering van uw zorgverzekeraar. Het eigen risico is niet van toepassing. Nog last van bijvoorbeeld rug- en hoofdpijn, nek- en schouder klachten? De Bowentherapie kenmerkt zich door het werken op de fascie (bindweefsel) van het lichaam. Via bindweefsel structuren wordt een keten van reacties op gang gebracht welke invloed hebben op het hele lichaam. Effectief bij vele klachten. Bowen-therapie Aangeleverde foto U bent al donateur vanaf 25,- per jaar. Kijk op www.vriendenvandevijfhoek.nl 088 - 55 99 500 WWW.Z0RGCIRKEL.COM/WERKEN-BIJ MlsMjlttMIjKïl De Zorgcirkel is specialist op het gebied van wonen, welzijn, services, zorg, behandeling en preventie. Wij leveren onze diensten vooral aan ouderen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15